רשימת תפוצה לצלמות

מצב
הנושא נעול.

רבקה.

משתמש מקצוען
האשכול הזה העלה לי רעיון. מקווה שזה לא עובר על חוקי האתר או משהו.

צלמות רבות מצלמות תמונות שמכילות נשים (או ילדות), והיו רוצות לשתף את שאר הצלמות פה ואולי לקבל פידבקים.
מה דעתכן לעשות רשימת תפוצה במייל, את חברותיה נוכל לשתף בצילומי נשים, ומהן נוכל לקבל פידבקים חוזרים?
כך התמונות יוכלו להגיע למי שמעוניינות לראות אותן, ומצד שני לא יהיה "פרסום פומבי" לצילומי הנשים, שזה בעצם שורש האיסור אם הבנתי נכון.

אני אישית כבר שולחת כיום תמונות שלי לחברים-צלמים במייל, ויש צלמים ששולחים אלי (ואל עוד חברים שלהם) תמונות.
אבל רשימה מסודרת של צלמות מפרוג יכולה להיות נחמדה, לדעתי. חוץ מזה, מי שתעשה "השב לכולם" תוכל לתת פידבק כך שכל הנמענות יקבלו אותו, וכך אפשר אפילו לפתח דיונים. (במקרה של ג'ימייל הוא משרשר את כל התגובות לאותו אימייל, אז זה יוצא ממש כמו פורום.)

מה דעתכן?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;427255:
האשכול הזה העלה לי רעיון. מקווה שזה לא עובר על חוקי האתר או משהו.

צלמות רבות מצלמות תמונות שמכילות נשים (או ילדות), והיו רוצות לשתף את שאר הצלמות פה ואולי לקבל פידבקים.
מה דעתכן לעשות רשימת תפוצה במייל, את חברותיה נוכל לשתף בצילומי נשים, ומהן נוכל לקבל פידבקים חוזרים?
כך התמונות יוכלו להגיע למי שמעוניינות לראות אותן, ומצד שני לא יהיה "פרסום פומבי" לצילומי הנשים, שזה בעצם שורש האיסור אם הבנתי נכון.

אני אישית כבר שולחת כיום תמונות שלי לחברים-צלמים במייל, ויש צלמים ששולחים אלי (ואל עוד חברים שלהם) תמונות.
אבל רשימה מסודרת של צלמות מפרוג יכולה להיות נחמדה, לדעתי. חוץ מזה, מי שתעשה "השב לכולם" תוכל לתת פידבק כך שכל הנמענות יקבלו אותו, וכך אפשר אפילו לפתח דיונים. (במקרה של ג'ימייל הוא משרשר את כל התגובות לאותו אימייל, אז זה יוצא ממש כמו פורום.)

מה דעתכן?

F613

אין בעיה להעלות שם ילדות בנות 4-15 :D

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;427257:
F613

אין בעיה להעלות שם ילדות בנות 4-15 :D

בדיחה טובה :p
(ואם ברצינות - אז זה לא עונה על הצורך, אלא אם כן יהיה שם פורום סגור.)

רבקה, רעיון מעולה. אני בפנים! :)

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני חושבת שצריך לבקש מהנהלת פרוג, פורום מיוחד לצלמות, לצורך העניין הזה, מה דעתכן??

רבקה.

משתמש מקצוען
תמיר - זה לא עונה על הצורך (כמו שדלית אמרה), אבל זה גם לא יעבוד בלי קשר.
אני לא מחפשת פורום חליפי. אני מחפשת דרך לשתף את הצלמות של פרוג. ולייבא אותן לפורום אחר זה לא לעניין וגם לא יצליח.
לעומת זאת במיילים הכל כבר קיים. לכל אחת יש תיבת מייל קיימת, אף אחת לא צריכה להירשם במיוחד לאתר כלשהו כדי לראות את התמונות. רק לתת את כתובת המייל הקיימת שלה.

אה, ועוד משהו: השרת של האימייל (שלי, לפחות) אף פעם לא נופל, והוא מאוד מהיר.
[אם אתה מבין למה אני מתכוונת. |שטן|]

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י nechama;427283:
אני חושבת שצריך לבקש מהנהלת פרוג, פורום מיוחד לצלמות, לצורך העניין הזה, מה דעתכן??
ביקשנו, לא איפשרו.
(אם הבנתי נכון, הסיבה היתה שגם בפורום של צלמות התמונות עדיין נמצאות בפומבי.)

ck770

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;427294:
ביקשנו, לא איפשרו.
(אם הבנתי נכון, הסיבה היתה שגם בפורום של צלמות התמונות עדיין נמצאות בפומבי.)
אבל יש אפשרות לעשות פורום סגור, עם סיסמא? כי לדוגמא, אני אישית להודעה בראש הפורום על הצעה ביום העיון- לא יכולה להכנס (בטח כי אין לי קידוד מסוים) אין משהו כזה? גלריה עם סיסמא, ולהעלות תמונות לגלריה שתאפשר כניסה למשתמשות בלבד, ודיון אפשר לעשות פומבי, כי מילים זה לא תמונה, נכון?

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איציק'ל;427316:
ואיך יוכלו לדעת בפרוג מי איש ומי אישה?
בהרשמה לאתר חובה למלא שדה זה, כמדומני.
והברבור מיותר. אין (נו טוב, כמעט) מצב שזה יקרה. תחושת בטן.

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ותמיד לבחור;427331:
בהרשמה לאתר חובה למלא שדה זה, כמדומני.
והברבור מיותר. אין (נו טוב, כמעט) מצב שזה יקרה. תחושת בטן.

אין מצב שזה יקרה, וזו לא תחושת בטן, זה מידיעה.
נתתי לינק למעלה להודעה ישנה שלי. לא ראיתם מה ביקשתי שם? ביקשתי פורום סגור עם סיסמא (כמו הפורום הסגור של חברות הקורס של הפורום. זה הפורום הסגור שנמצא בראש פורום צילום הנוכחי), ויוסי כתב שזה לא אפשרי.

יאללה, באמת חבל לברבר. בנות - פשוט תגידו מי מעוניינת. זה הכי טוב שנקבל... :)

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י dalit;427361:
תמיד. :)

פורום סגור לצורך זה. (ואני מניחה שזה אפשרי, אבל זאת לא הנקודה)

צבי תוהה למה את צריכה פורום סגור כדי להעלות תמונות של בנות, כשידוע שאין לך בעיה עם פרסומן בפומבי.

דלית מסבירה שצריך פורום סגור כדי שכל הבנות שנוכחות פה יוכלו להעלות צילומים של נשים, גם אלה שכן יש להן בעיה עם פרסומן בפומבי.

רבקה. מתורגמנית.
:)

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני אשאל שאלה מעצבנת...

למה אתן צריכות פורום סגור? (לא שיש לי התנגדות לסגור אתכן מאחורי סורג ובריח.)
הרמת ההשתתפות שלכן כאן שואפת לאפס (טוב, לא כולן)

אז לפתוח לכן עוד פורום שיהיה מת?

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;427463:
אני אשאל שאלה מעצבנת...

למה אתן צריכות פורום סגור? (לא שיש לי התנגדות לסגור אתכן מאחורי סורג ובריח.)
הרמת ההשתתפות שלכן כאן שואפת לאפס (טוב, לא כולן)

אז לפתוח לכן עוד פורום שיהיה מת?

אם אתה כבר שואל, אז יש לי כמה מחשבות בנושא.

א. יש מצב שזו ביצה ותרנגולת, אבל בפועל זה פורום די גברי, גם באופי התגובות, וזה מקשה על נשים בתחילת הדרך להשתלב. [ואולי זה מתחיל עוד קודם - יש פשוט פחות צלמות, או צלמות דתיות רציניות (אני זוכרת שהתלוננו פה מתישהו על צלמות אירועים שלא יודעות דברים בסיסיים). אולי אם היו יותר אופציות להתקדמות בתחום - בין השאר ע"י פורומים - יותר נשים היו עושות את זה.]
ב. באופן אישי, רוב התמונות שבאמת הייתי רוצה להעלות כדי לקבל ביקורת, כוללות נשים או ילדות. אלה שכן מעלות תמונות באופן קבוע יחסית, הן מי שמצלמות סטודיו, בעיקר ילדי חלאקה. אתה לא יכול לדעת כמה משתתפות שקטות יש פה (או היו יכולות להיות), שמצלמות דברים אחרים ודווקא יש להן מה להראות.

בקיצור, רמת ההשתתפות פה לא מעידה על הפוטנציאל הקיים.
אבל, אנחנו לא מדברים עכשיו על פורום אלא בסה"כ על רשימת תפוצה. ונניח שגם זה לא ילך, מה כל כך מפריע לך?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י dalit;427593:
אם אתה כבר שואל, אז יש לי כמה מחשבות בנושא.

א. יש מצב שזו ביצה ותרנגולת, אבל בפועל זה פורום די גברי, גם באופי התגובות, וזה מקשה על נשים בתחילת הדרך להשתלב. [ואולי זה מתחיל עוד קודם - יש פשוט פחות צלמות, או צלמות דתיות רציניות (אני זוכרת שהתלוננו פה מתישהו על צלמות אירועים שלא יודעות דברים בסיסיים). אולי אם היו יותר אופציות להתקדמות בתחום - בין השאר ע"י פורומים - יותר נשים היו עושות את זה.]
ב. באופן אישי, רוב התמונות שבאמת הייתי רוצה להעלות כדי לקבל ביקורת, כוללות נשים או ילדות. אלה שכן מעלות תמונות באופן קבוע יחסית, הן מי שמצלמות סטודיו, בעיקר ילדי חלאקה. אתה לא יכול לדעת כמה משתתפות שקטות יש פה (או היו יכולות להיות), שמצלמות דברים אחרים ודווקא יש להן מה להראות.

בקיצור, רמת ההשתתפות פה לא מעידה על הפוטנציאל הקיים.
אבל, אנחנו לא מדברים עכשיו על פורום אלא בסה"כ על רשימת תפוצה. ונניח שגם זה לא ילך, מה כל כך מפריע לך?

מראש אמרתי שזה לא מפריע לי... (בטח שבתחום הצילום של רוב הצלמות אין לי מה להגיד... זה לא הסגנון שלי)

אני חושב שרמת ההשתתפות פה מעידה מאוד על מה שיהיה החל מהחודש השני לפורום... כשההתלהבות של הפורום הסגור תרד (ע"ע הפורום הסגור של הקורס)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה