אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
גם שם את לוקחת סיכון לתפוס מקום ל-15 אנשים? בהצלחה...
כן עליתי לאוטובוס
שמרתי 6ספסלים
כמו שאמרתי אני לא מזניחה את הילדים וצריכה לשמור עליהם

למי יש 7 כרטיסים למחר- רביעי צהריים- ומעוניין למכור?
אפילו 5 יעזרו...
אשמח לקנות!
0548481796
תודה!

נערך לאחרונה ב:

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מה אמרתי שיהיה?
אמרו לי כאן בפורום: אתם תשימו ואנחנו כבר נסתדר עם זה.
אני מחכה לתשובה - אתם מחכים שיקרה אסון?
כל עוד אין מספרי מקומות מראש ואנשים דוחפים אני לא מוכנה שאני או הילדים שלי יהיו למרמס , אני גם לא מוכנה שידרכו על הילד שלי ואני לא מוכנה שהילד שלי יקבל מכה חזקה כי דחפו אותו.
לכן באתי מוקדם ושמרתי מקומות והילדים לא בילו בינתיים במקומות אחרים, הם הלכו לשירותים ואז באו וישבו עד שהתחילו.

ומחילה מכל הציבור הקדוש פה, אני למדתי לדחוף ממכם - פעם חיכיתי בחזור לאוטובוס שיקח אותי הביתה ורק אנשים שדחפו הצליחו לעלות אליו ולבאים אחריו ואז הבנתי שאם אני לא אדחוף אני אשאר לישון ברחוב, אז פשוט קמתי ודחפתי באוטובוס הבא שהגיע.

ראש ישר

משתמש פעיל
T
אני מחכה לתשובה - אתם מחכים שיקרה אסון?
כל עוד אין מספרי מקומות מראש ואנשים דוחפים אני לא מוכנה שאני או הילדים שלי יהיו למרמס , אני גם לא מוכנה שידרכו על הילד שלי ואני לא מוכנה שהילד שלי יקבל מכה חזקה כי דחפו אותו.
לכן באתי מוקדם ושמרתי מקומות והילדים לא בילו בינתיים במקומות אחרים, הם הלכו לשירותים ואז באו וישבו עד שהתחילו.

ומחילה מכל הציבור הקדוש פה, אני למדתי לדחוף ממכם - פעם חיכיתי בחזור לאוטובוס שיקח אותי הביתה ורק אנשים שדחפו הצליחו לעלות אליו ולבאים אחריו ואז הבנתי שאם אני לא אדחוף אני אשאר לישון ברחוב, אז פשוט קמתי ודחפתי באוטובוס הבא שהגיע.
אם הילדים ישבו וחיכו, אז בסדר זה לא נקרא שתפסת .
אנחנו הגענו כמה דקות קודם התיישבנו ביציע והיה מעולה.

לגבי הטענה שלמדתי מכם, טענה לא ממש מקובלת.
תגובה לטרור זה חיקוי שלו?

וזה חוץ מהעובדה שלעלות לאוטובוס, זה לרוב צורך דחוף בגלל כל מיני סיבות ברורות, לדחוף להופעה/או לחילופין לתפוס מקומות סתם שיהיה את הנחות המקסמילית, בעייני נוראי.
לא מפריע לך שילד שלך שומע אותך אומר לאישה שנסחבת עם ילדים - המקומות תפוסים חפשי את עצמך?

בעייני אנטיחינוכי ופשוט נשמע רע...

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לגבי הטענה שלמדתי מכם, טענה לא ממש מקובלת.
תגובה לטרור זה חיקוי שלו?
מה אני אמורה לעשות?
לישון ברחוב?

מה לעשות שזה הציבור?
אני מחנכת את הילדים שלי לא לדחוף - מחלקים ארטיקים באירועים נגיד אני לא מרשה להם, אם לא יהיה להם אנחנו נלך לקנות וכנל בדברים אחרים
באוטובוסים למדתי שאם אני אשאר לחכות אני אשאר ברחוב
ופה במופע לא דחפו כי האולם היה פתוח ונכנסו לשמור מקומות, אם האולם היה סגור ואלפי בנ"א היו עומדים על הדלתות, אז היו דחיפות ובלגן כמו שהיה במשקפות ולכן באתי לחלץ אותן משם. הם לא נדחפו פשוט כולם נדחפו עליהם והם נשארו חסרות אוויר.

ראש ישר

משתמש פעיל
מה אני אמורה לעשות?
לישון ברחוב?

מה לעשות שזה הציבור?
אני מחנכת את הילדים שלי לא לדחוף - מחלקים ארטיקים באירועים נגיד אני לא מרשה להם, אם לא יהיה להם אנחנו נלך לקנות וכנל בדברים אחרים
באוטובוסים למדתי שאם אני אשאר לחכות אני אשאר ברחוב
ופה במופע לא דחפו כי האולם היה פתוח ונכנסו לשמור מקומות, אם האולם היה סגור ואלפי בנ"א היו עומדים על הדלתות, אז היו דחיפות ובלגן
אני לא באה לחלק פה הוראות מה אמורים לעשות, וגם אם אבוא לעשות את זה, לא נראה לי ממש שזה יעניין מישהו.

סתם הגבתי לטענה של למדתי ממכם...
עדיף להגיד, לא הייתה לי ברירה - לא יכלתי לישון ברחוב, אז נאלצתי לדחוף, לא? :)

בקיצור, יש בעיה מהותית בכל הנושא של שמירת מקומות מוגברת, מקום אחד לילד שהלך לשירותים אפחד לא יגיד מילה, מישהו אחד שתופס למשפחה מורחבת שבנתיים לא מפספסת דקה של הנאה ח"ו, אבל גם לא מוכנה לוותר על נוחות מקסימלית ועל המקום האופטימלי ביותר בהופעה, יש בזה בהחלט טעם לפגם וקצת מעבר לזה...

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
ולא דחפו?
או שבאת כמה דקות אחרי שפתחו?
אני חיכיתי רק כמה דקות ליד הדלת עד שפתחו עוד לפני העומס הגדול וכבר היה דחיפות
ובגברים בכלל מה שהלך - סכנת נפשות!
היינו מהראשונים שם.. (יותר נכון הבנות שלי) וכן היה לחץ. אבל נראה לי בכל ארוע מסוג הזה , זה עובד ככה. את לא מצפה שיעמדו כמו חיילים אחד אחרי השני עם רווח :ROFLMAO: , בכל אופן ישראלים.
אבל באולם עצמו, זה שלא נתנו להכנס חצי שעה לפני. לא היה מצב שסתם שמרו מקומות מראש חצי שעה ויותר....
באו, נכנסו, ישבו, זהו. שמרו מקסימום כסא שתיים לעוד כמה שיגיעו. אבל לא שמירה של ילדה אחת ל30 איש... אולי זה מה שקרה באזור שלי - הרגיש רגוע יחסית

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
היינו מהראשונים שם.. (יותר נכון הבנות שלי) וכן היה לחץ. אבל נראה לי בכל ארוע מסוג הזה , זה עובד ככה.
בדיוק על זה אני מדברת
על הלחץ הזה
הוא יכול להיגרם באסון!
זה שאין אסונות כל יום לא מתיר לנו ובגלל שאנחנו ישראלים ואנשים לא יודעים לא לדחוף , אז צריך למצוא פתרונות כמו חלקות מקומות מראש וכד'
אבל לחץ לדעתי אסור שיהיה!

sara55

משתמש רשום
צריכה דחוף כרטיסים ליום רביעי אחה"צ
יש למישהו????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה