בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מצחיק בקושי

משתמש חדש
אשמח לקבל את דעת המומחים על התמהיל והריביות:

ההצעה מבנק דיסקונט לפני מכרז ריביות.
הלוואה של 700 אלף
44 אחוז מימון

466000 - פריים - 20 שנה - 2.05 (פריים + 0.2)
234000 - קבועה לא צמודה - 15 שנה - 3.75

החזר חודשי 4070

על פי מחשבון משכנתא - ההחזר הסופי יהיה 960000
37 אגורות לשקל

נחמד, לא משגע ביחס לאחוז המימון.
הייתי מכניס מעט רכיב של מ"צ לנסות להוריד את הפריים בכמה עשיריות האחוז.

אני ממש לא אוהב לתת הצעות. אני אוהב את הלקוחות שלי רק בהמלצה מאחד לשני . שאני לא צריך לשכנע אותם שאני עושה להם דברים טובים. אבל במקרה שלך זה דוגמא קלאסית הכי ראשונית למשחק שיועץ יכול לשפר לך את המשכנתא פלאים. כל יועץ קצת מנוסה מוציא לך מזה הרבה יותר טוב..
אחוז מימון נמוך. הכנסות נורמליות.
אגב שלא תחשוב שהריביות זוועה.. אלא בגלל משחקים אחרים שיועצים משחקים עם אחוזי מימון וכו
תודה על התשובות.
כמה אגורות לשקל נחשב החזר טוב עבור ההלוואה הזו?
כלומר - מה ההחזר הסופי הטוב שאפשר לקבל?
בהצעה שקיבלתי זה 960 להלוואה של 700

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
שלום רב.
אשמח לתשובה מכל המתנדבים לעשות חסד לענות בענייני משכנתא.
רציתי לשאול בקשר לגרייס.
הוצאתי משכנתא של 1,400,000. [חלק ל23 שנה חלק ל25 וחלק ל27 שנה]
אני הולך לבנות כעת אי"ה, ויקח כמה חודשים עד שהיחידות יהיו מוכנות ועם זה אכסה את השכירות.
השאלה איך אני משלם את החודשים האלו בלי כסף למשכנתא.
האם להשתמש עם הכסף של המשכנתא, או לעשות גרייס.
ואולי בכלל תוכלו להסביר לי האם 'גרייס' זה ריבית דריבית' או סך הכל במקום לשלם בתאריך איקס אתה ממשיך לשלם עוד כמה חודשים מה שלא שילמת עכשיו.
תודה
גרייס= תשלום ריביות בלבד, בלי להתחיל לאכול את הקרן, ממילא אין צבירה של ריבית דריבית, כי את הריביות אתה כן משלם כל חודש, לעומת זאת עם יש הצמדה למדד אז הקרן עולה כל חודש, ובכל מקרה היא לא יורדת מה שמייקר את ההחזר בהמשך, ומייקר את ההחזר הכולל בצורה משמעותית, זה ההסבר על מה זה גרייס.
פרקטית אני לא משוכנע שהבנק יאשר לך גרייס, צריך לזה סיבה טובה.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
ז
תודה על התשובות.
כמה אגורות לשקל נחשב החזר טוב עבור ההלוואה הזו?
כלומר - מה ההחזר הסופי הטוב שאפשר לקבל?
בהצעה שקיבלתי זה 960 להלוואה של 700
זה קצת משעשע לדון בהחזר לשקל, כל עוד כל מחשבון משכנתא יחשב את זה אחרת, החל מהמחשבוני בלאי שנפוצים ברשת, שמחשבים את הכל כאילו הוא קל"צ בלי להתחשב בתנועות השוק, וכלה במחשבונים מקצועיים של יועצים שכל אחד נותן תוצאה לפי ההערכות שלו על אינפלציה, אג"ח, פריים, וכדו'.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ז

זה קצת משעשע לדון בהחזר לשקל, כל עוד כל מחשבון משכנתא יחשב את זה אחרת, החל מהמחשבוני בלאי שנפוצים ברשת, שמחשבים את הכל כאילו הוא קל"צ בלי להתחשב בתנועות השוק, וכלה במחשבונים מקצועיים של יועצים שכל אחד נותן תוצאה לפי ההערכות שלו על אינפלציה, אג"ח, פריים, וכדו'.
שלא לדבר שהחזר לשקל תלוי מאוד גם בתקופה שבה נלקחת ההלוואה

דוד252

משתמש חדש
מה אתם אומרים על ההצעה הבאה (מפועלים)
70 אחוז מימון, הכנסות ונתוני אשראי טובים.
הלוואה ע"ס מליון ש"ח
400,000 ש"ח ל- 30 שנה, פריים מינוס 0.35
334,000 קל"צ ל -25 שנה 3.94
264,000 מ"צ (30 שנה) 2.75
תודה!

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
מה אתם אומרים על ההצעה הבאה (מפועלים)
70 אחוז מימון, הכנסות ונתוני אשראי טובים.
הלוואה ע"ס מליון ש"ח
400,000 ש"ח ל- 30 שנה, פריים מינוס 0.35
334,000 קל"צ ל -25 שנה 3.94
264,000 מ"צ (30 שנה) 2.75
תודה!
הצעה נחמדה.
יותר מידי אחוזי הצמדה..
תפור לפועלים!
תוריד הצמדה ללא יותר מ10%.

שע

משתמש צעיר
יש שלוקחים על בסיס אחוזים, אני לא מבין אותם, משכנתא גדולה לא יותר עבודה מקטנה, אולי להיפך ואכמ"ל.
מחירי הייעוץ משכנתא בדומה לכל שירות שהתשלום עליו הוא כמעט נטו השירות, ואין כמעט הוצאה ספציפית על תיק מסוים (אני לא מדבר על הוצאות כלליות של החזקת עסק, משרד, תשלום על פלטפורמות וכדו'), משתנים בצורה קיצונית בין יועץ למשנהו, אני מכיר יועצים שעובדים גם ב3,000 ש"ח (יצויין בלי להכליל שלרוב העבודה שלהם שווה את המחיר ומטה), ואני גם מכיר יועצים שלוקחים 20,000 ש"ח (שוב בלי להכליל, לרוב אין לזה הצדקה), המחיר הממוצע ליועץ מקצועי שעונה כמעט לכל מה שמישהו סטנדרטי צריך נע בין 6,000 ל8,000 ש"ח.
גם במיחזור משכנתא זה המחירים??

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
הצעה נחמדה.
יותר מידי אחוזי הצמדה..
תפור לפועלים!
תוריד הצמדה ללא יותר מ10%.
אני חושב שזו הצעה מצויינת, ולענ"ד כבודו מעט נסחף עם ה10% הצמדה, אני מניח שהאינפלציה לא תישאר לנצח ברמה המפלצתית הנוכחית.

מ.א.ל.

משתמש רשום
שלום רב
יש לי שתי הצעות למשכתנא מבנק הפועלים ,
אשמח לקבל את חוות דעתכם - איזו משכנתא עדיפה ,
תודה רבה

קבצים מצורפים

• אישור עקרוני 1.pdf
    KB 157.5 · צפיות: 34
  • אישור עקרוני 2.pdf
    KB 936.7 · צפיות: 45

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אני חושב שזו הצעה מצויינת, ולענ"ד כבודו מעט נסחף עם ה10% הצמדה, אני מניח שהאינפלציה לא תישאר לנצח ברמה המפלצתית הנוכחית.
אפשר לקבל אותה גם ב10% הצמדה!
ולא!!
לא נסחפתי!
26% הצמדה זה יותר מידי, הרבה יותר מידי בתקופה כמו שלנו..
רוב היועצים לא עוברים 15% ובהעדפה ל10% רק בשביל המרווח של הבנק, וישנם כאלה שגם זה לא.
וזה שהיא לא תהיה לנצח - ראשית, מי יודע עד כמה כן.. שנית, תמיד תהיה איזושהי אינפלציה שהיא ביעדי בנק ישראל, ולאחרונה הוא כבר בודק הגדלת יעד מעל 3%.

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אפשר לקבל אותה גם ב10% הצמדה!
ולא!!
לא נסחפתי!
26% הצמדה זה יותר מידי, הרבה יותר מידי בתקופה כמו שלנו..
רוב היועצים לא עוברים 15% ובהעדפה ל10% רק בשביל המרווח של הבנק, וישנם כאלה שגם זה לא.
וזה שהיא לא תהיה לנצח - ראשית, מי יודע עד כמה כן.. שנית, תמיד תהיה איזושהי אינפלציה שהיא ביעדי בנק ישראל, ולאחרונה הוא כבר בודק הגדלת יעד מעל 3%.
גם אני לא ייקח 26%, אבל להתעקש על 10%, אני לא חושב שזה חכם.

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
70 אחוז מימון עם הכנסות טובות וותק של שנתיים
50 אחוז פרים 2.1
38 אחוז קל"צ 4.45
12 אחוז משתנה צמוד 2.5
יש מה לשפר ולנסות בעוד בנק או שזה הכי נמוך היום??
מישהו מבין??

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אפשר לרדת משמעותית בקל"צ, בפרט שהמרווח של שאר המסלולים גבוה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה