מידע שימושי מחפש פלטפורמה למשרד וירטואלי לצוות של כעשרה עובדים מהבית

חסיד נלהב

משתמש פעיל
שלום רב, אני מחפש עבור מכון לעריכה תורנית, פלטפורמה שבה יוכלו כל העובדים להיכנס, לדווח על שעות העובדה שלהם, לראות מעקב אחרי משימות, לדווח על התקדמות, וכן שיוכלו להתכתב זה עם זה, כלומר שכל החברה המחוברים יוכלו להתכתב כמו בוואטסאפ או פורום.
חיפשתי ברשת ראיתי כל מיני פלטפורמות שמתמקדות בעיקר בגרפים של משימות.
אם מישהו מכיר דבר כזה, אשמח מאוד לקבל קישור,
או אפילו אם יש כאן מומחה שיכול לבנות דבר כזה, אשמח שיכתוב כאן וניצור קשר

חסיד נלהב

משתמש פעיל
יש משהו תומך עברית?
בסלאק לא ראיתי אפשרות של שעון נוכחות.
יש משהו שנקרא togl אבל גם ההוא לא תומך עברית והחברה שלי לא יודעים אפ' לאיית את המייל שלהם....

so!!

משתמש פעיל
אצלינו השתמשו בגוגל דרייב משותף וזה עבד מצוין

אב"ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מקפיץ
אנא, תגובות רק מנסיון, לחפש בגוגל אני יודע
תודה מראש
יש לי ניסיון מר בתחום.
החלפתי כמה תוכנות בשנים האחרונות.
הגעתי אפילו לאיירטייבל שזה אמור להיות הפתרון הסופי.
בסוף מצאתי מישהו משלנו שפיתח תוכנה מדהימה.
אשמח לתת לך פרטים שלו בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה