מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
האם מישהו יודע מה אמור להיות מול הבניינים של טריסון עם המסחר פשוט בכל המפות שהעלו זה שטח איק למה הוא מיועד
הורדה.png

דג סלומון

משתמש מקצוען
מישהו יודע מתי האיכלוס של הפרוייקט של שכונת נווה שמיר ברמה ה'?
יש הרבה פרוייקטים בנווה שמיר
ופה זה אשכול של רמה ד'
מצו"ב לינק לאשכול של נווה שמיר

דג סלומון

משתמש מקצוען
אני לא בטוח זה נראה יותר כביש אופנים בטבע כמו שיש הרבה בסביבה כי זה נוסע במקביל לכביש 38
עוד דבר איך זה מתחבר לשכונה לא מחברים כניסה לשכונה דרך רחוב או סמטה צדדית
זה לא שביל אופניים... זהו כביש סלול ומיועד בוודאות לכניסת כלי רכב מכביש 38 לשכונת רמה ד'.
כמו"כ זה ממש לא מקביל לכביש 38, ניתן לראות בתמונה שזה מתפצל מכביש 38 וממשיך לכיוון רמה ד'.
הכביש מתחבר לשכונה בלב ליבה של השכונה - בנקודת האמצע של 4 השכונות כפי שרואים היטב בתמונה, נכנס מתחת לגשר (הנקרא 'גשר סבבה') ומשם עולה ומתחבר לכבישי השכונה.
בנוסף, זה נראה בתמונה שבאמצע הכביש יש כיכר וממנה יציאה ישירות לתוך שכונת ד' 2, אך אינני יודע אם זה באמת כך.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ל

לפי השרטוט שכונת רמת ד' מרוחקת מהעיר בית שמש וקרובה יותר לבית ג'מאל???
היכן שכתוב בית שמש זה בית שמש הישנה הכביש שעול ה משם לכיוון רמב"ש ג',ד',ה' זה רחוב נהר הירדן

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא שביל אופניים... זהו כביש סלול ומיועד בוודאות לכניסת כלי רכב מכביש 38 לשכונת רמה ד'.
כמו"כ זה ממש לא מקביל לכביש 38, ניתן לראות בתמונה שזה מתפצל מכביש 38 וממשיך לכיוון רמה ד'.
הכביש מתחבר לשכונה בלב ליבה של השכונה - בנקודת האמצע של 4 השכונות כפי שרואים היטב בתמונה, נכנס מתחת לגשר (הנקרא 'גשר סבבה') ומשם עולה ומתחבר לכבישי השכונה.
בנוסף, זה נראה בתמונה שבאמצע הכביש יש כיכר וממנה יציאה ישירות לתוך שכונת ד' 2, אך אינני יודע אם זה באמת כך.
בוודאות ?
עד כמה שאני בדקתי לא מצאתי מידע על הכביש שאתה מדבר על זה יכול להיות שאני לא יודע.
השטח שכלוא בין רמה ד'1, רמה ד'3, ומתחת הגשר הוא פארק ומוגדר שטח טבעי לשימור.
היכן הכביש מתחבר לשכונה? ( מה שסימנתי באדום ברמה ד'3 זה כביש בתוך השכונה)
Screenshot_22.jpg

בתמונה הבאה רואים שהשביל המדובר נוסע במקביל לכביש 38
Screenshot_21.jpg

אולי אתה יכול להחכים אותי ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה