עד כמה זה הזוי? האם זה אפשרי?

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
למה לא בלוק 7?,ומקסימום המקרר יבלוט קצת יותר בתוך הבית,עדיף בולט בבית על פני איטום לא מוצלח
רק שימי לב לגבי התנור הסמוך שהמקרר לא יקבל מכות מהדלת של התנור...אני כותבת את זה מנסיון...מספיק שהדלת נפתחת 180 ולא 90 והתנור נותן מכות בלי סוף..סתם נקודה למחשבה...
יש שם מרווח גדול בין המקרר לתנור. כי השארנו מקום למקרר גדול אם נרצה לקנות בהמשך.
אבל בכל מקרה כשמתכננים משאירים 5 ס"מ ספייר לפתיחת הדלת. זה נראה לי אפילו נמצא במפרט הטכני של המקרר.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בעניין האיטום אפשר גם לאטום פנלית הכל עניין של עבודה.
בקשר לקו מטבח האם להשתגע עניין של טעם.
זה מגיע לרמת איטום טובה כמו קיר שלם? אני מדברת על עיר קרה ומלאת רוחות בחורף.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מכניסים קשית דקה באזור החיבורים של הבלוקים ואחרי הצביעה חותכים ומישרים.
ולא רואים מבפנים את החור? אני מדברת על פתח פנימי שאני סוגרת במקום אחר בבית.
בכל מקרה, אם סוגרים בפנלית אי אפשר להכניס בתוכה קשית.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
למה לא בלוק 7?,ומקסימום המקרר יבלוט קצת יותר בתוך הבית,עדיף בולט בבית על פני איטום לא מוצלח

לא חייב פנלית אפשר בלוק 7 יוצא קיר 10 אטום ומראה רגיל !
וגם על פנלית אפשר לאטום ולתת ציפוי שיתן מראה רגיל!
בקשר להיתר ברעיון כל שינוי מצריך היתר
מה שאמרו עד 40 זה אמור על הגדרה של סורג או משהוא כזה מחלל הבית לא להגדיל או להזיז על חשבון שטח אחר אפילו מילימטר
לא מספיק לי בלוק 10. חסרים לי 20 ס"מ לא 10, אז הסגירה חייבת להיות חיצונית לגמרי.
השאלה מה עדיף, פנלית שמודבקת ב0 על הפתח מבחוץ, או בלוק 7 שבנוי מעבר לפתח. מה יותר טוב באיטום? מתקבל יותר יפה? ומה יותר זול בחומר ובעבודה?

פלא

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אם יש חפוי אבן זה לא כ"כ משנה ואם אין ברור שעדיף בלוקים

קרעפט

משתמש מקצוען
אפשר לעשות שם דלת אלומיניום כמו ביציאה למרפסת ובמקום זכוכית לשים תריס או חומר דומה
כך יראה נורמלי מבחוץ וגם מבודד

ובקשר למרחק מהקיר אפשר לעשות פתחי אוורור בדלת
תחשבו על פתרון שיחזיק להרבה שנים
פנלית עם השנים נחלש וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה