מידע שימושי פורים תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
נסיכים ונסיכות:
לפי סדר הגיל: נסיכות נסיכים ונסיכה קטנה.
התחפושות נמצאות בבי"ש.
תוכלו לשלוח לpurim5773purim בג'ימייל לקבלת פרטים (פתחתי חשבון מייל חדש לצורך זה - נא לשלוח פניות ענייניות בנושא זה בלבד)
פתוחה לשמוע הצעות מחיר.

תמרש

משתמש חדש
מחפשת תחפושת לבן לגיל שנתיים וחצי
עדיף למשהוא בגווני לבן (שישתלב טוב עם אחיו האסטרונאוטים) אולי כבשה או משהוא דומה
אשמח לקבל הצעות בגימייל -shapirotam

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חברה שלי מחפשת סרטון הדרכה לאיפור פנים לליצן ומיקימאוס
יש למישהו קישור שנפתח בנטפרי?

stlevy

משתמש רשום
מישהי העלתה תחפשות של בננה רלוונטי? לגיל שנה-שנתיים?

דסי גרינברגרר

משתמש רשום
מחפשת דחוף חולצה וגרביון בצבע צהוב לגיל 03 או 3-6 איפה ניתן להשיג בירושלים או אם יש למישהי למכור להשכיר לי

רב-גונית

משתמש מקצוען
ייאוש !! אין לי עדיין תחפושות לפורים. צריכה רעיון יפה לילד בן שנה וחצי וילד בן שש וחצי - בכסא גלגלים. יש למישהו? הגדולים בני 11 ו 12 וחצי לא ברור עדיין אם יתחפשו או לא....
תודה מראש~~!!!

98760

משתמש רשום
משהיא העלתה בעבר תחפושת של מלאח לילד בן שנה וילדה בת 4 העשתה את העגלה אוניה
התחפושת של גיל שנה עדיין רלוונטי?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אם יש לך זמן להשקיע- נסיך בכרכרה, (חיבור של 4 מקלות לכסא גלגלים ובניה מקרטון צבוע כרכרה עליהם)
הצלה במכונית
מרדכי על הסוס
הוא הולך עם הליכון? כי אם כן אפשר לעשות לו סבא זקן או מלצר עם עגלת תה
הכנסת ס"ת (על אותו רעיון של נסיך בכרכרה)
הכל אפשר לחפש גם את הקטן בלי הוספת לנכה

גיטהלה

משתמש פעיל
ייאוש !! אין לי עדיין תחפושות לפורים. צריכה רעיון יפה לילד בן שנה וחצי וילד בן שש וחצי - בכסא גלגלים. יש למישהו? הגדולים בני 11 ו 12 וחצי לא ברור עדיין אם יתחפשו או לא....
תודה מראש~~!!!
ראיתי ברשת
1676911396341.png

ymmm

משתמש חדש
להשכרה שמלת כלה מידה 6 - מגיעה עם 3 הינומות (אחת הארוכה בתמונה ועוד 2 קצרות - אחת עם פנינים ואחת חלקה)
השמלה בתמונה ללא תתתית (היה קורונה..).
בנוסף יש לי מלא פרחים שיכולים להתאים (יותר יפים ממה שהיו לילדה)
מלכת שבת /אמא שבת - שמלה +סינר +מטפחת ראש + מגשית פמוטים
יונה/ציפור/תרנגולת - בגד גוף פרוותי עם כובע
הקוסנפט היה בואי כלה שבת מלכתא - הגדולה כלה השניה אמא שבת והתינוקת יונתי תמתי
עוד רלוונטי השמלת כלה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה