דרוש מידע מייל חשוד!!

מצב
הנושא נעול.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אם זה חשוד, פשוט לא לפתוח, ולמחוק מיד.
אם ברור לכם שזה מייל לא נקי דווחו עליו ואז מחקו.
חד וחלק!
הרבה מאד מהוירוסים ותוכנות הכופר צצים כך.

Kenyonit

משתמש מקצוען
הכתובת הזו
mndao335 ג'ימל נקודה קום
מוכרת למישהו?
מייל שנשלח מהכתובת הזו אל הכתובת הזו מגיע אלי למייל עם כיתוב מוזר בעברית ("מה חבר שגוי")?
מה הבעיה?
לא להתייחס.
היו כאן הרבה מקרים על כאלו ששלחו להם מיילים חשודים. (כל מני סיפורים על צוואות ודוד חדש שמעוניין לתת כסף..)
אני הייתי מקדימה תרופה למכה ושולחת לו שהוא זכה בצוואה שמחכה לו בספרד ושייתן חשבון בנק..
כמובן בצחוק.. לחסום וזהו.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מה בעצם הסיכון?
הם יכולים להשתלט לי על המחשב פתאום?? :eek:
ממש כך! ‎
בד"כ זה רק אם לוחצים על קישור שנמצא בתוך המייל, אבל המומחים אומרים שמסוכן אפילו לפתוח את ההודעה.

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני קיבלתי מייל לאחרונה מכתובת לא ברורה עם איזשהו מסר : "וואי נמאס להשאר בבידוד רוצים לנשום אויר..".
מה הסיפור? כמובן שמחקתי מיד.

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
כל מי שמפרסם את המייל שלו בפרוג או במקומות אחרים שלא יתפלא על מיילים ""חשודים"" ""ובעיתיים "" ""ו........""
וגם מי שמעביר מיילים בסגנון "על כל שיתוף מייל זה חולה הסרטן מקבל 10 אגורות להשתלת אונה".
מישהו הצליח להבין איך איזושהי חברה עלומה יודעת כמה שיתופים היו?!‏‎ ‎

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קיבלתי עכשיו מ ayalla ahmed
"מה אתה לא קיבלת את המייל שלי"
נראה ששאב מפרוג את הכתובות..

לדווח ספאם וזהו.
אני קיבלתי את המייל הנ"ל בכתובת שמעולם לא פרסמתי בפרוג (אני כמעט לא מפרסם אותו במקומות ציבוריים)
לא יודע איך זה הגיע.

כחול לבן

משתמש פעיל
אז הגבתי למייל וקיבלתי הודעה כזו: (שאותה כבר השלכתי לספאם)

שלום ידידי האהוב,
מה שלומך יקירי? תודה שקיבלת לכתוב לי באמצעות הדוא"ל. אני שמח מאוד לקבל את הדואר שלך. תן לי להציג את עצמי בקצרה, אני הגברת ללי מחמוד, אני מאינדונזיה, אבל בעלי הוא מישראל ואנחנו גרים בבריטניה. איבדתי את בעלי ב- 16 באוגוסט 2016. אני עצמי נאבקתי בסרטן כבר הרבה זמן והרופא שלי אמר שהמצב הנוכחי אינו בשליטה ושיש לי עוד כמה חודשים לחיות.

בינתיים בעלי הוא קבלן ולפני מותו הבטיח והשלים עבודות חוזה עם ממשלת בריטניה בשווי 3.7 מיליון דולר, אך המוות הוציא אותו לפני שהכסף הופקד לחשבון הבנק שלי. בעלי היה בן
פילנתרופ לפני מותו והוא עודד אותי לעזור לעניים מאז שהתחתנו ולא יכולנו להביא ילדים לעולם שלנו.

בגלל מצבי הבריאותי שמתדרדר מדי יום ואני לא רוצה שהבנק יחלק את הכסף ביניהם. שלחתי שני מיליון דולר לעיר מגורי (אינדונזיה) ו 200,000.00 $ נשלחו לבית החולים לטיפול הרפואי שלי. אשמח לשלוח אליכם את הנותרים וחצי מיליון דולר כדי שתעזרו לי לתת את זה לאנשים העניים ואלמנות שם בארצכם (ישראל) תחת ייעודו של בעלי המנוח מכיוון שאין לנו ילד ל לרשת את הכסף הזה. אנא, בלי קשר לדת, גזע ואתניות, אני רוצה שתתמודד עם הפרויקטים האלה בכנות מירבית. נסה לענות לי עכשיו למידע נוסף.

יהי רצון שאלוהים יברך אותך ואת משפחתך והייתי שמח לדבר איתך בטלפון, אך הבעיה היא שאני לא יכול לדבר טוב בגלל המחלה הזו שהעיבה את הפה שלי והרופא יעץ לי להפסיק לקבל שיחות כדי לא להשפיע על שלי מוֹחַ. בבקשה, שמור את המידע בסוד מאוד לעצמך. אל תספרי לאף אחד על כסף זה מסיבות אבטחה. אני מחכה לשמוע ממך.
גברת ללי.

אולי זה הרבה כסף?:p

Kenyonit

משתמש מקצוען
בבקשה, שמור את המידע בסוד מאוד לעצמך. אל תספרי לאף אחד על כסף זה מסיבות אבטחה. אני מחכה לשמוע ממך.
גברת ללי.
היי, לא יפה לפרסם ברבים סודות של גברת ללי.. היא ביקשה במפורש לשמור בסוד ;)

אברה דקברה

משתמש פעיל

שלום ידידי האהוב,
מה שלומך יקירי? תודה שקיבלת לכתוב לי באמצעות הדוא"ל. אני שמח מאוד לקבל את הדואר שלך. תן לי להציג את עצמי בקצרה, אני הגברת ללי מחמוד, אני מאינדונזיה, אבל בעלי הוא מישראל ואנחנו גרים בבריטניה. איבדתי את בעלי ב- 16 באוגוסט 2016. אני עצמי נאבקתי בסרטן כבר הרבה זמן והרופא שלי אמר שהמצב הנוכחי אינו בשליטה ושיש לי עוד כמה חודשים לחיות.

בינתיים בעלי הוא קבלן ולפני מותו הבטיח והשלים עבודות חוזה עם ממשלת בריטניה בשווי 3.7 מיליון דולר, אך המוות הוציא אותו לפני שהכסף הופקד לחשבון הבנק שלי. בעלי היה בן
פילנתרופ לפני מותו והוא עודד אותי לעזור לעניים מאז שהתחתנו ולא יכולנו להביא ילדים לעולם שלנו.

בגלל מצבי הבריאותי שמתדרדר מדי יום ואני לא רוצה שהבנק יחלק את הכסף ביניהם. שלחתי שני מיליון דולר לעיר מגורי (אינדונזיה) ו 200,000.00 $ נשלחו לבית החולים לטיפול הרפואי שלי. אשמח לשלוח אליכם את הנותרים וחצי מיליון דולר כדי שתעזרו לי לתת את זה לאנשים העניים ואלמנות שם בארצכם (ישראל) תחת ייעודו של בעלי המנוח מכיוון שאין לנו ילד ל לרשת את הכסף הזה. אנא, בלי קשר לדת, גזע ואתניות, אני רוצה שתתמודד עם הפרויקטים האלה בכנות מירבית. נסה לענות לי עכשיו למידע נוסף.

יהי רצון שאלוהים יברך אותך ואת משפחתך והייתי שמח לדבר איתך בטלפון, אך הבעיה היא שאני לא יכול לדבר טוב בגלל המחלה הזו שהעיבה את הפה שלי והרופא יעץ לי להפסיק לקבל שיחות כדי לא להשפיע על שלי מוֹחַ. בבקשה, שמור את המידע בסוד מאוד לעצמך. אל תספרי לאף אחד על כסף זה מסיבות אבטחה. אני מחכה לשמוע ממך.
גברת ללי.

אין ספק שהכותבת בעלת שכנוע או סובלת מהזיות קשות כתוצאה ממחלתה...
המלצה- אל תחזירו מיילים לכתובות לא ידועות.
תכבשו את הסקרנות ואל תצטרכו לשלם אח"כ כופר בביטקוין...

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

שלום ידידי האהוב,

גברת ללי.

למה שתרצה לשלוח לך? מאיפה היא מכירה אותך? בן אדם לא שולח סתם כסף לאנשים שהוא לא מכיר כי אין לו מה לעשות בו.

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בעבר הצעתי לשלוח האנונימי
לעבוד איתי בשותפות (במעשי הנוכלות) כיון שיש לי ניסיון בתחום
והלה מיד קפץ על המציאה ונפל בפח
באיזה פח? מה הצעת לו ומה עשית עם זה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה