משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אדגיש ואומר בתחילת הדברים שאני מדבר רק מבחינה כלכלית, מבחינה הלכתית, יש להם היתר עסקה מהעדה החרדית, אולם שמעתי שיש רבנים שאוסרים זאת, ושכל אחד ישאל את רבותיו.
מסלול ההלוואות תמורת נדל"ן של טריא הוא מקום טוב להשקיע בו, והסיבה שכל הכסף שיוצא מגובה בנדל"ן, וממילא הסיכון שואף לאפס (שכל אחד פה ישאל את עצמו כמה פעמים הוא שמע שאיזה נותן אשראי מימש נדל"ן), והתשואה יפה מאד (במסלול המסוכן, אזור ה7%), אפשר להשקיע גם בסכומים קטנים, בקיצור נראה טוב.
נ.ב. כל הדיבורים הם לא מניסיון, אני בעצמי לא השקעתי שם, אבל ביררתי את העניין בעבור לקוחות.

bnoya

משתמש מקצוען
אדגיש ואומר בתחילת הדברים שאני מדבר רק מבחינה כלכלית, מבחינה הלכתית, יש להם היתר עסקה מהעדה החרדית, אולם שמעתי שיש רבנים שאוסרים זאת, ושכל אחד ישאל את רבותיו.
מסלול ההלוואות תמורת נדל"ן של טריא הוא מקום טוב להשקיע בו, והסיבה שכל הכסף שיוצא מגובה בנדל"ן, וממילא הסיכון שואף לאפס (שכל אחד פה ישאל את עצמו כמה פעמים הוא שמע שאיזה נותן אשראי מימש נדל"ן), והתשואה יפה מאד (במסלול המסוכן, אזור ה7%), אפשר להשקיע גם בסכומים קטנים, בקיצור נראה טוב.
נ.ב. כל הדיבורים הם לא מניסיון, אני בעצמי לא השקעתי שם, אבל ביררתי את העניין בעבור לקוחות.
תודה רבה!! עזרת לי מאוד!
אגב מנסיון אישי, משקיעה והתשואות אכן יפות מאוד.

• תודה
Reactions: szn

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תודה רבה!! עזרת לי מאוד!
אגב מנסיון אישי, משקיעה והתשואות אכן יפות מאוד.
@אותיות פורחות כתב כאן שהוא השקיע שם ויש פיגורים

מסלול ההלוואות תמורת נדל"ן של טריא הוא מקום טוב להשקיע בו, והסיבה שכל הכסף שיוצא מגובה בנדל"ן, וממילא הסיכון שואף לאפס (שכל אחד פה ישאל את עצמו כמה פעמים הוא שמע שאיזה נותן אשראי מימש נדל"ן), והתשואה יפה מאד (במסלול המסוכן, אזור ה7%),
לא הבנתי איך זה מגיע ל- 7%
אני קבלתי הצעה לפני כמה חודשים למשכנתא תמורת משכון דירה (לצורך רכישת דירה והצגת חוזה)
בפריים + 1.9 זה יצא בזמנו 3.5% אז למי מקבל הלוואה תמורת 7% ?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
@אותיות פורחות כתב כאן שהוא השקיע שם ויש פיגורים

לא הבנתי איך זה מגיע ל- 7%
אני קבלתי הצעה לפני כמה חודשים למשכנתא תמורת משכון דירה (לצורך רכישת דירה והצגת חוזה)
בפריים + 1.9 זה יצא בזמנו 3.5% אז למי מקבל הלוואה תמורת 7% ?
לכן רשמתי שזה מי שבוחר במסלולים המסוכנים, אם היית רוצה משכנתא לקבוצת רכישה/מסורבי בנקים וכדו', היית מבין איך מגיעים לריביות האלו.
אתה מדבר על משכנתא פלוס בסיסית בטריא, שנועדה למי שצריך מעט יותר אחוזי מימון, או לשעבד נכס עבור נכס חדש, וכיו"ב.
דרך אגב, טריא לא לוקחים ריביות לעצמם, אלא מתווכים בין משקיעים ללווים (P2P), הרווח שלהם מונח בדמי ניהול למשקיעים, ובעיקר בעמלת פתיחת תיק (זה הסיבה לעידוד האגרסיבי שלהם לפירעון מוקדם, הם רק מרוויחים מזה).

bnoya

משתמש מקצוען
איך נקרא המסלול השקעה?
אגרסיבי
ואגב, צריך לדעת שמבחינת משיכת הכספים צריך לקחת מרווח זמן. הם אומנם אומרים שבועיים אבל לקחת מרווח ביטחון של חודש וחצי חודשיים

• תודה

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
כמה זה?

כמה הרווח שלהם מזה לעומת משכנתא עם רביות ל-30 שנה?
נדמה לי כמה אחוזים בודדים מהרווחים, זה דמי הניהול.
ברור שהם מרוויחים פחות מהבנקים, אבל זה יכולות הגיוס שלהם, כסף לא גודל על העצים.

• תודה

שינדי

משתמש פעיל
לגבי תוספת משכנתא לבניה.
יש לי כבר משכנתא קיימת על סך 310K
בממוצע ריבית %2.1 ל14 עד 17 שנה.

כעת אני בא להוציא משכנתא נוספת של 570K
בהחזר חודשי של עד כ2,400K
איזה תמהיל כדאי לבקש - בנק פועלים?

תודה מראש

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
לגבי תוספת משכנתא לבניה.
יש לי כבר משכנתא קיימת על סך 310K
בממוצע ריבית %2.1 ל14 עד 17 שנה.

כעת אני בא להוציא משכנתא נוספת של 570K
בהחזר חודשי של עד כ2,400K
איזה תמהיל כדאי לבקש - בנק פועלים?

תודה מראש
תצמיד למדד יפה!
אחרת תחטוף שם ריביות גבוהות.
ותיקח מ"צ ל30 שנה..
אני אישית בתקופה האחרונה לא מתעסק איתם עד שהם יחזרו לשפיות, ואני מעודכן אונליין במה שקורה שם מיועצים אחרים.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

abc321

משתמש פעיל
בלי הצעה מתחרה - זה לא שווה הרבה, ועם הצעה מתחרה, זה כבר דומה לחיצוני (למעט ביטחונות).
התהליך של הבטחונות במיחזור חיצוני הוא ארוך יותר ודורש יותר עבודה מאשר משכנתא לרכישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה