ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ביולי ירד?
זה נכון שהחודש העצר הריבית ולא עולה כמו עד עכשיו?
התשובה הנכונה שלא יודעים אבל עם קצב האינפלציה זה לא נראה בקרוב.
והנגיד לא עצר עדיין אף פעם את העליות.

ביטוחית

משתמש חדש
אשמח לחוות דעת ,
קיבלתי הצעה למשכנתא
גובה ההכנסות,
משכורת 5500 ומלגה 7200
גובה המשכנתא היא 75% מהנכס,
image004 (1).png

קבצים מצורפים

• image004 (1).png
    image004 (1).png
    KB 55.5 · צפיות: 45

E_Y

משתמש פעיל
יש לך מושג ברביות עדכניות וטובות?
אני יועץ משכנתאות לפרנסתי
אז אני מניח שיש לי מושג כלשהו...
אני לא יודע הרבה על הנתונים שלכם ולכן הבעתי דעה כללית על מה שהעליתם
אם הכל חלק אצלכם תוכלו לקבל הרבה יותר טוב
ולא בטוח שזה יהיה דווקא בבנק הפועלים ...

E_Y

משתמש פעיל
אם תוכל לתת נתונים ברורים כדי לדעת אם שווה לי לנסות יועץ.
אוקיי

בתמהיל של שליש קלצ ושליש מלצ (לא מומלץ לעשות את זה גורף - צריך לבדוק אם מתאים לצרכים שלכם) אפשר להגיע ל4.7 בערך
עם קשרים מתאימים ומומ מדוייק

ביטוחית

משתמש חדש
לא שוה לעשות תמהיל עם פרים ? למה לא?המשכנתא ל30 שנה ללא צפי לתשלום מוקדם וודאי שירדבהמשך וארויח שיתנו לי רביות גבוהות שם ובקלצ ובמלצ הרבה פחות מ4.7

E_Y

משתמש פעיל
לא שוה לעשות תמהיל עם פרים ? למה לא?המשכנתא ל30 שנה ללא צפי לתשלום מוקדם וודאי שירדבהמשך וארויח שיתנו לי רביות גבוהות שם ובקלצ ובמלצ הרבה פחות מ4.7
כתבתי כבר שזה לא מתאים לכולם גורף
אם הפריים ירד תמיד אפשר למחזר וכבר טחנו את זה באשכול מקביל פה בפורום .
לגבי לקבל הרבה פחות מ4.7 במלצ ובקלצ זה לא קיים .
4.7 גם במלצ וגם בקלצ
כן

ציירת מדופלמת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אמאלההההההההההההההה
עוד פעם עלה
אתם צופים שזה יעלה יותר מ1500 שח מהמשכתנא שתכננתי לשלם?
בינתים זה אלף יותר במקום 4950בערך
6006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הזיה!!!!!!!!!!!!!
איך שורדים, זה לא נורמלי רשעים ,גנבים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אמאלההההההההההההההה
עוד פעם עלה
אתם צופים שזה יעלה יותר מ1500 שח מהמשכתנא שתכננתי לשלם?
בינתים זה אלף יותר במקום 4950בערך
6006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הזיה!!!!!!!!!!!!!
איך שורדים, זה לא נורמלי רשעים ,גנבים!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בנק פועלים עדכן השבוע שהצפי שלו שיעלה עוד פעם אחת הריבית ולדעתו כנראה פעם אחרונה.

ציירת מדופלמת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש הבדל בין הבנקים?
אתה מתכון שגם במזרחי טפחות יהיה כך?
כי זה קשור לבנק ישראל למיטב ידיעתי

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש הבדל בין הבנקים?
אתה מתכון שגם במזרחי טפחות יהיה כך?
כי זה קשור לבנק ישראל למיטב ידיעתי
אין הבדל בין הבנקים בפריים אבל יש הבדל בשער הריביות וגם הם אנשים מספיק מוסמכים כדי לדעת לאיפה הרוח נושבת בבנק ישראל.
אבל העליה היא בכל מקום שלקחת ממנו הלוואה בפריים.

E_Y

משתמש פעיל
בנק פועלים עדכן השבוע שהצפי שלו שיעלה עוד פעם אחת הריבית ולדעתו כנראה פעם אחרונה.
אני מציע להתפלל למי שהכל שלו ופחות להסתמך על תחזיות שלא שוות את הנייר שעליהם נכתבו
הנה למשל 'תחזית' של בנק הפועלים מלפני 4 חודשים ..
.

שלא נדבר על התחזית של בנק ישראל עצמו שריבית הפריים לא אמורה לעלות ...
Screenshot_20230501-102720_Chrome.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה