רשימת תפוצה לצלמות

מצב
הנושא נעול.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י רבקה אריאל;427434:
צבי תוהה למה את צריכה פורום סגור כדי להעלות תמונות של בנות, כשידוע שאין לך בעיה עם פרסומן בפומבי.

דלית מסבירה שצריך פורום סגור כדי שכל הבנות שנוכחות פה יוכלו להעלות צילומים של נשים, גם אלה שכן יש להן בעיה עם פרסומן בפומבי.

רבקה. מתורגמנית.
:)

אז שתקמנה תחת הגג של האתר ההוא פורום נשים.
אני מניח שזה יכול לעבור שם:)

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י צל99;427600:
אז שתקמנה תחת הגג של האתר ההוא פורום נשים.
אני מניח שזה יכול לעבור שם:)

נכתב ע"י רבקה אריאל;427291:
תמיר - זה לא עונה על הצורך (כמו שדלית אמרה), אבל זה גם לא יעבוד בלי קשר.
אני לא מחפשת פורום חליפי. אני מחפשת דרך לשתף את הצלמות של פרוג. ולייבא אותן לפורום אחר זה לא לעניין וגם לא יצליח.
לעומת זאת במיילים הכל כבר קיים. לכל אחת יש תיבת מייל קיימת, אף אחת לא צריכה להירשם במיוחד לאתר כלשהו כדי לראות את התמונות. רק לתת את כתובת המייל הקיימת שלה.

אה, ועוד משהו: השרת של האימייל (שלי, לפחות) אף פעם לא נופל, והוא מאוד מהיר.
[אם אתה מבין למה אני מתכוונת. |שטן|]

דלית. מצטטת.

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י dalit;427603:
דלית. מצטטת.

השני משפטים האחורנים שלה הם שטות גמורה... אבל אין לי כוח להתווכח על זה

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י צל99;427608:
והגימייל שלי קורס הרבה יותר מהשרת ההוא.

נו באמת... רוצים להמשיך לדבר על אתרים אחרים? תעשו את זה שם. :p

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י dalit;427672:
נו באמת... רוצים להמשיך לדבר על אתרים אחרים? תעשו את זה שם. :p

זה רק נראה לי
או שהשרשור הזה הוציא ממך יותר תגובות
ממה שהגבת פה במשך כל שהותך :p

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;427689:
זה רק נראה לי
או שהשרשור הזה הוציא ממך יותר תגובות
ממה שהגבת פה במשך כל שהותך :p

את האמת, זה מעייף... ועכשיו באמת, די להספים.

Y

yossmor2

אורח
בנות,

הרצון הוא טוב ומובן,
הבעיה היא המסגרת, כאן בפרוג זה לא יהיה ניתן לביצוע, לצערי, מסיבות ברורות,
לקיים פורום מסוג זה צריך למצוא מסגרת אחרת.

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yossmor2;427716:
בנות,

הרצון הוא טוב ומובן,
הבעיה היא המסגרת, כאן בפרוג זה לא יהיה ניתן לביצוע, לצערי, מסיבות ברורות,
לקיים פורום מסוג זה צריך למצוא מסגרת אחרת.

ידוע, לכן בכלל לא ביקשתי פורום סגור (כי כבר ביקשתי פעם אחת והבנתי שזה לא יקרה), אלא הצעתי מסגרת אחרת: רשימת תפוצה במיילים.

בנות, להתרכז... (טון של גננת)
מי שמעוניינת - שלא תכתוב שהיא בעד פורום סגור, כי זה לא יקרה. שתכתוב אם היא מעוניינת להצטרף לרשימת תפוצה, ובמקביל תשלח לי בפרטי את כתובת המייל שלה.
כשתהיה לי רשימת בסיסית כלשהי - אשלח מייל לכולן כדי שכולן יוכלו לקבל את הכתובות של כולן.

את המייל של דלית ושל ריקי כבר יש לי. (ריקי, אם הבנתי נכון גם את מעוניינת להצטרף. אני צודקת?)

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;427779:
ידוע, לכן בכלל לא ביקשתי פורום סגור (כי כבר ביקשתי פעם אחת והבנתי שזה לא יקרה), אלא הצעתי מסגרת אחרת: רשימת תפוצה במיילים.

בנות, להתרכז... (טון של גננת)
מי שמעוניינת - שלא תכתוב שהיא בעד פורום סגור, כי זה לא יקרה. שתכתוב אם היא מעוניינת להצטרף לרשימת תפוצה, ובמקביל תשלח לי בפרטי את כתובת המייל שלה.
כשתהיה לי רשימת בסיסית כלשהי - אשלח מייל לכולן כדי שכולן יוכלו לקבל את הכתובות של כולן.

את המייל של דלית ושל ריקי כבר יש לי. (ריקי, אם הבנתי נכון גם את מעוניינת להצטרף. אני צודקת?)
כן

רבקה.

משתמש מקצוען
מקפיצה. אנחנו כבר 8 צלמות. מי שרוצה להצטרף - שתשלח אלי הודעה פרטית...

מיר

משתמש חדש
הייתי שמחה לקבל תמונות מעניינות למייל שלי, משום שאני מתעניינת בנושא הצילומים. תודה

רבקה.

משתמש מקצוען
עדכון:

בנות, בע"ה אחרי תשעה באב אשלח את המייל הראשון לרשימת התפוצה.

שימו לב: רק מי שפנתה אלי בהודעה פרטית בפרוג (ודלית וריקי) צורפה לרשימה. מי שכתבה פה בשרשור - לא צורפה.
שימו לב2: הרשימה מיועדת לצלמות חברות פרוג בלבד. (צירפתי גם בנות שכתוב להן מתחת לניק "עיצוב גרפי" בתנאי שהן פרסמו תמונות לביקורת בפורום צילום בעבר.) לא יצורפו נשים שיש להן רק הודעות בודדות בפרוג, או שאין להן כלל הודעות בפורום צילום.

בהצלחה לנו!

e.keter

משתמש רשום
נכתב ע"י nechama;427283:
אני חושבת שצריך לבקש מהנהלת פרוג, פורום מיוחד לצלמות, לצורך העניין הזה, מה דעתכן??

יעני הפרדה מלאה! כל הכבוד על היוזמה.

Y

yossmor2

אורח
בנות,
אני נועל את האשכול,
אם המטרה היא ארגון תפוצת מיילים, נא לפנות לרבקה כנ"ל,
נושא פתיחת פורום מיוחד, עלה כבר בעבר והוחלט באופן חד משמעי כי במסגרת פרוג זה לא יקרה,
הנזק שזה עלול לעשות גדול מאוד ותועלתו נמוכה.

רבקה העלתה רעיון, שאיננו קשור בשום דרך לפרוג ויכול להוות מסגרת פרטית מתאימה.
בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה