מידע שימושי עשרים שמונים זהירות!!!

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה לעשות שבינתיים רוב הרוכשים שם, הם משקיעים חרדיים.
מידיעה?
בנוסף למיטב ידיעתי הם אוחזים בפריסייל ועוד לא יצאו לשיווק רישמי
צריך לזכור שבדרך כלל אלו שרוכשים למגורים לא מוכנים לחכות 4 וחצי שנים עד האכלוס, זה מלא זמן

צחי קרמר

משתמש פעיל
נראה לי גם אתה חושב טיפה ב"ראש חרדי" (למרות שבהיותי חרדי אין לי מושג מה באמת חילוני חושב)
קודם כל עצם העובדה שבונים כמה וכמה מגדלים לחילונים, כנראה שהיזמים החילונים לא חושבים בראש חרדי, ועשו סקר שוק לפני שהם ממשכנים את המכנסיים שלהם.
עוד נקודה, היום ישנם עשרות רבות של ערים ושכונות מתחרדות, ואין כבר הגירה שלילית כמו בעבר,
אז כנראה שהחיים לא ממש שחור- לבן, ואפי' שישנם חרדים יש להם סיבות להגיע ולקנות.

ולגבי מודיעין, היא גם הרבה יותר יקרה, גם רחוקה,
כך למשל את מגדלי הענק שהולכים לבנות בכניסה לעיר, מה שיביא אלפים רבים לאיזור ירושלים,
מצב גדול שהם יעדיפו לגור במגדל בבית שמש, גם מבחינת המרחק וגם מבחינת המחיר, מאשר מודיעין.​
עצם העובדה שאת הדירות מוכרים למגזר החרדי כבר סבב שלישי זה אומר משהו לגבי המכנסיים שלהם?​

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
ברצוני לתרום את השנקל שלי בעניין (את השקפתי הצרופה בעניין תוכלו לראות על פני ראיון בעיתון בקהילה שבוע שעבר ובעוד מקומות):

המשרד שלנו מלווה אין ספור עיסקאות כאלו, בכל אחד מהם אנחנו מזהירים שאיננו מייעצים בשום אופן על הפן הכלכלי (האם כדאי לי) אלא רק על המשפטי (האם זה יהיה שלי).

דבר אחד אנו נדהמים בכל פעם מחדש: אנו מגיעים למשרד בתל אביב לחוזה (על מגדל באשקלון בכלל) נניח בשעה 11 ורואים את הזוג של 10 יוצא מהחוזה הקודם, יושבים עד 12 ואז רואים כבר את המשקיעים הבאים לחתום את החוזה הבא.

ותנחשו מה?

כולם חרדים!

אין לי הסבר רציונלי לזה, כלומר יש הרבה אך איני רוצה לכותבם.

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מידיעה?
בנוסף למיטב ידיעתי הם אוחזים בפריסייל ועוד לא יצאו לשיווק רישמי
צריך לזכור שבדרך כלל אלו שרוכשים למגורים לא מוכנים לחכות 4 וחצי שנים עד האכלוס, זה מלא זמן
הפרוייקט הזה בשיווק למעלה משנתיים, לא פריסייל ולא נעליים.
כן, השיווק של הפרוייקט הזה התחיל כבר בתאריך 05.2022 !!!

נערך לאחרונה ב:

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הפרוייקט הזה בשיווק למעלה משנתיים, לא פריסייל ולא נעליים.
כן, השיווק של הפרוייקט הזה התחיל כבר בתאריך 05.2022 !!!
חבל מאוד שאתה כותב דברים לא מידיעה
החברה ניסתה לשווק את הפרוייקט לפני תקופה במחירים זולים, הם סגרו כמות גדולה של הרשמות ובסופו של דבר לא נחתמו חוזים כי הבנק לא הסכים, וזה לא חוקי למכור כ"כ מוקדם
לפני כמה חודשים בודדים הם התחילו שיווק פריסייל מתחת לרדאר במחירים ממש טובים לפי בדיקה מעמיקה שעשיתי
עד היום עדיין לא יצא שיווק רישמי של החברה ביד 2 או מדלן, לפני שבועיים יצא קמפיין דרך הסתדרות המורים במחיר יותר יקר ממחיר השיווק של פאוור גרופ
אני בסופו של דבר לא השקעתי, אבל לדעתי מי שקנה עכשיו דרך פאוור גרופ דירה 5 חדרים ב - 2.290.000 ש"ח זה השקעה מעולה
אם אתה מכיר אדם שחתם חוזה על דירה לפני שנתיים אשמח שתפרט במה מדובר
בהצלחה

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
החברה ניסתה לשווק את הפרוייקט לפני תקופה במחירים זולים, הם סגרו כמות גדולה של הרשמות ובסופו של דבר לא נחתמו חוזים כי הבנק לא הסכים, וזה לא חוקי למכור כ"כ מוקדם
לפני כמה חודשים בודדים הם התחילו שיווק פריסייל מתחת לרדאר במחירים ממש טובים לפי בדיקה מעמיקה שעשיתי
עד היום עדיין לא יצא שיווק רישמי של החברה ביד 2 או מדלן, לפני שבועיים יצא קמפיין דרך הסתדרות המורים במחיר יותר יקר ממחיר השיווק של פאוור גרופ
אני בסופו של דבר לא השקעתי, אבל לדעתי מי שקנה עכשיו דרך פאוור גרופ דירה 5 חדרים ב - 2.290.000 ש"ח זה השקעה מעולה
בהצלחה
1. יש בידי בקשת רכישה חתומה שלהם מהתאריך שנקבתי, אם תרצי, אשלח לך אותו בפרטי.
2. הפרוייקט משווק ברשתות החברתיות כבר למעלה משנה בשיווק רשמי של החברה.

אולי אנחנו מדברים על פרוייקטים שונים, אני מדבר על הפרוייקט הזה:

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
2. הפרוייקט משווק ברשתות החברתיות כבר למעלה משנה בשיווק רשמי של החברה.

אולי אנחנו מדברים על פרוייקטים שונים, אני מדבר על הפרוייקט הזה:
NEO הבית בקאנטרי – החברה להתחדשות עירונית
אנחנו מדברים על אותו פרוייקט, אשמח שתעלה לכאן או תשלח לי חומר מוכח שהם שנתיים בשיווק רישמי וכן חוזה חתום של דירה, הרשמות אני יודע שהיה אך למיטב ידיעתי בסופו של דבר החוזים לא נחתמו

esteras

משתמש צעיר
בהצלחה
צודק מאה אחוז (לפי מה שאני בררתי)

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לי יש רכישה חתומה מלפני 3 שנים וחודש...
המשקיע הנ"ל ניסה למכור לנו את הזכות שלו לדירה כבר לפני שנה וחצי :cautious:

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לי יש רכישה חתומה מלפני 3 שנים וחודש...
המשקיע הנ"ל ניסה למכור לנו את הזכות שלו לדירה כבר לפני שנה וחצי
אפשר להרחיב יותר פרטים?
מה הציעו לכם? גודל דירה? מחיר?
חוזה חתום? או טופס הרשמה?
תודה

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אפשר להרחיב יותר פרטים?
מה הציעו לכם? גודל דירה? מחיר?
חוזה חתום? או טופס הרשמה?
תודה
וואי אני לא רוצה להטעות,
משהו דגדג לי במוח אז עשיתי חיפוש קטן ומצאתי את המייל ששלחו לנו בזמנו ונראה שמדובר בפרויקט המדובר,
לא התקדמנו עם הרכישה אז שלחו לנו רק מסמך שהנידון שלו הוא: "בקשה לרכישת דירה בפרויקט "NEO בית שמש"",
אני לא זוכרת אם דובר שיש כבר חוזה או רק זכרון דברים.
אני לא רוצה לפרט פה עוד פרטים על הדירה המסוימת, מה שכן דובר על דירת 5 חדרים בקומה גבוהה, במחיר גבוה(!) ממה שפרסמתם כאן.

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אנחנו מדברים על אותו פרוייקט, אשמח שתעלה לכאן או תשלח לי חומר מוכח שהם שנתיים בשיווק רישמי וכן חוזה חתום של דירה, הרשמות אני יודע שהיה אך למיטב ידיעתי בסופו של דבר החוזים לא נחתמו
מה הכוונה? אנשים שכבר העבירו תשלום ובסופו של דבר החברה ביטלה את ההרשמה שלהם?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה הכוונה? אנשים שכבר העבירו תשלום ובסופו של דבר החברה ביטלה את ההרשמה שלהם?
חתמו טופס הרשמה, ולא הבשיל לחוזה
אני חוזר ומדגיש שוב מבדיקה יסודית ומעמיקה שלי מדובר בהשקעה מעולה
מי שיש לו מידע אחר אשמח שיעלה את טענותיו

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה מודעה שלהם מלפני שנתיים :
צילום מסך 2024-07-14 133709.png

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הנה מודעה שלהם מלפני שנתיים :
לא חלקתי איתך על עצם הפרסום
אני רק שואל האם ידוע לך על חוזה שנחתם איתם? ואם כן באיזה מחיר?
כי לפי ידיעתי בסופו של דבר הם לא חתמו חוזים
בנוסף צריך לבחון את ההצעה כפי שהיא כעת ולפי מה שאני מכיר זו השקעה מעולה

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, אני מבין שהדיון לא קשור לאשכול, אני מסיים כאן את הדיון מצידי.

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
לא חלקתי איתך על עצם הפרסום
אני רק שואל האם ידוע לך על חוזה שנחתם איתם? ואם כן באיזה מחיר?
כי לפי ידיעתי בסופו של דבר הם לא חתמו חוזים
בנוסף צריך לבחון את ההצעה כפי שהיא כעת ולפי מה שאני מכיר זו השקעה מעולה
משום זה מרגיש שאתה משווק את הפרויקט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה