מה שקורה היום שהיום כמעט כל החברות חוץ מ'איחוד הצלה' ו'מד"א' מזלזלים מאוד בקורסים. לדוגמא אני עשיתי בחברת מ. לפני כמה שנים תעודת מע"ר 44 למרות שהיה בשיעור רק 4 שעות. אמנם יש חומר דרך האינטרנט אבל אף אחד לא יודע אם עשיתי את זה או לא. ולכן מד"א ואיחוד לא מקבלים מכל מקום.
אבל במשרד הבריאות מבחינתם לא משנה מאיזה חברה.
דווקא אני למדתי במקום אחר שלא היו בו כ''כ פשרות למדנו כמו שצריך עם מבחן וכ'
לכן מאד התפלאתי כשגילית שהתעודה הזו לא מתקבלת.
כשביררתי יותר לעומק הבנתי את ההבדל.
אק

אוקי, והקורס של מד"א, שדנים כאן על זה,
מה זה כולל?
אגב, ארצה מאוד להצטרף, אז אם מתגבשת קבוצה...
צרי איתי קשר מחר בערב בעז''ה.
ירושליים עיר הקודש ועיר המקדש בקרוב ממש!
ההבדל בעלויות בקורס ברשת הוא עשר שקל לטובת ניראה לי איחוד הצלה, ובקבוצה שתיהם 2500 ש"ח
ובלי קורונה זה קבוצה של עד 25 אבל בימינו אין לי מושג
אני מארגן מפעם לפעם קרורסי מערי"ם לגברים במד"א ובאיחוד, ובמד"א את יכולה לעשות את זה בתחנות של מד"א, בערים החרדיות יש בירושלים בתחנה ברחוב המ"ג, וב"ב יש על הגבול עם רמ"ג ברחוב הגלגל. באיחוד הצלה יש להם תחנה ירושלים וב"ב.
אגב אם קבוצה זה עולה הרבה הרבה יותר זול.
אין לי מושג כ''כ לגבי מד''א אבל מאיחוד הצלה קבלתי תשובה שהם דורשים סכום כללי שאותו מחלקים לכל הקבוצה (שזו עבודה שלי כבר) והם כמובן מגבילים את כמות המשתתפים כך שהסכום לא אחיד בכל הקבוצות ובימינו גם לא בהכרח שייצא כ''כ זול..

תכל''ס לסיכום!:)
ייתכן ונארגן קבוצה להכשרה דרך מד''א (נשים בלבד!) ולכן מי שמעוניינת שתצלצל בהודעה הזו או שתלח לי הודעה בפרטי כדי שאדע פחות או יותר מי מעוניינת מכאן.

תודה רבה לכל אילו שנתנו מידע וניסו לסייע!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם למדתי קורס מע"ר וכתוב בתעודה שנושא תעודה זו יכול להגיש סיוע בהתאם להכשרתו
זה קביל ? מותר לי לטפל ?
ולא עשיתי במד"א או איחוד, אבל אצל אחד שהוא ראש סניף באיחוד הצלה (הקורס לא היה מטעם איחוד)

אם למדתי קורס מע"ר וכתוב בתעודה שנושא תעודה זו יכול להגיש סיוע בהתאם להכשרתו
זה קביל ? מותר לי לטפל ?
ולא עשיתי במד"א או איחוד, אבל אצל אחד שהוא ראש סניף באיחוד הצלה (הקורס לא היה מטעם איחוד)
מטעם מי התעודה? אצלי גם כתוב אותו דבר וזה לא קביל.

לטפל ודאי שאת יכולה. אבל כאזרח לא כעובד שרותי הצלה.
גם אזרח שעשה קורס קצר של 4 שעות החייאה יכול לטפל במקרה שבשטח כל עוד אין עזרה ראשונה.
אבל בצורה מוסמכת לא.
ושוב אני אדגיש מה שלי יש צורך זה משהו מוסמך.
אין לי עניין לבזבז שוב זמן וכוחות ולגלות שאין הרבה מה לעשות עם התעודה הזו.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
גם אזרח שעשה קורס קצר של 4 שעות החייאה יכול לטפל במקרה שבשטח כל עוד אין עזרה ראשונה.
אבל בצורה מוסמכת לא.
ושוב אני אדגיש מה שלי יש צורך זה משהו מוסמך.
אין לי עניין לבזבז שוב זמן וכוחות ולגלות שאין הרבה מה לעשות עם התעודה הזו.
אני מבינה שבעבודתך את לא היחידה שצריכה תעודה כזו, איפה כולן עשו?

אני מבינה שבעבודתך את לא היחידה שצריכה תעודה כזו, איפה כולן עשו?
שנה שעברה הביאו מדריכה של מד''א למקום וחשבו לעשות את ההכשרה כך,
היא הייתה מהממת והיה ממש מרתק ללמוד איתה אבל זה היה מאד מסובך ובסוף זה לא הלך מכל מיני סיבות טכניות.

אז חלק הלכו לעשות הכשרה במד''א למרות הכל, אני בדקתי פעם אחת והחלטתי שזה לא בא בחשבון מה שהולך שם.

אנחנו לא הרבה שצריכות הכשרה חלקן כבר עשו לפני שנתיים בקורס של איחוד הצלה שהיה אז רק לנשים.
אבל מאז הם לא פתחו.(ולא נראה שמעוניינים בכלל לפתוח אי פעם..)

חרבונא

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אם מתארגן מע"ר או חובש לגברים או במדא או באיחוד אני מאוד ישמח שיודיעו...
אבל זול!

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
יאללה פותחים אשכול לקורסים נפרדים לגבים ונשים, מי מארגן? לא אני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה