זרקור מקומי פרוייקט 'קבוצת נתנאל' בביתר עילית

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אגב כל הנושא של תכנון של דירות חדשות בביתר ובכל הארץ השתנה. קחו למשל דוגמא של פרוייקט חדש בגבעה איי מאחורי החנות נטו חסכון של 765 דירות שאוחז כעת באמצע שינוי התבע.
תראו איזה דחיסה של דירות אין פה איפה לחרוג אפילו אם רוצים אפילו לא על הגגות כי זה בנינים של 9-10 קומות.
צפה בקובץ המצורף 1712068
יבנו גם בקומה עשירית בביתר מהסיבה הפשוטה שזה מדורגים אז זה מקסימום 6 קומות מהכניסה האמצעית, כמו שיש מי שמוכן לגור במינוס 2 עם חלונות אנגליים בשביל לשם פחות יהיה מי שיגור בקומה 6 או 7.

ג.ס.

משתמש רשום
זה עשיתי איזה יום...
1721304811144.png

די

משתמש סופר מקצוען
לפי המפה המצ"ב (מתוך אתר מידע הנדסי ביתר) המקסימום של דירות בבניין הוא 28 דירות (לכאורה זו התוכנית המעודכנת)
רשום על כל בניין כמה דירות יש בו ובסך הכל יש 780 דירות (חוץ מהבניינים הבנויים כבר) אז אם יש בניינים עם 45 דירות כמו שכתבו כאן, אז או שבסך הכל יש יותר דירות, או ?
אם אני צודק אז גם לא אמור להיות דירות עם כיוון אויר אחד
ויוכלו להרחיב על חשבון המרפסות המדורגות של הקומות התחתונות
וגודל דירה ממוצע הוא 160 מ"ר שאפשר לפצל לכמה דירות
יש באמצע השכונה הרבה בניינים עם 7 דירות בבניין לכאורה עם פוטנציאל גדול להרחבות וכו'
מצורף גם הדף של המכרז מאתר רמ"י יש שם חוברת מכרז להבנתי הקבלן לא חייב לבנות את החיבור לכביש 375, רק את הכבישים בתוך השכונה
@הנדלניסט @מוטי. @ג.ס. תקנו אותי אם אני טועה

קבצים מצורפים

• בינוי 426-3-1.pdf
    3.9 MB · צפיות: 21

מוטי.

משתמש פעיל
לפי המפה המצ"ב (מתוך אתר מידע הנדסי ביתר) המקסימום של דירות בבניין הוא 28 דירות (לכאורה זו התוכנית המעודכנת)
רשום על כל בניין כמה דירות יש בו ובסך הכל יש 780 דירות (חוץ מהבניינים הבנויים כבר) אז אם יש בניינים עם 45 דירות כמו שכתבו כאן, אז או שבסך הכל יש יותר דירות, או ?
אם אני צודק אז גם לא אמור להיות דירות עם כיוון אויר אחד
ויוכלו להרחיב על חשבון המרפסות המדורגות של הקומות התחתונות
וגודל דירה ממוצע הוא 160 מ"ר שאפשר לפצל לכמה דירות
יש באמצע השכונה הרבה בניינים עם 7 דירות בבניין לכאורה עם פוטנציאל גדול להרחבות וכו'
מצורף גם הדף של המכרז מאתר רמ"י יש שם חוברת מכרז להבנתי הקבלן לא חייב לבנות את החיבור לכביש 375, רק את הכבישים בתוך השכונה
@הנדלניסט @מוטי. @ג.ס. תקנו אותי אם אני טועה
זה לפני שינוי התב''ע
מצורך תוכנית של דירות גג ניתן לראות 6 דירות בקומה.

קבצים מצורפים

• 20230131_105917 (1).jpg
    20230131_105917 (1).jpg
    1.2 MB · צפיות: 17
  • 20230131_105922.jpg
    20230131_105922.jpg
    1.3 MB · צפיות: 19

די

משתמש סופר מקצוען
זה לפני שינוי התב''ע
כל מה שמופיע במפה שהבאתי זה של קבוצת נתנאל?
מה זה השינוי תב"ע שהם עשו? איחוד מגרשים? ומספר הדירות נשאר אותו דבר?
יש לך מפה של כל השכונה אחרי השינוי תב"ע שאמרת?
(גם בתכנית שהבאת נראה שיש אפשרות לחלק את הדופלקסים לשתי דירות)

די

משתמש סופר מקצוען
באופן כללי בביתר גבעה c נחשבת ל"חור", מכיוון שהיא קצת מנותקת מהאיזורים המרכזיים, אני באופן אישי חושב שזוהי מעלה מצד אחד לגור בביתר ומצד שני באזור קצת יותר מבודד עם נוף, קצת אנשים וכו'.

הפרוייקט הנוכחי לדעתי קצת הופך את הגבעה למקום פחות מבוקש - הקבלן מלכתחילה קיבל זכות לבני'ה של 500 דירות והוא שינה את התב"ע ל 1,500!! מה שאומר שבכל בניין יגורו כ1% מתושבי ביתר...
מי שבכל זאת נהנה לגור עם עוד 50 משפחות בבניין אז המחירים הם זולים יחסית למחיר השוק.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מי שבכל זאת נהנה לגור עם עוד 50 משפחות בבניין אז המחירים הם זולים יחסית למחיר השוק.
יש עוד בניינים בביתר עם 50 משפחות, רק שזה לא נבנה כך באופן רשמי, אלא באופן של דירות מפוצלות, יחידות תת קרקעיות, ותוספת קומות...

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית

ד.ב.

משתמש מקצוען
האם בכל הבניינים של הפרויקט יש מעל 45 משפחות בבניין?
או שבבניינים שישווקו בעתיד יהיה גם בניינים פחות עמוסים?
כל הבניינים בפרויקט של נתנאל גרופ בגבעה C הם בני 41-49 דירות

הנדלניסט

משתמש פעיל
האם בכל הבניינים של הפרויקט יש מעל 45 משפחות בבניין?
או שבבניינים שישווקו בעתיד יהיה גם בניינים פחות עמוסים?
יש 37-50 דירות בבניין ובהתאם לזה 2-3 מעליות בבניין
גובה הבניינים 9-13 קומות
במקום לבנות כמות בניינים בנו מלכתחילה בניינים גדולים ובזכות זה קיבלו מלא שטחים ירוקים מה שאין משל בתוכנית החדשה בשכונת A.
לגבי דירות אמצע יש בכל בניין כ20% מהדירות שהם דירות אמצע כשהבניין בנוי בצורה של האות ש כך שגם להם יש עוד כיווני אוויר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה