מאפים פיתות במיני קיטשן

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר להכין פיתות מהירות במיני קיטשן?
אני רוצה לנסות באירוע.
כמה זמן אמור לקחת כל נגלה?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
אני הכנתי במיני קיטשן לאפות, מתכון מפרוג, מצורף. יצא מהמם!
לפני האפיה הראשונה קימחתי מעט את תחתית המכשיר, וזהו, צריך לדעת לעשות את הלאפות לא מידי דקות כדי שלא יצאו קשות,
חתכתי נייר אפיה בצורת ובגודל המכשיר ועליו רידדתי את הבצק, כשהכנסתי את הלאפה למכשיר, הכנסתי הפוך- הבצק כלפי המכשיר ונייר האפייה מלמעלה, קילפתי את נייר האפיה וסגרתי, לאחר 2 דקות הפכתי לעוד דקה וזהו- לשמור בתוך שקית אטומה למניעת התייבשות

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הכנתי במיני קיטשן לאפות, מתכון מפרוג, מצורף. יצא מהמם!
לפני האפיה הראשונה קימחתי מעט את תחתית המכשיר, וזהו, צריך לדעת לעשות את הלאפות לא מידי דקות כדי שלא יצאו קשות,
חתכתי נייר אפיה בצורת ובגודל המכשיר ועליו רידדתי את הבצק, כשהכנסתי את הלאפה למכשיר, הכנסתי הפוך- הבצק כלפי המכשיר ונייר האפייה מלמעלה, קילפתי את נייר האפיה וסגרתי, לאחר 2 דקות הפכתי לעוד דקה וזהו- לשמור בתוך שקית אטומה למניעת התייבשות
זה ילך בגודל מיני?
אני עושה שבע ברכות שתכננו לעשות בתחילתו הפרשת חלה ולהכין פיתות על טאבון.
הטאבון הגיע מההשכרה מלוכלך כולו ומקצר
השאלה אם הקונספט ילך במיני קיטשן
בקטע של כמות פיתות במהירות גבוהה

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
זה ילך בגודל מיני?
אני עושה שבע ברכות שתכננו לעשות בתחילתו הפרשת חלה ולהכין פיתות על טאבון.
הטאבון הגיע מההשכרה מלוכלך כולו ומקצר
השאלה אם הקונספט ילך במיני קיטשן
בקטע של כמות פיתות במהירות גבוהה
לגבי גודל מיני, יכול להיות חמוד- תוכלי לעשות 2 פיתות בכל פעם (אולי בצורת אליפסה/ פוקאצ'ה)
לגבי כמות גדולה במהירות- אולי תשאילי עוד 2-3 מכשירים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה