סיפור בהמשכים עתניאל- המשך ממלכה במבחן

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הבטחתי- וקיימתי
ממלכה במבחן כעבור 14 שנים.
אשמח לביקורת. אני עדיין מתלבטת אם להמשיך. מה אתם אומרים?

אבא.
לא רציתי לצער אותך, לכן לא רמזתי עד כה.
אולם למרות רמת החיים הנוחה כבן אביר, אני מרגיש הרבה יותר ויקינגי מאשר כוזרי.
אינני יודע מדוע החלטת להצטרף לעם הכוזרי בעל ההנהגות המגבילות כל כך, אולם דרך החיים הזו איננה מתאימה לי.
כעת, לכשבגרתי, לקחתי אחריות על חיי והלכתי אחר נטיות ליבי.
על כן, אבקשך שלא תנקט צעדים על מנת להגבילני, ותתן בי את האמון ביכולותיי ובבחירותיי.
אל תאשים את עצמך. אינך אשם. זה אני ששלם עם עצמי ומוכן לשלם את מחיר בחירותיי.
מסור את אהבתי לאמא ולרחלה הקטנה.
ומי יודע, אולי עוד נשוב ונפגש ביום מן הימים.
היה שלום, אבי.
אלייסף

ידיים ממוללות באיטיות את הקלף. שומטות אותו ארצה בכאב וברפיון. דמעה חצופה פוגשת במכתב, במין אקורד סיום נוגה.

"אתה!" קול מגיע מאחוריו. אלרון לא מסב את ראשו אחורה. ממשיך להביט אל ההרים, מסרב לתת לאדם בעל הקול המוכר להבחין בפניו האדומות.
"שלום גם לך, מוכר מטאטאים נכבד." קולו מריר " האם יידרש ממני לחלוק לך כבוד, או להתחשב במעמדך כסוחר ולהמשיך לשבת על החול?"
איסתרק מתיישב על ידו בחרישיות, תנועותיו רכות, והוא משיב לציניות הכאובה שבקול חברו. "נדמה לי שבמעמדי כסוחר מטאטאים בינוני אאלץ אני לחלוק לך את הכבוד הנדרש מאדם במעמד הביניים למושל מחוז ואביר בעל שם... מה רופף את רוחך עד כדי כך שאתה מתיישב על חולות כאזארן כאחד מקבצניה, אביר יקר שלי?" ידו נחה על כתפו השחוחה של אלרון. כמעט מחבקת.
אלרון משך באפו, מעלים כל זכר לבכי קודם
"השמועות הרכלניות הגיעו כנראה גם לאוזניו של הוד מלכותו, הלא כך? אינני צריך לחזור עליהן."
איסתרק בלע "הגיעו."
ההבנה נפלה על ראשו של אלרון והוא התרומם במחאה "לכן יצאת מהארמון, איסתרק? לא היית צריך להשפיל כך את כבודך, בגללי."
המלך שלח אליו מבט רך "לא הייתי צריך, רציתי." הוא מרצין "חברים דואגים אחד לשני" חיוכו נבוך.
הניצוץ הציני כבה בעיניו של אלרון, וכעת הוא נראה פגיע מתמיד.
הם הביטו זה בזה. נותנים אחד לשני להבחין זה בדמעות וזה בהכלה השקטה.
ידו של איסתרק נשלחה, איטית, לעבר לחיו של אלרון. מנגבת דמעה חמה.
אלרון כבר לא נרתע. מתמסר, לידו של איסתרק, להבטחת האמון שבה.

והשמש השוקעת עדה לחיבוק האמיץ שחולק לו המלך, להתפרקות של האדם החזק כל כך אל תוך זרועותיו.
לנחמה.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
יפה!
אפשר הערה?
הם הביטו זה בזה. נותנים אחד לשני להבחין זה בדמעות וזה בהכלה השקטה.
ידו של איסתרק נשלחה, איטית, לעבר לחיו של אלרון. מנגבת דמעה חמה.
אלרון כבר לא נרתע. מתמסר, לידו של איסתרק, להבטחת האמון שבה
הקטע קצת לא מתאים לדמויות, איסתרק הוא מלך כוזר ואלרון הוא צעיר נורדי קשוח.
וגם אם היו פחות קשוחים לא הייתי מצפה מגברים להתנהג כך...

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יפה!
אפשר הערה?

הקטע קצת לא מתאים לדמויות, איסתרק הוא מלך כוזר ואלרון הוא צעיר נורדי קשוח.
וגם אם היו פחות קשוחים לא הייתי מצפה מגברים להתנהג כך...
לכן זה כל כך דרמטי.
וחוץ מזה. כל גבר קשוח היה מתפרק אם הבן שלו היה מחליט שחיים ויקינגים נורדים עדיפים לו מחיי נצח יהודיים...
נזכיר לך קטע דומה של מנשה קפחבר אחרי שבנו אשר בגד?

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יפה ממש!
"שלום גם לך, מוכר מטאטאים נכבד." קולו מריר " האם יידרש ממני לחלוק לך כבוד, או להתחשב במעמדך כסוחר ולהמשיך לשבת על החול?"
תגובה אלרונית חמודה, אהבתי!

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מעניין מה ההמשך...
אותי זה דווקא הצחיק, סורי,
מה אלרון עשה לך שככה הרחקת את הבן שלו לעתיד? הוא היה די בסדר בכל השלבים:sneaky:
חח, סתם, אבל הכתיבה יפה מאוד. וממש מרתקת. מחכה להמשך!

רוח פרצים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תכירי לנו גם את אשתו? מסקרן עם מי הוא התחתן...
כמה חבל שמיה לא כותבת על נשים כמעט... וגם אלו שהיא כתבה עליהן היא חיתנה אותן כבר.
עד האחרונה שבהן...
מבאס. לא?
אבל תמיד אני יכולה לחתן אותו עם הבת העלומה של אציל או אביר כלשהו...

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
וואו!
אהבתי ממש, מחכה להמשך.

אממ, רק משהו קטן ; ) עבר 14 שנה, לא כל כך סביר שהתחפושת של מוכר המטאטאים האדמוני עדיין נשארה, במיוחד שהיא די נהרסה במסע לאלקן.. אז אולי כדאי לך לשנות את זה לתחפושת אחרת..
תגובה אלרונית חמודה, אהבתי!
מצטרפת : )

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
.כמה חבל שמיה לא כותבת על נשים כמעט... וגם אלו שהיא כתבה עליהן היא חיתנה אותן כבר.
עד האחרונה שבהן...
לא עד האחרונה!
נשארו גם נשותיו של קאה, שהתגיירו וברחו לאלקן כדי לקבל חסות של אממ איך זה נקרא? חתנם החורג? וכמובן מצאו את אלרון (יש לקאה שלוש נשים לפחות, לפי מה שזכור לי, אז יש לך כאן כר נרחב לבחירה ; ) ) והתחתנו איתו..

לא קיטצ'י בכלל, אני יודעת:p

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נשארו גם נשותיו של קאה, שהתגיירו וברחו לאלקן כדי לקבל חסות של אממ איך זה נקרא? חתנם החורג? וכמובן מצאו את אלרון (יש לקאה שלוש נשים לפחות, לפי מה שזכור לי, אז יש לך כאן כר נרחב לבחירה ; ) ) והתחתנו איתו..
זה כתוב איפה שהוא, או שהמצאת את זה עכשיו?

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא עד האחרונה!

לא קיטצ'י בכלל, אני יודעת:p
הי, גם לי יש:
גרושתו של פנרס שהבריאה מחולי הנפש שלה, וגם אחיותיו הרווקות של אולה טרסדיאן.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה