חברות השכרה רכב לפסח תשפד

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום

מחפשת רכב לפסח, לכל השבוע.
נהג חדש (עוברת לו שנה אחרי פסח :) )
איפה מומלץ באזור ירושלים

Tamar K

משתמש חדש
שלום אני משכיר רכב במחירים זולים עם ביטוח לנהג חדש מס' פלפון 0583214559 באזור רוממה

נעמה -

משתמש סופר מקצוען
יש השכרה חדשה מאוד טובה,
ברמת אשכול ליד המרכז המסחרי בפארן
בשם סאוון-כאר -7 כאר,
טל- 02-6782992
פירסמו שיש להם גם לנהג חדש וצעיר.
מחיר יומי בין 150-ידני ל180-אוטמטי
לנהג חדש משהו כמו 220

השלגיה

משתמש רשום
קופצת על האשכול, מחפשים רכב 5 מקומות לכל החג או לחלקו
אשמח לפרטים למי שמשכיר במודיעין עילית , רכב ללא תקלות לנהג חדש.

בוסו

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול, מחפשים רכב 5 מקומות לכל החג או לחלקו
אשמח לפרטים למי שמשכיר במודיעין עילית , רכב ללא תקלות לנהג חדש.
יש את מי קאר 0583285899
השכרה מסודרת
אם לא מספיק תכתבי לי בפרטי ואתן עוד אפשרויות

השלגיה

משתמש רשום
מדובר בנהג חדש בקושי חודשיים, הם נותנים רק אחרי חצי שנה/שנה.
איך אפשר לכתוב לך בפרטי? לי אין את האפשרות.

בוסו

משתמש מקצוען
במוצ"ש אני יהיה פנוי תתזכרי במוצ"ש אנסה להביא עוד

השלגיה

משתמש רשום
הבנתי שהחברות הקטנות אוהבות לתפוס נהגים חדשים בפינה ולמצוא ברכב שריטות שהיו מראש ולאחר שהן קרורו מהנהג החדש וממש זו עיקר פרנסתם...
אמרו לי להתרחק מהשכרות קטנות כמו מאש!
איפה נמצאים ווי קאר? לא מכירה, משכירים גם לנהגים חדשים?

בוסו

משתמש מקצוען
הבנתי שהחברות הקטנות אוהבות לתפוס נהגים חדשים בפינה ולמצוא ברכב שריטות שהיו מראש ולאחר שהן קרורו מהנהג החדש וממש זו עיקר פרנסתם...
אמרו לי להתרחק מהשכרות קטנות כמו מאש!
איפה נמצאים ווי קאר? לא מכירה, משכירים גם לנהגים חדשים?
מי שאני דיברתי עליו הוא בברכפלד ולפי ידיעתי משכיר לצעיר שווה לנסות (לא בטוח בשמו אני מבין ש @אני יודע כתב מה שכתב לפי מספר הפלא')
ד'א בביה"ז בד"כ המחיר יותר יקר

Anastesia

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אשמח גם להמלצות על חושן קאר לנהג חדש

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בכל מקרה בכל השכרת רכב טוב להסריט.
להקיף את הרכב מכל הכיוונים בסרט קרוב וברור לפני שלוקחים אותו.
כך ניתן להוכיח שהשריטה כבר הייתה.
כמובן לדאוג שבהסרטה יראו את העובד שמוסר לכם את הרכב, ואו להסריט גם את השעון/פלאפון עם התאריך ושעה של היום.
אחרת מי אמר מתי הוסרטה

Tamar K

משתמש חדש
יש לנו רק 5 מקומות
המחיר בזמן רגיל 130 שקל ליום יש אפשרות לוויז בתשלום מינימלי
בבין הזמנים המחירים יכולים להשתנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה