דרוש מידע מייל חשוד!!

מצב
הנושא נעול.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
בימים האחרונים?
אני כבר שנתיים שאין שבוע בלי הודעה כזו או אחרת על ירושה.
הנה האחרון. רק טיפשים סליחה על המילה יפלו:

יום ו׳, 31 ביולי, 19:37 ‎(לפני 10 ימים)‎

ההודעה הזו נראית מסוכנת

שלום

חבר יקר

אני עורך הדין אדוארד אלי, אני מציע לך את ההצעה הזו בקשר למותו של מר אמיל, אותו אתה נושא את אותו שם משפחה. הוא היה הלקוח שלי לפני מותו, והשאיר סכום כסף, 7.5 מיליון דולר בבנק. לאחר ניסיון לא מוצלח למצוא שם קישור, החלטתי ליצור איתך קשר, אנא חזור אלי להליכי הבהרה ותשלום נוספים.

אני מחכה לתשובתך.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בא נעבור קצת על הספאם שלי לכבוד האשכול:

יום טוב, בבקשה נוכל לדבר?

שלום,

אני כותב ביחס ללקוח המנוח שלי הנושא את אותו שם משפחה כמוך, מאז מותו קיבלתי מספר מכתבים מהבנק למסור את קרוב משפחתו או מישהו מקרוביו. מידע ספציפי ברגע שאתה מגיב בחזרה.

בברכה

הברליסט מיכאל סגאבה.

דחוף מאוד אנא צור קשר והשיב לי בחזרה דרך כתובת הדוא"ל הפרטית שלי

חוץ מזה יש הרבה שולחים שהם יהודים טובים אבל הם נכנסו לספאם בגלל כל מיני סיבות אחרות (כמו למשל בגלל שהם כבר מטרידים מידי וכדומה)

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אדון / גברת יקרים,
שמי ד"ר נאם עבדורחמן, ראיתי את איש הקשר שלך והייתי בטוח שאתה יכול להתמודד עם העסקה הזו. זו אינה עסקה מקוונת, מדובר בעסקה המחייבת את שני הצדדים להיפגש ולדון בפרטי.
היה לי חבר (מוסטאפה חטאבי), אבל מת בגלל מלחמת האזרחים בסוריה זו, נכסיו וכספיו של 20 מיליון דולר, ירש על ידי בנו (מוסבה חטאבי) בן 25 שנה.
הכספים נמצאים בבנק ונמצאים בבנק כמעט 6 שנים, מוסבה חטאבי יצר איתי קשר, כדי לעזור לו לחפש אחר כספים / משקיעים כדי לתבוע את הכספים מהבנק ולהשקיע את הכספים בכל עסק משתלם. אני מדען ואם אני משקיע את הכספים במדע זה לא יכול לייצר תשואות חודשיות או תשואות שנתיות. הייתי משתוקק לפינוק שלך להשתלט על הכספים, הכספים הם חוקיים ונקיים מכל העיכובים.
אני אתן לך פרטים נוספים ואכיר לך את מוסבה חטאבי.
לכן, כדי להמשיך, אתה צריך לשלוח לי את שמותיך המלאים, הכתובת ואיזה סוג עסק אתה מתכוון להשקיע את הכספים. אני מחכה לתשובתך.
אנא השב לדוא"ל שלי: drmabdurrahman38אין לכתוב כתובת מייל
בברכה.
ד"ר נאם מ 'עבדורחמן
drmabdurrahman38אין לכתוב כתובת מייל

באתי לחלום

משתמש מקצוען
אז הגבתי למייל וקיבלתי הודעה כזו: (שאותה כבר השלכתי לספאם)

שלום ידידי האהוב,
מה שלומך יקירי? תודה שקיבלת לכתוב לי באמצעות הדוא"ל. אני שמח מאוד לקבל את הדואר שלך. תן לי להציג את עצמי בקצרה, אני הגברת ללי מחמוד, אני מאינדונזיה, אבל בעלי הוא מישראל ואנחנו גרים בבריטניה. איבדתי את בעלי ב- 16 באוגוסט 2016. אני עצמי נאבקתי בסרטן כבר הרבה זמן והרופא שלי אמר שהמצב הנוכחי אינו בשליטה ושיש לי עוד כמה חודשים לחיות.

בינתיים בעלי הוא קבלן ולפני מותו הבטיח והשלים עבודות חוזה עם ממשלת בריטניה בשווי 3.7 מיליון דולר, אך המוות הוציא אותו לפני שהכסף הופקד לחשבון הבנק שלי. בעלי היה בן
פילנתרופ לפני מותו והוא עודד אותי לעזור לעניים מאז שהתחתנו ולא יכולנו להביא ילדים לעולם שלנו.

בגלל מצבי הבריאותי שמתדרדר מדי יום ואני לא רוצה שהבנק יחלק את הכסף ביניהם. שלחתי שני מיליון דולר לעיר מגורי (אינדונזיה) ו 200,000.00 $ נשלחו לבית החולים לטיפול הרפואי שלי. אשמח לשלוח אליכם את הנותרים וחצי מיליון דולר כדי שתעזרו לי לתת את זה לאנשים העניים ואלמנות שם בארצכם (ישראל) תחת ייעודו של בעלי המנוח מכיוון שאין לנו ילד ל לרשת את הכסף הזה. אנא, בלי קשר לדת, גזע ואתניות, אני רוצה שתתמודד עם הפרויקטים האלה בכנות מירבית. נסה לענות לי עכשיו למידע נוסף.

יהי רצון שאלוהים יברך אותך ואת משפחתך והייתי שמח לדבר איתך בטלפון, אך הבעיה היא שאני לא יכול לדבר טוב בגלל המחלה הזו שהעיבה את הפה שלי והרופא יעץ לי להפסיק לקבל שיחות כדי לא להשפיע על שלי מוֹחַ. בבקשה, שמור את המידע בסוד מאוד לעצמך. אל תספרי לאף אחד על כסף זה מסיבות אבטחה. אני מחכה לשמוע ממך.
גברת ללי.

אולי זה הרבה כסף?:p
גמאני קיבלתי את זה
וזה הונאה מוכרת.
קראתי על זה באינטרנט
וזו אישה אמיתית שנפטרה ממחלה
ועכשיו עושים על שמה הונאות

קופיקס

משתמש רשום
אז הגבתי למייל וקיבלתי הודעה כזו: (שאותה כבר השלכתי לספאם)

שלום ידידי האהוב,
מה שלומך יקירי? תודה שקיבלת לכתוב לי באמצעות הדוא"ל. אני שמח מאוד לקבל את הדואר שלך. תן לי להציג את עצמי בקצרה, אני הגברת ללי מחמוד, אני מאינדונזיה, אבל בעלי הוא מישראל ואנחנו גרים בבריטניה. איבדתי את בעלי ב- 16 באוגוסט 2016. אני עצמי נאבקתי בסרטן כבר הרבה זמן והרופא שלי אמר שהמצב הנוכחי אינו בשליטה ושיש לי עוד כמה חודשים לחיות.

בינתיים בעלי הוא קבלן ולפני מותו הבטיח והשלים עבודות חוזה עם ממשלת בריטניה בשווי 3.7 מיליון דולר, אך המוות הוציא אותו לפני שהכסף הופקד לחשבון הבנק שלי. בעלי היה בן
פילנתרופ לפני מותו והוא עודד אותי לעזור לעניים מאז שהתחתנו ולא יכולנו להביא ילדים לעולם שלנו.

בגלל מצבי הבריאותי שמתדרדר מדי יום ואני לא רוצה שהבנק יחלק את הכסף ביניהם. שלחתי שני מיליון דולר לעיר מגורי (אינדונזיה) ו 200,000.00 $ נשלחו לבית החולים לטיפול הרפואי שלי. אשמח לשלוח אליכם את הנותרים וחצי מיליון דולר כדי שתעזרו לי לתת את זה לאנשים העניים ואלמנות שם בארצכם (ישראל) תחת ייעודו של בעלי המנוח מכיוון שאין לנו ילד ל לרשת את הכסף הזה. אנא, בלי קשר לדת, גזע ואתניות, אני רוצה שתתמודד עם הפרויקטים האלה בכנות מירבית. נסה לענות לי עכשיו למידע נוסף.

יהי רצון שאלוהים יברך אותך ואת משפחתך והייתי שמח לדבר איתך בטלפון, אך הבעיה היא שאני לא יכול לדבר טוב בגלל המחלה הזו שהעיבה את הפה שלי והרופא יעץ לי להפסיק לקבל שיחות כדי לא להשפיע על שלי מוֹחַ. בבקשה, שמור את המידע בסוד מאוד לעצמך. אל תספרי לאף אחד על כסף זה מסיבות אבטחה. אני מחכה לשמוע ממך.
גברת ללי.

אולי זה הרבה כסף?:p
מדהים, מכירה מישהיא שקיבלה אותה הודעה בדיוק, עם אותו לשון, עם תמונה של האשה בבית חולים וכו' והיא כתבה שהיא יכולה לקחת לעצמה שליש מהכסף ו2 שליש למסור לצדקה כאמור,,... ובסוף אחרי שהיא התכתבה איתה במשך שבועים, והיא הודיעה ששולחת את הכסף דרך דיפלומט [???] כך שלא יבדקו את זה במכס וכו' וכו', ואז היא הודיעה שלמחרת הדיפלומט מגיע אבל פתאום הודיעו לה שלצורך השלמת השליחות חסר קצת כסף ולה כבר אין כסף כי היא שלחה הכל במזוודה [צירפה תמונה של מזוודה] אז היא מבקשת להשלים את הסכום כשהדיפלומט יתקשר, ואין לה מושג אפי' מה הסכום ופשוט לחכות שהדיפלומט יתקשר,
למחרת הדיפלומט.. התקשר וביקש 1250 יורו,.... החברה ענתה לה שאין לה כסף אז בבקשה שהדיפלומט ימסור את המזוודה ואז הוא יוציא משם ויתן לדיפלומט... ואז היא טענה שזה לא משתלם לא להביא לו את הכסף מידי כי החבילה רשומה על שם המקבל ואם לא ישלמו יפתחו את זה במכס ואז המקבלת תהיה בצרות על העלמת מס....
בקיצור בסוף היא קלטה שחבל על הזמן שלה אז היא עברה לחפש קרבנות אחרים...................

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מתנצלת מראש על בורותי בעניין...:eek:;)

השאלה שלי אם גם כשנכנסים דרך גלישה בסתר יש את כל הסכנות האלו? ומה אפשר לעשות כשיש תורך להפיץ כתובת מייל מסוימת?
ועוד משהו האם גם חיבור לקבוצות תפוצה (גוגל גרופס וכד') עלול להביא את זה?

תודה!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מתנצלת מראש על בורותי בעניין...:eek:;)

השאלה שלי אם גם כשנכנסים דרך גלישה בסתר יש את כל הסכנות האלו? ומה אפשר לעשות כשיש תורך להפיץ כתובת מייל מסוימת?
ועוד משהו האם גם חיבור לקבוצות תפוצה (גוגל גרופס וכד') עלול להביא את זה?

תודה!
גלישה בסתר לא עוזר כלום
גוגל גרופס לא אמור להביא את זה
וכשיש צורך להפיץ כתובת מייל עדיף שיהיה כתובת מיוחדת, ולקחת בחשבון שיום אחד ההודעות האלה יגיעו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה