דרוש מידע קשיי קליטה בסלולר

תמימה

מעטפת אישית מושלמת. בשבילך.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני גרה במודיעין עילית ומצב הקליטה של הפלאפון בימים האחרונים בלתי נסבל
אין לי קו בבית ואני לא מצליחה להוציא שיחות, הילדים רוצים להקשיב למרחב הקולי
אני רוצה לדבר קצת עם אנשים ולא להשתגע מבדידות בבית
וכמעט לא מצליחה להוציא שום שיחה!
אני בסלקום, עוד משהו נתקל בתופעה? מה עושים?

A052

משתמש סופר מקצוען
מה אפשר לעשות?

בו זמנית יוצאות עשרות אלפי שיחות לקוי התוכן של בתי הספר והתתים, רק אם יגדילו את קיבולת הרשתות הסלולריות (ע"י החברות, דבר שלא סביר שייעשה) יהיה שיפור.

ברשת דור 3 (במכשירים התומכים) העומס מופחת.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
צרת רבים.
אני בפרטנר וגם קשה מאוד להוציא ואף חמור מכך לא מקבלים שיחות.
ומכיון שיש לי תא קולי אני מקבל פתאום הודעה לתא קולי

ברמי לוי(וכנראה גם פלאפון) יש פחות עומס (כי אין להם קליטה טובה בעיר אז הרבה לא אצלם)

השיטה הטובה לתפוס קוים היא
או חיוג חוזר למי שיש בפלאפון של כל 10 שניות.
או בבלוטוס חיוג חוזר מיידית כשהקו מתנתק. אם מנסים כל 7 שניות יש יותר סיכוי לתפוס - -כך הראתה לי המציאות.

עוד שיטה שמוכחת.
אם אתם באמצע שיחה ורוצים לעשות שיחה נוספת.
לא לנתק!!! אלא לומר לאדם שבצד השני שימתין חצי דקה, ולעבור להוספת שיחה ולהתחיל שיחה חדשה
כשהבן אדם או הקו השני עדיין פעילים.
ורק אחרי שתמחברים, ומתחברים.... צלעבור לשיחה השניה ונתק.

למה זה עובד? לכאורה בגלל שכבר תפסתם את האנטנה

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדיוק פתחתי גם אשכול כזה, לא ראיתי שכבר פתחו,
לי יש בעיה שאני מנסה להתקשר גם לאנשים פרטיים ולא מצליח לי, לא רק לקווים הכללים שכנראה הרבה מנסים לתפוס אותם, וגם אנשים אומרים לי שמנסים להתקשר אלי ולא מצליחים
וגם באמצע שיחות יש כמה שניות שהצד השני לא שומע אותי
יש מה לעשות?
רציתי להתקשר לחברה (פרטנר)
זה קשור?

תמימה

מעטפת אישית מושלמת. בשבילך.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
גם לי זה קורה גם עם אנשים פרטיים, הבוקר כמעט לא הצלחתי להוציא אף שיחה.

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, גם יש לי קווי וואצאפ של המשפחה
או קו משפחתי של ימות המשיח שאני לא יכולה להקשר
'קו אליו הגעת אינו מורשה'
למי זה קשור?

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מי שרוצה להתעשר שיתחיל למכור סימים וחבילות בטלפון, הענף פורח ומשגשג בימים אלו ...

ישראל העם

משתמש פעיל
מערכת JDN20.04.202011:07
מאיר פרושמשרד החינוך2 תגובות
סגה"ש פרוש ערך פגישות ממושכות במשרד החינוך במטרה לאתר פתרונות יצירתיים בנושא הלמידה מרחוק למגזר החרדי. בין הפתרונות: הקמת אולפן הקלטות בו יימסרו אנשי חינוך שיעורים ויתנו מענה לכל שכבות הגיל עם חומר אחיד ומפוקח על ידי ועדת הרבנים לענייני חינוך
סגן שר החינוך מאיר פרוש וצוות לשכתו ערכו פגישות עבודה ממושכות עם בכירים במשרד החינוך בנושא הלימוד מרחוק של ילדי המוסדות החרדים. זאת, בעקבות פניות של הורים ומנהלי מוסדות שטענו כי הקווים מתקשים לעמוד בעומס הרב של התלמידים המתקשרים לשמוע את השיעורים מפי מוריהם.

כזכור, במשרד החינוך עמלו כדי להנגיש מרחוק את חומרי הלימוד לילדי הציבור החרדי באמצעות התקשורת המאושרת ודרכי לימוד מרחוק בפלטפורמות נוספות, כך שכל מנהלי המוסדות יהיה באפשרותם לבחור את דרך הלמידה מרחוק המתאימה לתלמידיהם המתחנכים במוסדותיהם.

כך לדוגמא, נבנתה פלטפורמה של למידה מרחוק באמצעות מרחב טלפוני לפי שכבות גיל, במסגרתה יהיה ניתן לפתוח כיתות טלפוניות בהם המורה ימסור שיעורים לילדים אשר יתקשרו לאותו קו, כך שכל תלמוד תורה ובי"ס יהיה נגיש לזה. אולם כאמור, התברר כי במקרים רבים קווי ההתקשרות קרסו מעומס התלמידים הפונים.

במסגרת הדיונים במשרד החינוך הועלה מגוון של פתרונות יצירתיים דוגמת התקשרות עם חברה גדולה שתקים רשת קווית מיוחדת וייעודית עבור ילדי הציבור החרדי שיכולה לעמוד בעומסים ותצליח להחזיק את המוני התלמידים המתקשרים לכיתות הווירטואליות בזמן אמת.

כמו כן, בכדי להוריד את העומס מקווי הטלפון שמתקשים לעמוד בשידור בזמן אמת של הכיתות לימוד, נבחנת האפשרות של הקמת אולפן הקלטות ייחודי שבו אנשי חינוך מוכרים ימסרו שיעורים ויתנו מענה לכל שכבות גיל וכיתות הלימוד, עם חומר אחיד ונושאים מוסכמים על מנהלי המוסדות ומפוקחים על ידי ועדת הרבנים לענייני חינוך. לאחר פרסום השיעורים, על המורים יהיה להיות בקשר טלפוני עם התלמידים לאחר מכן ולוודא שאכן הם שיננו את החומר הנלמד.

נושא נוסף שעלה בישיבה הוא העובדה שישנן משפחות שאין ידן משגת להחזיק מספר מכשירי טלפון. בישיבה הובהר כי המשפחות בציבור החרדי מבורכות בילדים וצריך לתת מענה ללימוד לכולם. סגן השר בחן עם בכירי המשרד אפשרות של הקצאת תקציב לרכישת טלפונים בתקשורת המאושרת למשפחות אלה.

סגן שר החינוך הרב פרוש אמר בסיום הישיבה כי "אנחנו עושים מאמצים כבירים שילדי הציבור החרדי ימשיכו את לימודיהם ללא הפרעה, ידוע שאין העולם מתקיים אלא בזכות הבל פיהם של תינוקות של בית רבן, כך שבכל מצב ובכל דרך, אנו נדאג שהתורה לא תיפסק מפיהם".

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בדיוק פתחתי גם אשכול כזה, לא ראיתי שכבר פתחו,
לי יש בעיה שאני מנסה להתקשר גם לאנשים פרטיים ולא מצליח לי, לא רק לקווים הכללים שכנראה הרבה מנסים לתפוס אותם, וגם אנשים אומרים לי שמנסים להתקשר אלי ולא מצליחים
וגם באמצע שיחות יש כמה שניות שהצד השני לא שומע אותי
יש מה לעשות?
רציתי להתקשר לחברה (פרטנר)
זה קשור?
כמוני כמוך
זה נורא מבחינתי, מאז תחילת הקורונה טיים, אנשים גם כועסים עלי, שאני לא מרימה, ולא מטפלת בטלפון, ואין אפשרות להשיג אותי...
בקיצור, מה אפשר לעשות? חייבים פתרון!!!!
לא שייך להשאיר את הציבור ללא קשר
מה עושים????????????????

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש לי מספר קווים:
פרטנר - זוועה, אין שיחות יוצאות, ואין שיחות נכנסות.
רמי לוי - מצויין!!
סלקום - מצויין!!
לי יש הוט מובייל, נורא נורא נורא. אבל,
יכול להיות שהבעיה במכשיר?
כי למישהי אחרת שגרה באותו בית זה עובד מצוין.
אז מה? המכשיר הבעיה?

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הבעיה היא בפרטנר ובפרט בדור 2
כשמתקשרים עליהם הם אומרים שבדיוק כעת נפל איזה אנטנה באזור שלך
אין ברירה מי שיש לו בעיה שפשוט יעזוב אותם
ואני ביניהם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה