חלבי עוגת שכבות גבינה וריבת חלב - שווה ביותר!!

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
@רוחי בלבוחי

אני רואה שבמתכון אין אבקת אפיה והקצפה של ביצים, זה לא גורם לעוגה להיות במרקם דחוס?

אני רוצה להכין לשוויגער... חיבת מענה מהיר!

תודה!!!
השוויגער תלקק ת'אצבעות...;)
זה לא דחוס , זה מרקם גבינתי וטעים ברמות!!!

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@רוחי בלבוחי
נראה מגרה ממש!

יש לי כרגע גבינה שהוקפאה, הפשרתי והיא דלילה, זה ילך לי במתכון הזה?
להוסיף לזה עוד משהו שכן יצליח?

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
@רוחי בלבוחי העוגה נראית משגעת!
מה צריך לעשות כדי שציפוי השמנת לא ייסדק?
לפעמים יוצא לי חלק ומושלם, ולפעמים כמו רעידת אדמה...
רק 10 דקות בתנור ,ולכבות
כשהשמנת מידיי בתנור היא נסדקת.
ויכול להיות שכשאת לוקחת את התבנית אז בתזוזות הציפוי מקבל סדקים, אז תקחי את זה יציב ;)

מה זה נקרא חמאה מרוככת? להמיס?
שימי את החמאה בתוך שקית ותקשרי היטב,
הכניסי את השקית לתוך ספל עם מים רותחים כמה דקות עד שהחמאה הופכת למיימית.

גרפיקל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על המתכון, זה נראה טעים במיוחד!!
רציתי לשאול אם הכוס חד פעמי זה של 200cc או של 180cc?
אני מחכה לתשובה שלך......

מרחבים

משתמש מקצוען
אם אני משתמשת בפרורי ביסקוויטים, כמה כוסות/ גרם אני צריכה?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
הגיע הזמן לנסות את העוגה הזאת...
יש רעיון לבסיס אחר במקום הביסקוויטים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה