אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא יודעת,
אולי לסגור דפדפן, למחוק הסטוריה עוגיות וכו', ולהתחיל שוב? :D
אני לא מצליח, להתייאש וזהו?..
1605115556223.png

זה משגע אותי, כל רגע מבקש אימות, יותר מסובך מלהכנס לחשבון בנק...:confused:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זה משגע אותי, כל רגע מבקש אימות, יותר מסובך מלהכנס לחשבון בנק...:confused:
זה מוכר מאד, נפתחו על זה עשרות אשכולות.
הדבר שהכי עזר זה לדבר בצ'אט עם נציג אנושי, משימה קשה הרבה יותר מהאימות הנ"ל...
נסו גם להיכנס לחשבון דרך כתובת האתר באנגלית, יש כאלו שטענו שזה עזר להם.

אני אישית הצלחתי לפתור את זה עם נציג אנושי, אך מאז אני צריך כל חצי שעה להיכנס לחשבון מחדש, ע"י מחיקת כל קבצי הקוקיס לאתר, רק כך אני מצליח. מעצבן מאד!!!

מההבנה שלי, ברגע שיש להם חשד שהחשבון לא מספיק בטוח, אולי כי ניסיתם לפתוח חשבון נוסף באותו מחשב/IP וכדו', או ששילמתם באותו כרטיס אשראי בכמה חשבונות, זה כבר עילה לחשד מבחינתם, שעלולה לחסום את החשבון.

תעדכן אם הצלחת!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
קייניאו סופר אקונומי גלובל
זה המשלוח החינמי הפשוט?
מה ההבדל בין שני אלו?
1605121543249.png

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה לקנות בגדים לבובה והמשלוח עולה לי 1.5 $ ואני רוצה להזמין כמה סוגים מאותו מוכר על כל דבר שאני מוסיפה לעגלה הוא מחייב אותי במשלוח איך אפשרי לקנות כמה פריטים מאותו דף מכירה ושיהיה במשלוח אחד?

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם יש באמת קופונים שווים היום בגלל ה11.11 ?
כי זה נראה לי סתם שטויות

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
זה המשלוח החינמי הפשוט?
מה ההבדל בין שני אלו?
שניהם נחשבים למשלוח חינמי ופשוט,
שיטת המשלוח של המוכר, זה אומר שהמוכר יחליט לשלוח איך שבא לו, מן הסתם עם החברה הכי זולה שימצא...
אני רוצה לקנות בגדים לבובה והמשלוח עולה לי 1.5 $ ואני רוצה להזמין כמה סוגים מאותו מוכר על כל דבר שאני מוסיפה לעגלה הוא מחייב אותי במשלוח איך אפשרי לקנות כמה פריטים מאותו דף מכירה ושיהיה במשלוח אחד?
זה טריק מוכר של המוכרים, להוזיל בעלות המוצר כדי להיות מוצג קודם בסינון לפי מחיר, וכדי לגרום לכם להיכנס לדף שלו דווקא, את המחיר הזול הוא מפצה עצמו בתוספת על המשלוח (למרות שהמשלוח עולה לו אותו דבר גם לכמה פריטים).

בד"כ אין אופציה לחסוך את העלות הנוספת, אך לפעמים יש כמה מוצרים מאותו מוכר, ויש לו אופציה של משלוח חינמי, אתם יכולים לבחור במוצר אחד משלוח מהיר ויקר יותר, ועל האחרים חינמי, והוא כבר ישלח את כולם במשלוח המהיר...
האם יש באמת קופונים שווים היום בגלל ה11.11 ?
כי זה נראה לי סתם שטויות
השנה באמת פחות מיוחד, אבל יש קופונים מידי פעם

כבי ש

משתמש צעיר
הזמנתי מאלי אקספרס חבילה באופציית משלוח של AliExpress Standard Shipping-
שאמור להיות עליה פרטי מעקב, וקיבלתי מספר שמתחיל UZ ומסתיים באות Y.

מישהו יודע אם יש מעקב אחר מספרים אלו גם בארץ?האם זה אכן המשלוח המהיר?

המספר מעקב תקין
את יכולה לבדוק מה מצב המשלוח, האם הוא נשלח מאץ המוצא? הגיע לארץ היעד? הגיע לדואר?
וכאן בארץ את יכולה לבדוק באתר של דואר ישראל-מעקב אחר הזמנות, להכניס את המספר הזמנה ותראי האם זה הגיע ואם כן מה המספר מדף וכו...
בהצלחה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מניסיון שלי זה שטויות, הם מעלים את המחירים כמה ימים קודם כדי כויכול להוריד ב 11.11.
לא להתפתות
יש ויש
לא הכל יקר יותר או מחיר דומה
יש דברים בהחלט שווים

*בננית*

משתמש פעיל
כשאני מגיעה לתשלום מבקש קוד הנחה ואין לי מושג מהו!! למישו יש פתרון??

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כשאני מגיעה לתשלום מבקש קוד הנחה ואין לי מושג מהו!! למישו יש פתרון??
יש עכשיו הרבה קודי קופון פעילים, עיינו כאן

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הזמנתי לפני שבוע דברים, ועל כל פריט אם הייתי מחכה לעכשיו, זה היה אולי דולר, חצי דולר פחות...
לא שווה את זה
מצד שני במצטבר זה יכול להיות 10-15 דולר פחות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה