התייעצות מתנות לאחיינים וכדו'

דעת חכמה

משתמש פעיל
האם יש עדיפות להתאחד כל הדודים ביחד לקנית מתנה לבר מצוה אירוסין חתונה לידה וכדו' ע"י סכום קבוע לכל שמחה ואז יש אפשרות לקנית מתנה מכובדת ויקרה, או שכל משפחה קונה בנפרד והמתנה בהתאם?

א

אוהב לחיות

אורח
האם יש עדיפות להתאחד כל הדודים ביחד לקנית מתנה לבר מצוה אירוסין חתונה לידה וכדו' ע"י סכום קבוע לכל שמחה ואז יש אפשרות לקנית מתנה מכובדת ויקרה, או שכל משפחה קונה בנפרד והמתנה בהתאם?
צירוף כלום ביחד, לדעתי.

דעת חכמה

משתמש פעיל
הבעיה היא שבהתחלה כולם מתרגשים ונותנים בשמחה וכשמגיע למס' 40 + בלי עין הרע כבר מתחיל קצת להימאס מהסיפור הזה ואז יש חוסר שיתוף פעולה וכו' וכו'

מושית

משתמש מקצוען
מניסיון, בקניית מתנות לאחיינים לבר מצוה.
כל אחד נותן סכום. וקונים סט ספרי קודש וכו'.
וכך יוצא מתנה מיוחדת ושווה.
מבחינת הכסף זה אותו דבר אם לקנות לבד או להשתתף.

I) AM)

משתמש מקצוען
לי נראה שלמתנת אירוסין/חתונה מתאים להביא כולם יחד משהו גדול לבית, אבל ללידה יש משמעות לקשר האישי שיש לי עם היולדת. לא לכל אחת אני רוצה לקנות באותו סכום. וחוץ מזה, אני אישית נהנית לקבל ללידה כמה מתנות קטנות נצרכות(בגד/שמיכה/מצעים וכו') מאשר משהו גדול.

שירבירשירי

משתמש פעיל
מאוד תלוי אם קיים סטנדרט קבוע במשפחה או לא, מה קונים, בכמה וכו
האם האמצעים של כל המשפחות פחות או יותר באותה הרמה או חלק יותר מסודרים
כי אם לא כולם יכולים להביא באותה הרמה אולי כן כדאי להשתתף יחד למתנה אחת
בשמחות תמיד:)

דעת חכמה

משתמש פעיל
מה שקורה שכולם קונים ביחד ומי שיש לו קשר אישי מרגיש צורך לקנות בנפרד וחבל...

פ.נ

משתמש מקצוען
אני חושבת שהכי טוב לקבוע על סכום מסויים שנותנים וכל המישפחה מיתאחדת!!!!
וכך גם יוצא מתנה שווה(במקום לקבל כל פעם מתנות קטנות שלא צריכים)
אגב אבל צריכה אחת במישפחה שתנהל את זה(בלי ליפרוש באמצע)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה