עזרה בפייתון

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בהמשך לאשכול נטפרי. פרופילים שונים לכל אחד מהמחשבים.
חשבתי לפתח משהו קטן בשעות הפנאי לתועלת הרבים.
הרעיון הוא, שכאשר משתמשים של windows מתחלפים, תתבצע החלפה אוטומטית של הפרופיל בנטפרי.
בשביל שיהיה יותר מעניין בחרתי שפה שאני פחות מכיר - פייתון.
הבעיה היא, שמאוד מהר התברר לי שחסר לי רגע בתכנות ל-windows
אם מישהו היה עוזר לי עם עצה הייתי מאוד שמח.
עיקר השאלות הן סביב השימוש בספרייה pywin32 (זאת בשביל לעקוב אחרי האירוע של החלפת משתמש, ספציפית הבנתי שאני צריך את הפונקציה הזו)
וכן איך עושים service בפייתון, וכן האם באמת זו הדרך.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הרבה זמן שלא ניסיתי לקרוא לפונקציות win32 מפייתון
נסה לראות כמה האשכול הזה עושה לך שכל

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הרבה זמן שלא ניסיתי לקרוא לפונקציות win32 מפייתון
נסה לראות כמה האשכול הזה עושה לך שכל

כן כן, הלשונית הזו פתוחה אצלי כבר מאתמול. באמת מתבסס על זה בעיקר.

ובעניין יצירת סרוויס נראה לי שהולך להשתמש עם זה: http://thepythoncorner.com/dev/how-to-create-a-windows-service-in-python/

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא נראה לי שאתה צריך סרביס, אלא אפשר לעשות משימה במתזמן המשימות שבכניסה של משתמש תריץ סקריפט פייטון או כל דבר שיגדיר את הפרופיל של נטפרי.

ch1477

משתמש פעיל
הי,
אני צריכה עזרה בפייתון, לשיעורי בית. יש מישהו שבעניין?
לדוגמא:
Write a function (call it names) that requires a name and if the name is in the list below it writes that it is a very popular name! and ":)" otherwise. The names are Yaakov, Yossef, Itzhak, Moshe, Sara, Rivka, Lea and Rachel. Note that the names could be entered with or without capitals but should be returned with. For example, if you type Sara, it should return "Sara is a very popular name!". If you type yaakov (without capitalization), it should return "Yaakov is a very popular name!" (capitalized).
In [ ]:

# write your code here

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הי,
לדוגמא:
Write a function (call it names) that requires a name and if the name is in the list below it writes that it is a very popular name! and ":)" otherwise. The names are Yaakov, Yossef, Itzhak, Moshe, Sara, Rivka, Lea and Rachel. Note that the names could be entered with or without capitals but should be returned with. For example, if you type Sara, it should return "Sara is a very popular name!". If you type yaakov (without capitalization), it should return "Yaakov is a very popular name!" (capitalized).
In [ ]:

# write your code here
למען היעילות אני חושב שכדאי לך לפתוח אשכול חדש ותסבירי איזה חלק מהמשימה שלך לא הבנת / הצלחת לממש

דוד אי

משתמש פעיל
הי,
לדוגמא:
In [ ]:

# write your code here
Python:
def names(name):
    populars = ['Yaakov', 'Yossef', 'Itzhak', 'Moshe', 'Sara', 'Rivka', 'Lea', 'Rachel']
    return name.capitalize() + ' is a very popular name!' if name.capitalize() in populars else ':)'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה