ניהול נספח מתוקים פסח תשפ"ד

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מאתגרת!
משהו מתוק (לא אגוזים מקורמלים וכד' שהם קשים)
בלי ביצים
וחומרי בסיס שקדים אגוזים אבקת סוכר קמח תפו"א
ללא ריצ' פודינג שמנת מתוקה
במרקם עוגה/ עוגיות
אפשר שוקולד
מרפרוף מהיר לא מצאתי

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מאתגרת!
משהו מתוק (לא אגוזים מקורמלים וכד' שהם קשים)
בלי ביצים
וחומרי בסיס שקדים אגוזים אבקת סוכר קמח תפו"א
ללא ריצ' פודינג שמנת מתוקה
במרקם עוגה/ עוגיות
אפשר שוקולד
מרפרוף מהיר לא מצאתי
אולי זה
אבל תראי את התגובות, לחלק הצליח לחלק לא

או פרלינים...

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הכנתי עוגת ריבועי שוקולד ואגוזים של @ה. בקר שלצערי התייבשה
איך אני יכולה להחיות אותה?
יש מצב להכניס אותה כפרורים בתוך גלידת וניל ?
או כל פתרון אחר יתקבל באהבה
תודה
גם לי העוגה הזו התייבשה, אני חושבת שפשוט התבנית היתה קטנה מדי מה שגרם לעוגה להיות דחוסה יותר ולא להאפות טוב וכשאפיתי זמן רב היא התייבשה. פוררתי אותה הוספתי בערך חצי כוס יין מתוק שוקולד מריר מומס ורבע כוס שמן (במתכון לא היה בכלל שמן יכול להיות שזה גם קשור למרקם) אם עדיין הנוזלים לא מאחדים את הפירורים פשוט להוסיף יין ושמן לפי העין .כידררתי לעיגולים הקפאתי ואחכ ציפיתי בשוקולד (קייקפופס בקיצור) יצא מדהים ועם טעם חלבי זה הולך להיות חלק מהקינוח בליל הסדר.

מגדלור

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי העוגה הזו התייבשה, אני חושבת שפשוט התבנית היתה קטנה מדי מה שגרם לעוגה להיות דחוסה יותר ולא להאפות טוב וכשאפיתי זמן רב היא התייבשה. פוררתי אותה הוספתי בערך חצי כוס יין מתוק שוקולד מריר מומס ורבע כוס שמן (במתכון לא היה בכלל שמן יכול להיות שזה גם קשור למרקם) אם עדיין הנוזלים לא מאחדים את הפירורים פשוט להוסיף יין ושמן לפי העין .כידררתי לעיגולים הקפאתי ואחכ ציפיתי בשוקולד (קייקפופס בקיצור) יצא מדהים ועם טעם חלבי זה הולך להיות חלק מהקינוח בליל הסדר.
באמת הני רשמה באחד ההודעות שהיא שכחה לכתוב חצי כוסות שמן
אני המרתי את זה לגלידת וניל
יצא חמוד ממש

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת מתכון למשו מתוק מהממרח טחינת שקדים
חושבת שהיה בלבית או בקראט,
אשמח אם מישהי תוכל להרשום לי לכאן.

אודיה שלו

משתמש רשום
עכשיו הכנתי את העוגה והיא בתוך הקערה בדרך לתנור , מה כדאי לי לעשות כדי להציל אותה? ה. בקר אשמח לתשובתך האם להוסיף שמן או משהו רטוב אחר?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו הכנתי את העוגה והיא בתוך הקערה בדרך לתנור , מה כדאי לי לעשות כדי להציל אותה? ה. בקר אשמח לתשובתך האם להוסיף שמן או משהו רטוב אחר?
היא כתבה באשכול אחר שחסר חצי כוס שמן במתכון

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מחפשת בדחיפות 2 מתכונים שאבדו לי
1. עוגיות מקמח תפו"א כאלו לבנות ובהירות
העיסה במרקם של פירה
והעוגיות עצמם יוצאות ממש פריכות

2. כמו עוגיות רעידת אדמה
אבל ללא שוקולד מומס
זוכרת שזה היה בתוך עם שוקולד צ'יפס וגם קקאו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה