רוויט צרוף שני קבצי רוויט לגליון אחד

מה זה משנה??

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום, יש לי שני קבצי רוויט שונים
אני רוצה לצרף אותם לכדי גיליון אחד
איך עושים זאת?
[מקווה שהובנתי, עבדתי על שני קבצים של רוויט, ואני רוצה להכניס את התוכניות מכל קובץ לאותו גיליון]

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לקשר שני מודלים באופציה של לינק
קצת מורכב אבל אפשרי

מרדכי קאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו XREF באוטוקד
את מקשרת מודל אחד למודל אחר
עושים את זה כאן
1689012816166.png

וזה פקודה שדורשת הכרה של התוכנה ושליטה בהגדרות של הגרפיקה
וקצת מורכב להסביר הכל על רגל אחת

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בגדול, אם זה משהו חד פעמי שאת צריכה להדפיס - עדיף לך לא להתעסק עם הלינק, כיוון שזה דורש לייצר תכנית נוספת בקובץ המארח, ולייבא את המבט אליה מן הקובץ המתארח (הלינק)
וכמו שכתבו כאן זה קצת מסובך להסביר.
(אפשר לנסות אופציות אחרות, כמו: להדפיס את שניהם ל-PDF ולהכניס לאוטוקאד ולהדפיס שוב כגיליון אחד)
אם את צריכה את זה על בסיס תדיר יותר, שווה לך להתעסק עם זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה