פרוייקט עשרות דירות חדשות בקריה החרדית בבית שמש

השידוך

משתמש רשום
עריכה תורנית
לפני כמה שנים נבנה במרכז הקריה החרדית בבית שמש פרוייקט של עשרות דירות חדשות.
בנתיים הדירות הללו עומדות ריקות. [וחבל, יכלו להרוויח הרבה אפילו מהשכרת הדירות בשנים שחלפו].

1. מתי יאוכלסו הדירות האלו?
2. האם ניתן לקנות שם דירה כעת?
3. מה המחירים שם?

חמחם

משתמש מקצוען
בנתיים הדירות הללו עומדות ריקות. [וחבל, יכלו להרוויח הרבה אפילו מהשכרת הדירות בשנים שחלפו].

3. מה המחירים שם?
יש סיבה משפטית, ככה זכור לי,
שבגללה אי אפשר לגור שם.
בכל מקרה,
זה קשור לחסידות סאטמר...
לא כל אחד יכול לקנות שם...

השידוך

משתמש רשום
עריכה תורנית
מתי ישתחרר הסיבה המשפטית?
חבל להשאיר דירות מוכנות ריקות.
זה יכול להועיל לרבים שרוצים לגור באיזור ההוא.

.....

משתמש מקצוען
הדירות שם כבר מכורות.
מכרו את כולם בסביבות ה600,000.
אלו דירות בנות 3 חדרים, דירות מאוד מאוד מאוד קטנות וגם רואים אחד לשני משהו הזוייי
לא בטוחה שהייתי רוצה לגור בכזה מקום.

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דעה אישית ואולי קצת לא נעימה:
כתושב האזור וכאחד מהעם המכיר את התנהלות הציבור שלנו (לא מטיף "הציבור שלנו", לא "אתם החרדים"), אולי כדאי שיעמוד בשממונו לעולם, הייתי גם מביא מוסדות חינוך לסיור לימודי באתר כדי שיבין הדור הבא להיכן אפשר להגיע וכשאין גבולות אין גבול, ומה העונש בסופו של דבר. אם כל הצער על ממון של ישראל מעדיף את הנזק הזה מאשר מחיר בנפש חלילה וחס ה"י.
ואולי הציבור יתעשת ילמד לקח ויבין שיש קצת היגיון בחוקי התכנון ובניה, נכון שהשלטון הוא גוף רע מסורבל ולא יעיל, רק מטריד ומקשה, אבל בסופו של דבר הוא נותן מעט גבולות ויש לו גם דרישות צודקות [-ברמת הרעיון לא בביצוע] כמו בטיחות ואישורים שונים. השלטון צריך להשתפר [-לא יקרה] אבל אנחנו גם צריכים ללמוד להגביל את עצמינו.
ובפרויקט הנוכחי זה מוגזם לכל הדעות.
משתתף בצערם של תושבי האזור שנפל להם כזה פיל לבן בתוך ביתם כמו שאני מבין את צערם של המשפחות שהניחו בו את כספם. אלא שברור לי שעדיף לסבול צער זה ע"פ צער של אובדן נפשות.

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית

3. מה המחירים שם?
נשמע פרשייה סבוכה ביותר
לא הייתי מציע להיכנס למיטה חולה

השידוך

משתמש רשום
עריכה תורנית
ברצוני לקנות שם דירה.
האם אתם מכירים מישהו שמעוניין למכור?

חמחם

משתמש מקצוען
דעה אישית ואולי קצת לא נעימה:
כתושב האזור וכאחד מהעם המכיר את התנהלות הציבור שלנו (לא מטיף "הציבור שלנו", לא "אתם החרדים"), אולי כדאי שיעמוד בשממונו לעולם, הייתי גם מביא מוסדות חינוך לסיור לימודי באתר כדי שיבין הדור הבא להיכן אפשר להגיע וכשאין גבולות אין גבול, ומה העונש בסופו של דבר. אם כל הצער על ממון של ישראל מעדיף את הנזק הזה מאשר מחיר בנפש חלילה וחס ה"י.
ואולי הציבור יתעשת ילמד לקח ויבין שיש קצת היגיון בחוקי התכנון ובניה, נכון שהשלטון הוא גוף רע מסורבל ולא יעיל, רק מטריד ומקשה, אבל בסופו של דבר הוא נותן מעט גבולות ויש לו גם דרישות צודקות [-ברמת הרעיון לא בביצוע] כמו בטיחות ואישורים שונים. השלטון צריך להשתפר [-לא יקרה] אבל אנחנו גם צריכים ללמוד להגביל את עצמינו.
ובפרויקט הנוכחי זה מוגזם לכל הדעות.
משתתף בצערם של תושבי האזור שנפל להם כזה פיל לבן בתוך ביתם כמו שאני מבין את צערם של המשפחות שהניחו בו את כספם. אלא שברור לי שעדיף לסבול צער זה ע"פ צער של אובדן נפשות.
יש בזה
לצערינו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה