שולחן וכסאות לסלון

• פותח הנושא tzk
  • פורסם בתאריך

tzk

משתמש רשום
עיצוב גרפי
איפה קונים שולחן וכסאות לסלון.
משהו איכותי, סדר גודל של 7,000 ש"ח.
באזור המרכז- פ"ת, ב"ב, ר"ג?

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לראות במייבל סנטר. יש להם את המבחר הגדול ביותר.תקבלי הצעת מחיר. ובאשדוד אצל כץ רהיטים יתכן שתשיגי מחיר נמוך יותר. מנסיון עם לקוחות.

tzk

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אין לי דרך להגיע לאשדוד.
אני מכירה ברחוב חבקוק חנות שיורדים כמה מדרגות למקום תת קרקעי.
על זה מדובר?

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י tzk;1806736:
אין לי דרך להגיע לאשדוד.
אני מכירה ברחוב חבקוק חנות שיורדים כמה מדרגות למקום תת קרקעי.
על זה מדובר?

כן. זו החנות.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שוהם בבני ברק

הני כגנס

משתמש מקצוען
לפני הקניה תבררי על הריפוד/סקי/ עור או כל חומר אחר שתבחרי - אם אינו מתקלף? יש אחריות? איך לנקות?

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מנסיו 'מר' בקניית רהיטים. חשוב ללכת למקום עם שירות טוב!!! זה המדד!!
כל החנויות מוכרות את אותה הסחורה!

כשמשקיעים סכום, חשוב שתעמדו על שלכם לקבל מוצר איכותי בהתאם

בהצלחה

tzk

משתמש רשום
עיצוב גרפי
באיזה רחוב זה שוהם?
מהי תקופת האחריות המקובלת?

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י tzk;1806786:
באיזה רחוב זה שוהם?
מהי תקופת האחריות המקובלת?

שוהם ברחוב סמטת יבנה 4, בני ברק

שם תשיגי הכל יותר בזול והאחריות שלהם מצוינת
אני קניתי שם שולחן וכסאות - בהפרש של מאות שקלים (!) ביחס לחנות מוכרת אחרת בבני ברק
בשוהם את פשוט לא משלמת על חלון הראווה והשכ"ד של חנות מפוארת
(אין לי שום קשר לבעלי החנות, מעבר להיותי קונה מרוצה)

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
גמני קניתי כמה פעמים בשוהם כל מיני דברים שונים

ממליץ מאוד

036169612

גלידה

משתמש מקצוען
אני אשמח מאד גם לשמוע מה נקרא איכות טובה, ואיך אני יודעת שזה איכות טובה,
המליצו לי על חנות ברח' קד' יום טוב - מש' וידר, מישהי מכירה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה