אטרקציה עולים לירושלים תשפ"ג

אליהו לוזון

משתמש צעיר
עריכה תורנית
היינו השנה ואני לא ממליץ לכם ללכת מטורףעמוס ולאכייף....
רעש פסיכי תורים ארוכים אחד על השני בערך לא נשארו ארטיקים לחצי מהקהל...מה העניין ??? עולה כטיס 20 שח חניה עוד איזה חמישים במחיר כזה יש אטרקציות יותר שוות ... וזה אחרי שהבטיחו הגבלה בכרטיסים מה היה קורה אם לא אסון מירון 2...
בלי נדר לא מתפתה שוב....

פ.נ

משתמש מקצוען
רעש פסיכי תורים ארוכים אחד על השני בערך לא נשארו ארטיקים לחצי מהקהל...מה העניין ??? עולה כטיס 20 שח חניה עוד איזה חמישים במחיר כזה יש אטרקציות יותר שוות ... וזה אחרי שהבטיחו הגבלה בכרטיסים מה היה קורה אם לא אסון מירון 2...
בלי נדר לא מתפתה שוב....
באיזה יום הייתם??

ישפ

משתמש חדש
בלי נדר לא מתפתה שוב....
היינו השנה והילדים לא הפסיקו להנות אני כבר כמה שנים ברצף, מגיע עם התוכניה מראש ויודע לאן ללכת, נהננו מכל רגע,
לונה פארק חמוד, נשארו קרטיבים ממש עד הסוף [חברה מה הקטע של החלוקת כרטיסים לפני הכניסה ואז למנוע להיכנס עם קרטיב, זה ממש מלכודת, כולם נופלים בזה].
הקטנים נהנו מזה המבוגרים נהנו מהמופע המרכזי והתלת מימד והקוסם.
בגדול, זהו, כל השאר זה להשלים.

ישפ

משתמש חדש
היינו ביום ראשון זה היה סיוט מתמשך....
יש הרבה מקומות שצריכים ללמוד אותם כדי להבין את המעלות ואת החסרונות, ולהבין אם רוצים או לא רוצים להשתתף בהם, עבור קטנטנים, לונה פארק של כמה מתקנים, ופינת ליטוף ועוד איזה לאטוטן מספיק להם.
בשביל בינונים, ההופעות שיש בטדי והמשקפיים והאוזניות זה מקסים וגם המופע המרכזי יתפוס אותם טוב טוב, אבל אפשר לבחור או אוזניות או משקפיים, כי מה לעשות יש עומס ואי אפשר לתפוס הכל.
בשביל גדולים אולי מופע מרכזי ומשקפיים כל השאר לא ממש בשבילם,
וכמובן שיש את המסלולים שלא זכיתי להשתתף בהם, וממש הצטערתי שלא קניתי פעמיים כרטיס כדי להיות פעם א' במסלולים עצמם,
וזה בהחלט לא מתאים לכל א', יש אנשים שכשיש בלגן הם נאבדים,

מים צלולים

משתמש מקצוען
היינו ביום ראשון זה היה סיוט מתמשך....
היינו ביום ראשון והיה תענוג לילדים
היינו בוקר
אולי אתם הייתם צהריים
צהריים יותר עמוס לכאורה
אבל ביום שני היינו בצהריים וגם נהנו עד הגג
זה אולי עניין של סיגנון
לא כולם מסתדרים עם העומס והבלאגן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה