דרוש מידע מצלמת כיס - מכירים?

KOSMOS

משתמש פעיל
מכירים מצלמת כיס טובה?
בגודל קומפקטי, שנוח להסתובב איתה באופן קבוע כל הזמן בכיס, ושאם אראה פתאום משהו מעניין או חשוב אוכל להוציא ולצלם.
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

שרגא מ...

משתמש פעיל
עלי אקספרס
לך לאשכול של הקניות מניסיון אישי בלבד
לא אמור לחצות את ה 100 שח

*@*@

משתמש רשום
מנוי פרימיום
האם מצלמה קומפקטית של קנון או חברה אחרת זה הכיוון?
או משהו קטן יותר או שונה זה הכיוון?

KOSMOS

משתמש פעיל
משהו קטן יותר
משהו קטן יותר. כנראה באמת שטעיתי ולא קוראים לזה "מצלמת כיס".
בגודל של מצלמות נסתרות - אם כי לא דרוש לי בכלל שזה יהיה נסתר ולא נראה כמו מצלמה.
בגודל כמה ס"מ, ולא עבה.

*@*@

משתמש רשום
מנוי פרימיום
כמה שהמצלמה יותר קטנה ככה גם המסך יותר קטן ולא יועיל לך כמעט לצילום אלא אם כן תרצה משהו כמו מצלמת דרך ואז זה לא משהו בשביל פיתוח אלא בשביל תיעוד לדוגמא לצורך משפט או הוכחה מול שוטר או להכריע מי השם בתאונה
אם הכוונה שלך הוא לצורך תמונות יפות וטובות אני לא חושב שהכיוון זה המצלמות הקטנות
אלא יותר כיוון של מצלמות קומפקטיות רגילות של כל החברות המוכרות או מצלמות ומכשירי אנדרואיד למיניהם וכדומה
אני אשמח לשמוע אם למישהו יש מידע יותר ממני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה