דרוש מידע מידע עדכני על השכרת רכב לנהג חדש

שלומי ברגר

משתמש פעיל
@שלומי ברגר
אלבר עם ביטול השתתפות-משנה רשיון
אפשר דרך האתר?
פעם שמעתי שזה תלוי בסניפים.
אחרי חפירה בסעיפים והאותיות הקטנות באלבר, אני מבין שרשמי מספיק שנה רישיון וזה לא תלוי במצב רוח של הפקידים בסניפים.
מקווה שהבנתי נכון.

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אחרי חפירה בסעיפים והאותיות הקטנות באלבר, אני מבין שרשמי מספיק שנה רישיון וזה לא תלוי במצב רוח של הפקידים בסניפים.
מקווה שהבנתי נכון.
לא רק רשמית אלא גם מעשית.
אבל אני לא בטוח שיש להם ביטול השתתפות.

ה'רועה'

משתמש רשום
מיי קאר עדיין לוקחים רק 10 ש"ח תוספת, אבל מחיר הבסיס הוא 12.9
ובכלל לנסיעות ארוכות בדר"כ זה לא ריוחי כי יש עוד עלות לק"מ

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
שאלה כללית על כלל החברות המדוברות (אלבר לדוג').
בכולם חייבים מסגרת אשראי, לא יקבלו בלי או עם צ'יק פיקדון?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תשאלו חברים שלקחו משם אם הרכבים סוחבים מחוץ לעיר.
הנ"ל נכתב כלפי כל חברות הקטנות של השכרת רכבים...
סוחב מצוין, יש גם רכבים יחסית חדשים.

לארג'

משתמש מקצוען
מקווה שהבנתי נכון.
נכון
לא רק רשמית אלא גם מעשית.
אבל אני לא בטוח שיש להם ביטול השתתפות.
יש גם ביטול השתתפות- מנסיון
בסה"כ הייתי מרוצה רכב חדש

בן אדם מיוחד

משתמש צעיר
מיי קאר עדיין לוקחים רק 10 ש"ח תוספת, אבל מחיר הבסיס הוא 12.9
ובכלל לנסיעות ארוכות בדר"כ זה לא ריוחי כי יש עוד עלות לק"מ
מיי כאר לא נותנים פחות משנתיים רישיון
סיטי כאר נותנים משנה רישיון ב30 ש"ח לשעה
ואם הבנתי נכון לאחרונה הם נותנים לנהגים חדשים להוציא רק את הקטנים ממש אפילו לא את המשפחתיים הרגילים.
מישהו יודע לאמת את זה?

הכל טוב !!

משתמש פעיל
אשמח לכל מידע עדכני על השכרת רכב לנהג חדש - מעל שנה וחצי רישיון,
עם עדיפות גדולה לביטול השתתפות עצמית.
אזור ירושלים/ביתר/בית שמש.
תודה!
יש בירושלים את נתיב
כולל אפשרות לביטול עצמי ב 50 ש"ח
רכבים חדשים ממש
יצאנו מאד מרוצים

נתן G

משתמש רשום
יש את שחר במודיעין עילית יש להם נראה לי עוד סניפים,
הם משכירים גם פחות משנה רישיון, ונותנים אופציה של ביטול השתתפות עצמית.
אני שכרתי מהם ומאד נהנתי!!

ה'רועה'

משתמש רשום
מיי כאר לא נותנים פחות משנתיים רישיון
סיטי כאר נותנים משנה רישיון ב30 ש"ח לשעה
ואם הבנתי נכון לאחרונה הם נותנים לנהגים חדשים להוציא רק את הקטנים ממש אפילו לא את המשפחתיים הרגילים.
מישהו יודע לאמת את זה?
אני עדיין לא שנתיים ונוהג מהיום שיש לי שנה על מיי קאר, וזה יוצא רק 22.9 לשעה, וגם הם וגם סיטי קאר נותנים עד גיל 24 רק רכבים מיני
אגב בימים הפער יותר גדול במיי קאר יום עולה 159 +תוספת לנהג חדש 30 = 189, בסיטי קאר יום עולה 150 +תוספת לנהג חדש 100 = 250, וגם לקילומטר במיי קאר עולה 0.9 ובסיטי קאר שקל לק"מ, חוץ מזה שמיי קאר זה עם וויז מובנה בכל רכב
ויש גם את שחר המספר שלהם הוא 0535243303

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה