תח"צ קיבלתי מהם 3,000 בלי להתווכח, הדרך היחידה שעוזרת!!!

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

avi++

משתמש מקצוען
לתשומת לב, אני לא יודע אם עדיין רלוונטי
היום בערב יש פגישת זום בנושא תביעה קטנה, לא יודע אם עדיין אפשר להרשם
בצד שמאל למעלה יש כפתור אדום

כט

משתמש פעיל

יוסי ב.ק​

למה אם אני שולח פניה למשרד התחבורה הם לא שולחים לי העתק במייל????????​

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
@יוסי ב.ק
@שואל כעניין
אשמח לקבל עזרה והכוונה:
אתמול חיכיתי לקו אוטובוס הנוסע לב"ב מאחד מערי הצפון.
האוטובוס שחיכיתי לו היה האוטובוס האחרון לב"ב.
כשהגיע האוטובוס הוא חלף על פני בלי לעצור, הספקתי לראות שיש נוסע שעומד על יד הנהג וכנראה הוא היה עסוק איתו ופשוט דילג על התחנה (האחרונה בעיר).
נופפתי בידי אך הוא לא ראה והמשיך בדהרה.
ראיתי את האוטובוס נעצר ברמזור, ומתוך לחץ וחרדה שאני מפסידה את הנסיעה, רצתי אחריו בכל כוחותי וכשהתקרבתי כמובן התחלף הרמזור וגם הסיכוי הזה אבד.
הייתי מבואסת ברמות, כעוסה ועצבנית (בנוסף על כך שחיכיתי לו זמן לא מועט בתחנה כיון שהגיע מעט באיחור), וכן קצרת נשימה וכאובה מאוד בשל הריצה המטורפת שבה ניסיתי לעצור אותו (יש לציין שאני במצב מיוחד וזה השפיע עלי מאוד)
מכיוון שהייתי אמורה להגיע לפגישה חשובה בב"ב באותו ערב, ומכיון שלפני היציאה לב"ב האוטובוס נכנס גם ליישוב סמוך, הזמנתי מונית ועוד הייתי צריכה לרוץ שוב- הפעם לכספומט כדי למשוך כסף שלא היה עלי- עבור המונית.
בעזרת נהג המונית, ערכנו מרדף של ממש אחר האוטובוס ובס"ד הצלחתי להשיגו באחת התחנות ביישוב ההוא ועליתי מתנשפת ומחוסלת לאוטובוס.
היתה לי שיחה קצרה (ומוקלטת) עם הנהג- שטען שלא היו נוסעים בתחנה (?) (לא העיף מבט עליה- כאילו כלל לא היתה קיימת) ו"למה לא יצאתי לכביש וסימנתי לו לעצור? " !!!!!!! כאילו לא מדובר על תחנה מן המניין אלא על טרמפיאדה שאני צריכה לעצור לעצמי טרמפ. חצוף.
למעשה, גם נגרם לי נזק (מונית) ואת עוגמת הנפש כבר תיארתי. (עדיין לא נרגעתי )
מה אני עושה עם הסיפור הזה?
יש לי:
2 מס' טלפון של אנשים שהיו בתחנה והיו עדים למעשה.
קבלה מהמונית
הוכחת הנסיעה בתוך הרב קו
שיחה מוקלטת עם הנהג (לא אמר את שמו)
מס' האוטובוס, שעה, יעד וכו'

אשמח מאוד להכוונה.
וכן- כמה אני יכולה לדרוש כפיצוי? (סכום ריאלי)
תודה!

מושמוש:-)

משתמש מקצוען
@יוסי ב.ק
@שואל כעניין
אשמח לקבל עזרה והכוונה:
כשהגיע האוטובוס הוא חלף על פני בלי לעצור, הספקתי לראות שיש נוסע שעומד על יד הנהג וכנראה הוא היה עסוק איתו ופשוט דילג על התחנה (האחרונה בעיר).
ראיתי את האוטובוס נעצר ברמזור, ומתוך לחץ וחרדה שאני מפסידה את הנסיעה, רצתי אחריו בכל כוחותי וכשהתקרבתי כמובן התחלף הרמזור וגם הסיכוי הזה אבד.
הייתי מבואסת ברמות, כעוסה ועצבנית (בנוסף על כך שחיכיתי לו זמן לא מועט בתחנה כיון שהגיע מעט באיחור), וכן קצרת נשימה וכאובה מאוד בשל הריצה המטורפת שבה ניסיתי לעצור אותו (יש לציין שאני במצב מיוחד וזה השפיע עלי מאוד)
מכיוון שהייתי אמורה להגיע לפגישה חשובה בב"ב באותו ערב, ומכיון שלפני היציאה לב"ב האוטובוס נכנס גם ליישוב סמוך, הזמנתי מונית ועוד הייתי צריכה לרוץ שוב- הפעם לכספומט כדי למשוך כסף שלא היה עלי- עבור המונית.
בעזרת נהג המונית, ערכנו מרדף של ממש אחר האוטובוס ובס"ד הצלחתי להשיגו באחת התחנות ביישוב ההוא ועליתי מתנשפת ומחוסלת לאוטובוס.
היתה לי שיחה קצרה (ומוקלטת) עם הנהג- שטען שלא היו נוסעים בתחנה (?) (לא העיף מבט עליה- כאילו כלל לא היתה קיימת) ו"למה לא יצאתי לכביש וסימנתי לו לעצור? " !!!!!!! כאילו לא מדובר על תחנה מן המניין אלא על טרמפיאדה שאני צריכה לעצור לעצמי טרמפ. חצוף.
יש לי:
קבלה מהמונית
הוכחת הנסיעה בתוך הרב קו

אשמח מאוד להכוונה.
תודה!
יש מישהו שמבין ויכול לעזור לי?
אשמח לדעת איך להגיש תביעה ועל איזה סכום.

כט

משתמש פעיל
יש מישהו שמבין ויכול לעזור לי?
אשמח לדעת איך להגיש תביעה ועל איזה סכום.
ניתן לראות באתר של "אירגון 15 דקות" מאוד ברור ועוד יותר זה ממש קצר
שימו לב כי יש שם תשובות על כל השאלות שלכם
ואפי שהם ממליצים לתבוע רק לאחר מס' מקרים אני הייתי תובע

באופן כללי אתם במצב טוב מאוד ביחס לאגד כי שמרתם את כל ההוחכות לצורך התביעה

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

יוסי ב.ק​

למה אם אני שולח פניה למשרד התחבורה הם לא שולחים לי העתק במייל????????​

זה מוזר כי בדרך כלל מקבלים אוטומטית ומיידית אישור שליחת תלונה
אולי היתה טעות בכתובת מייל ואז לא תקבל גם את התשובה, אולי כדאי לשלוח שוב

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
@יוסי ב.ק
@שואל כעניין
אשמח לקבל עזרה והכוונה:
יש לי:
קבלה מהמונית
הוכחת הנסיעה בתוך הרב קו

אשמח מאוד להכוונה.
תודה!
במקרה שלך העדים הם חשובים ויעזרו מאוד
הייתי מבקש באזור 1500-2000 ש"ח על אי העצירה
ואם באמת היה איחור ניכר בשעת היציאה שלו, הייתי מוסיף
כמובן שהסכום הנ"ל הוא בנוסף למונית
בעמ' 3 שבאשכול זה יש הדרכה איך להגיש תביעה
קודם כל כמובן לכתוב אותה מסבירה ומנומקת ואז אשמח לעזור כיצד להגיש

דעת חכמה

משתמש פעיל
אני מכניס את מס' החברה וזה עדיין לא מזהה אותו מה אני אמור לעשות?

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2023-07-19 194701.png
    צילום מסך 2023-07-19 194701.png
    KB 27 · צפיות: 19

דעת חכמה

משתמש פעיל
לצורך זה תוכלו להשתמש במדריך המצורף שם בעמוד 11 יש רשימה של חברות התח"צ עם הח.פ. שלהם. שימו לב שייתכן והרשימה לא מעודכנת (למשל חברת תנופה לא מופיעה שם) תכניסו את הח.פ. לחלונית ותלחצו על "חפש".
אפשרות נוספת זה להכניס את שם החברה בחלונית "שם" ואז לעשות "חפש".
מכניס את הח.פ. של חברת קווים והמערכת לא מזהה כלום.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
@יוסי ב.ק תודה על העזרה בשם כולם (y)
רציתי לשאול לפני כחודש חיכיתי לקו 180 מאלעד לבני ברק (השעות והפרטים רשומים אצלי) האוטובוס כמובן לא יצא בכלל, שלחתי לחברת מטרופולין מייל פנייה בנושא וקיבלתי מענה במייל רק אתמול (אחרי חודש) בינתיים במהלך החודש הזה תיעדתי כל מקרה כזה או אחר שקרה לי וברגע שקיבלתי את המייל החוזר מחברת מטרופולין שבו ביקשו ממני את המספר שלי ליצירת קשר כתבתי להם את המספר ואחרי זה כתבתי להם עוד תשובה עם כל החיסורי קווים שהיו להם עד עכשיו
1. בתאריך 26.06.2023 קו 4 של השעה 1:36 בצהריים מתחנה 35628 באלעד לא יצא.
2. בתאריך 02.07.2023 קו 180 מבני ברק לאלעד של השעה 14:18 (המתנה בתחנה מס' 20162) כמובן... לא יצא.
3. בתאריך 04.07.2023 קו 277 מירושלים לאלעד (האחרון לאותו היום {03.07.2023}) עבר ולא עצר (המתנה בתחנה צומת רמות).
4. בתאריך 04.07.2023 קו 277 מאלעד לירושלים של השעה 4:30 לא יצא (המתנה בתחנה 35628). ע''פ עדויות של אנשים שעומדים בתחנה גם קו 277 שלפניו לא יצא.
5. בתאריך 14.07.2023 קו 277 מירושלים לאלעד של השעה 5:30 (הראשון לאותו יום) {המתנה בתחנה שפע חיים\שדרות גולדה מאיר} לא יצא.
6. בתאריך 15.07.2023 (מוצ''ש {16.07.2023}) קו 180 (המתנה בתחנה 26544) של השעה 12:30 לא יצא.
(7. בתאריך 16.06.2023 קו 180 מאלעד לבני ברק (המתנה בתחנה 35628) של השעה 8:50 לא יצא (זה המקרה שעליו כבר פניתי ונזכרתם עכשיו לחזור אלי... אחרי חודש !)
היום הם התקשרו אלי ולא יכולתי לענות להם ולחזור אליהם אי אפשר, רציתי לדעת במידה והם מתקשרים אלי שוב מחר כמה לדרוש מהם ? איך לדרוש מהם ? אשמח שתנחה אותי.
תודה על כל העזרה.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה מוזר כי בדרך כלל מקבלים אוטומטית ומיידית אישור שליחת תלונה
אולי היתה טעות בכתובת מייל ואז לא תקבל גם את התשובה, אולי כדאי לשלוח שוב
בפניות האחרונות למשרד התחבורה לא קיבלתי העתק מהפנייה למייל כפי שהיה עד היום
כתובת המייל הייתה תקינה - ההוכחה לכך היא שקיבלתי למייל את תגובות משרד התחבורה על הטיפול בפניה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה