מידע שימושי קצת דחוף- איתור חברת 'החיסכון לכל ילד' שלי

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני רוצה למשוך את כספי החיסכון של התוכנית "חיסכון לכל ילד".
אני לא יודע איזה חברה מנהלת את כספי החיסכון שלי.
אשמח למידע בנושא, איך אפשר לבדוק את זה.

תודה מראש

חני קו

משתמש פעיל
יש באתר אזור אישי, כל אחד יכול לפתוח לעצמו אזור כזה, אני בדקתי את של ילדיי באמצעות כניסה דרך האזור האישי שלי לשינוי של המסלול (לא יכולתי לשנות. וגם לא רציתי. אבל שם פשוט זה היה כתוב...)

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש באתר אזור אישי, כל אחד יכול לפתוח לעצמו אזור כזה, אני בדקתי את של ילדיי באמצעות כניסה דרך האזור האישי שלי לשינוי של המסלול (לא יכולתי לשנות. וגם לא רציתי. אבל שם פשוט זה היה כתוב...)
באיזה אתר?

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
התייאשתי לגמרי...
Screenshot_20210817-004622_Chrome.jpg

זיסי פיליפ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בקישור המצורף אפשר לראות,
אחרי שממלאים את הפרטים המבוקשים(עדכון תוכנית חיסכון- שלב 4)
אם תבקשו עדכון פרטני לכל אחד מהילדים, זה יתן על כל אחד מהילדים באיזה מקום החיסכון.
שימו לב זה נכון רק עד גיל 18, כי הקישור מיועד לשנות את פרטי החיסכון,
ומגיל 18 אי אפשר לשנות את פרטי החיסכון, ולכן אי אפשר לראות את הפרטים למי שמגיל 18 ומעלה,
במקרה כזה, זה רק להתקשר לביטוח לאומי ולשאול בטלפון.

זה הקישור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה