מחיר למשתכן נווה שמיר "סוהו על הפארק" - מחיר למשתכן

• פותח הנושא aas
  • פורסם בתאריך

aas

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנחנו זכינו בסוהו על הפארק, - חרדים

והיינו במקום דיי מוקדם אחרינו היו עוד זוג צעיר חרדים קלאסי ישיבשערים אך ששאלנו את חברת השיווק אמרה 50%-50% חילונים וחרדים

כל מי שזכה מוזמן לכתוב כאן

מי שעוקב רואה שבבחירת דירות היו הרבה שבחרו קומה 7 והיו בין הראשונים מה שמראה שיש את כל הסוגים כי חרדי מלכתחילה לא היה בוחר בקומה כזו גבוהה

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
כן [פרויקט אחד]
כי נאמר לי שזכיתי בהגרלת המשך בד'3
ובקישורים שנשלחו לי על האתר שלהם מדובר כל הזמן על נווה שמיר, ולא הצלחתי להבין איזה פרוייקט מדובר בד', והאם הדירות שנשארו ברשימתץ הדירות הם רק מד' או כוללות את הדירות בה'.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
לפי מה שכתוב פה הכול מכור כבר

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפי מה שכתוב פה הכול מכור כבר
אז איך יכול להיות שזכיתי בזה כעת?

איכא מאן דאמר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני מאוד מתלבט האם ללכת על זה
בדף שצירפתי רואים שנשארו עוד הרבה דירות טובות בהגרלת ההמשך
איך זה יכול להיות?
איך בדיוק עובדת הגרלת המשך?

חיים מנדל

משתמש פעיל
למישהוא יש מושג על הפרוייקט של "פסגות זיו השקעות ופיתוח, ברמה ה'
מה קורה עם זה למה זה לא מתקדם והם לא מזמינים את הזוכים לבחירת דירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה