אביזרים לרכב מערכת מולטימדיה לרכב

שלמה ברנד

משתמש פעיל
שלום אנשים
יש לי מערכת שהותקנה בארץ, אך המלמה האחורית באיכות ממש גרועה
יש למישהו קישור לעלי למצלמת רוורס איכותית?
ללא צורך במסך. עינית נטו עם חיווט, מצלמה שממוקמת בטמבון כמצורף בתמונה

ytz

משתמש חדש
נראה שיש פה חברה שעוזרים !!!
אשמח לקישור למערכת מולטימדיה שניתן לחסום
לפריוס+ 2014
תודה רבה

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש לך פה כמה אני לא בדקתי מה יותר מומלץ רק זה תלוי לפי מה שאתה מצפה מהמערכת

לווייז מוזיקה שיהיה מהיר או שקצת איטי
1 2 קישור 3
אני צריך וויז ומוזיקה באמת
איך אני ידע מה לקחת?
יש למשהו היכרות עם אחת מהמערכות האלו למאזדה 3?

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
יש למשהו נסיון עם התקנה של מערכת מעלי אקספרס?
או אולי המלצה על מתקין בזול

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שה כולל כניסה לסים בשביל וויז?
לא נראה לי.
זה לא בעיה, אתה פשוט מחבר סטיק באחד הכבלים של הusb (או למצת) וזה מתחבר לווייפי (מגדירים אותו פעם אחת ואז זה מתחבר אוטומטי כל פעם)
וזה כולל גם מצלמת רוורס?
כן, קלה להתקנה.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
כזה יש לך?
כי אם כן אז יש לך פה קישור https://he.aliexpress.com/item/1005...116589518830724853ee42b!12000020992617373!sea
1658951934194.png

שלמה ברנד

משתמש פעיל

שלמה ברנד

משתמש פעיל
לא נראה לי.
זה לא בעיה, אתה פשוט מחבר סטיק באחד הכבלים של הusb (או למצת) וזה מתחבר לווייפי (מגדירים אותו פעם אחת ואז זה מתחבר אוטומטי כל פעם)

כן, קלה להתקנה.
יש 2 סוגים יש סוג שכתוב G4 וזה כולל כניסה לסים אבל צריך לבדוק קודם עם המוכר אם זה מתאים לרשתות בארץ
או שכתוב רק וויפי וזה יותר זול ב100-150 שקל וקונים סטיק עם וויפי ומחברים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה