התייעצות שמעתי שבביתר עילית בניינים הולכים לקרוס שמעתם מזה גם?

מצב
הנושא נעול.

צ'אלמרית גאה

משתמש פעיל
להיתלונן על יציבות במבנים ושיעשו בדיקה
עם חס וחלילה יקרה משהו זה רק אשמת העיריה
בהחלט אבל לדאבוני ראש העיר של ביתר עילית מרגיש בטוח במקומו, כבר ראש העיר כמה שנים טובות, כך שיש לו עניין לשמוע רק את דעתם של אנשים שיוסיפו לו מקולות בבחירות, ולמה שיאמין לכם לסיפורים שלך...
אני אישית כבר יותר מפעם אחת הגשתי תלונות על דברים מסויימים, אבל שום דבר לא עזר, (אני התושב הקטן ולא ממזיזה יותר מידי לאף אחד)

דודי אהרן

משתמש צעיר
א' אפשר וכדאי להביא מהנדס חיצוני שיבדוק את השכן בבניה . ולחייב את השכן בעלויות של זה .
וכנראה זה בעיה ידועה ומוכרת בפרט בערים חרדיות לא רק שראשי העיר דבוקים לכסא חזק .
אלא מעניין אותם חוץ מלבד קדנציה נוספת ולכן בבניה שמדבר לכולם הם שותקים והעיר אח,כ נראית כפר ערבי במקרה הטוב

דודי אהרן

משתמש צעיר
ומסתמא המפקח האנונימי רק רצה לשכנע חזק יותר למה צריך לקחת רק אותו.

כי הוא הבן דוד של המאבטח שלמד בקזחסטן הנדסת בנין.

אבל זה מסוכן וצריך זהירות אפשר לבקש מהועד הבית זה יותר מכבד שפונים כללי ולא פרטי

לעבדך

משתמש צעיר
טעות בידך
מניסיון בב"ב
לא עשו כלום כלום כלום כנגד בניה מסוכנת בלתי חוקית וכנראה ללא אישור מהנדס
מנסיון שלי בבני ברק ועדת ערר הועילה, אע"פ שהיה מדובר באנשים שככה"נ מקושרים היטב בחלונות הגבוהים שבעייירה.

אסתושי

משתמש מקצוען
ומה תרוויח שאח"כ בגלל ההסתה הזו בתקשורת,
לא יקרה שום דבר בעיר...
אלא אולי ליברמן יקבל עוד כמה מנדטים ויקחו לך את המעונות לילדים...:cautious:
אני ארוויח שבגלל ההסתה בתקשורת לא יפילו לי את הבית ואם יש למישהו בעיה עם המעונות שידבר עם זה שניסה להחריב לי את הבנין

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
חבר ביתרי סיפר לי על בניין שכן, שהקימו שם מספר יחידות דיור לא חוקיות בעליל קבורות עמוק באדמה, וככל הנראה עשו שם קומבינות בכל תחום - וגם בבטיחות.
הוא אמר שבחודשים הספורים מאז יצאו דירות אלו לשוק, כבר הוזמנו לשם מכבי האש - פעמיים. האש פרצה מהלוח.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
למה אתה צריך לספר שאתה הלשנת?
אל תספר ואף אחד לא יברך אותך בברכות הנ"ל
צריך לחלק בין בניה שבאמת מסוכנת ליחידות לגיטימיות...
היה אחד ב C שכל רבני העיר יצאו נגדו,
והגיעו להפגין מול הבית שלו,
כי הוא לא איפשר לבנות כלום....

נערך לאחרונה ב:

מידע

משתמש צעיר
פנו לוועדה המחוזית?
כמה וכמה פעמים! ולא עשו דבר, אמרו שבודקים, וגלגלו אחריות חזרה לעיריית ב"ב
(לענ"ד - אם אנחנו החרדים לא נעשה את העבודה עבור עצמינו, אף אחד אחר לא מתכוון להתלכלך בבוץ הזה עבורינו)

מידע

משתמש צעיר
למה אתה צריך לספר שאתה הלשנת?
אל תספר ואף אחד לא יברך אותך בברכות הנ"ל
יש להם חושים מחודדים ביותר
וגם מידע פנימי בשפע (עסקנים צדיקים כיבכול שעוזרים להם כדי לשוב ולהיבחר לתפקידיהם)
ואם התלונה אנונימית סביר להניח שהיא לא תטופל

הגולם החולם

משתמש מקצוען
דוקא נראה לי בלוגיקה כי ככל שאתה מכביד יותר על הבנין כך הוא "נצמד" יותר לקרקע... איפה טעיתי?:sleep:
עד שהתקרה של הבנין נצמדת לרצפה...
או כמו שאומרים עד שנשמע הקנאקקקקקק

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מפקח בניה אולי הכי טוב בביתר עילית (שאי אפשר לכתוב את השם שלו כאן כי לא שאלנו רשות ) אומר שלדעתו בביתר עילית בניינים הולכים לקרוס בגלל המון המון יחידות דיור לא חוקיות שלא בנויות טוב, ושיש כבר בניינים עם סדקים, נראה לכם שזה נכון?
אני שמעתי גם (מאחד מבעלי הדירות האלו)
בפרויקט החדש באבא שאול מול נטעי מאיר
קנו שם חסידים את כל הקומות העליונות וביום שיכנסו לדירות הם מוסיפים 2-3 קומות.

היסודות של הבניין לא בנויים להחזיק כל כך הרבה.
אבל אין עם מי לדבר. לדיירים שבונים לא אכפת - הם ממילא מתכוונים למכור הכל תוך כמה שנים,
ומי שמלשין עושים לו את המוות, כך שהוא ודאי לא רוצה להתערב. :(

ר. המוסד

משתמש מקצוען
אני שמעתי גם (מאחד מבעלי הדירות האלו)
בפרויקט החדש באבא שאול מול נטעי מאיר
קנו שם חסידים את כל הקומות העליונות וביום שיכנסו לדירות הם מוסיפים 2-3 קומות.

היסודות של הבניין לא בנויים להחזיק כל כך הרבה.
אבל אין עם מי לדבר. לדיירים שבונים לא אכפת - הם ממילא מתכוונים למכור הכל תוך כמה שנים,
ומי שמלשין עושים לו את המוות, כך שהוא ודאי לא רוצה להתערב. :(
אם שילמו מראש למי שצריך לא תעזור שום הלשנה
רק בית משפט יוכל לעזור

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צריך לחלק בין בניה שבאמת מסוכנת ליחידות לגיטימיות...
היה אחד ב C שכל רבני העיר יצאו נגדו,
והגיעו להפגין מול הבית שלו,
כי הוא לא איפשר לבנות כלום....
הסיבה שיצאו נגדו היתה כי הוא פנה לבית משפט לאחר שבית הדין סירב לעזור

ותבררו את הסיפור לפני שתגידו שהוא 'לא הסכים לבנות כלום' -זה קרה אחרי שכבר בנו שם המון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה