שיחות דרך המחשב

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שלום לכולם
האם יש תוכנה/אפליקציה שמאפשרת לדבר דרך המחשב בחיבור בלוטוס למכשיר סלולרי? (כמו ברכב)
חיפשתי בגוגל והעלתי חרס

תודה רבה זה חיוני מאוד בשבילי.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם
האם יש תוכנה/אפליקציה שמאפשרת לדבר דרך המחשב בחיבור בלוטוס למכשיר סלולרי? (כמו ברכב)
חיפשתי בגוגל והעלתי חרס

תודה רבה זה חיוני מאוד בשבילי.
מחשב נייח\נייד?
איזו מערכת הפעלה?
התקן בלוטוט' חיצוני או פנימי?
ואיזה פלאפון?

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה:)
מחשב נייח (all in one)
וינדוס 10
בלוטוס פנימי
מכשיר galaxy a5

bris

משתמש סופר מקצוען
באופן זה עקרוני זה אפשרי מצד החומרה , וזכור לי שהייתי עושה את מדי פעם בוינדוס 7 (זצל)

אבל יש מגבלה של התוכנה, אני אסביר.

לכל התקן בלוטוס צריך שתהיה חבילת תוכנה שמתואמת לו , זה נקרא ה STACK שזה בעצם אוסף של פרופילים (כמו A2DP וכדו )

בווינדוס 10 יש אוסף מעולה גנרי של MICROSOFT (להבדיל מהאוסף האומלל שב 7 או ב 8)
לכן אין כמעט אופציות ל STACKים צד ג.

ב STACK של MS לא מכיל את המצב שאת מבקשת (אם זכרוני אינו מטעני מלפני 5-6 שנים זה נקרא HADNSFREE GATEWAY)

כאמור , אפשר לנסות עם STACKים צד שלישי שמתאימים לוינ10 , כמו למשל BLUESOLELI (הוא עולה כסף )

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תודה!
אתה יודע אולי איפה אפשר להשיג את זה? וכמה זה עולה בערך?
ואח"כ כשכבר יש לי את זה, עם איזה תוכנה מפעילים את החייגן?

selo

משתמש פעיל
אני הייתי עושה את זה עם וינדוס 7 אבל מאז וינדוס 10 האפשרות הזאת נעלמה מהאפשרויות ופונקציות שיש בניהול בלוטוס המובנה 10 וחבל על דאבדין.
@bris האם אין תחליפים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה