מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

estyr

משתמש מקצוען
נתיב בשדרה... כן תמונות מתוך הבנין... סיקור ותמונות שיתנו לנו תמונת מצב קצת יותר ברורה לגבי המבוא, מחסנים, מטבחים, אמבטיות, לדעת קצת איפה אוחזים מה עשו ומה לא....
יש לנו סרטון מפורט של כל הדירה שלנו (5 חדרים), גם חדר מדרגות, ותמונה של מחסן.
אם מישהו רוצה- שיכתוב את המייל שלו (אפשר גם בצ'אט, כי כאן עדיף לא מיילים)ואשלח לו.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לנו סרטון מפורט של כל הדירה שלנו (5 חדרים), גם חדר מדרגות, ותמונה של מחסן.
אם מישהו רוצה- שיכתוב את המייל שלו (אפשר גם בצ'אט, כי כאן עדיף לא מיילים)ואשלח לו.
אפשר גם לזכות את חברי הפורום

שיר ושבחה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
קיבלתי היום הודעה זו.
האם מישהוא יכול להסביר את הצעדים הבאים ומה פירושם
שלום רב,

אנו מבקשים לעדכן אותך כי בהגרלה מספר LOT של קבלן פרץ לוזון, בנין ופתוח בע"מ ביישוב בית שמש בה זכית, התקבלה החלטת הוועדה המקומית, וניתן לקבלן היתר בנייה בתנאים מסוימים, על הקבלן למלא אחר התנאים ולהגיש בקשה לקבלת היתר בניה מלא.

ומהם השלבים הבאים?

1. בתקופה הקרובה יעביר הקבלן לחברת הבקרה את כל מסמכי הפרויקט, לצורך בדיקה ואישור סופי.
2. בדיקת המסמכים על ידי חברת הבקרה ואישורם
3. הזמנה לכנס היכרות עם הפרויקט
4. כשבועיים לאחר כנס ההיכרות, הזמנה לבחירת הדירה

בברכה,
משרד הבינוי והשיכון
תודה רבה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי היום הודעה זו.
האם מישהוא יכול להסביר את הצעדים הבאים ומה פירושם

תודה רבה
ברוך השם מתחיל להתקדם אצלכם
אבל אתה צריך לחכות להודעה מהקבלן

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

דג סלומון

משתמש מקצוען
ממש לא חבל על הכסף
לבד החסכון במשכנתא גדול יותר
לקיחת משכנתא לבד או באמצעות יועץ זה נושא לדיון בפני עצמו.
אני דיברתי ע"כ שאנשים שאין להם מושגים במשכנתא מוצאים את עצמם לאחר חתימת חוזה מסורבים ע"י הבנקים לאחר שלא התכוננו לפחות שלושה חודשים מראש...
ולכן צריך להכין מלבד הון עצמי גם חשבון בנק עם נתונים טובים.

רק שמחות

משתמש פעיל
אני דיברתי ע"כ שאנשים שאין להם מושגים במשכנתא מוצאים את עצמם לאחר חתימת חוזה מסורבים ע"י הבנקים לאחר שלא התכוננו לפחות שלושה חודשים מראש...
נכון

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יועץ טוב גם יכול להשיג לך ריביות טובות ע"י התמקחות, הצעות של בנקים אחרים וכו'
רק אל תלך לאיש משכנתאות שיש לו שם.
לך לאיש משכנתאות שמישהו אחר עשה אצלו ואתה יכול לברר אם הוא מתאים גם לך, כי יש הרבה סוגי יועצי משכנתאות (מומחים לבעיות וכו' וכו').
אני הוצאתי דרך יועץ שבדק אם הוא בכלל יכול לעזור לי, הוא בדק מה היכולות שלי, ורק אז הוא הודיע לי שהוא יכול להועיל לי. הייתי מאד מרוצה, המלצתי לחבר וגם הוא היה מאד מרוצה (לא רק מהשירות אלא בעיקר מתנאי המשכנתא).
אחותי לקחה דרך יועץ שנחשב לגדול בתחום והיא לא קבלה את מה שהיא רצתה על אף ההבטחות שלו ועוד כמה בעיות שהיא אוכלת קש עד היום בגלל זה.

רק שמחות

משתמש פעיל
יועץ טוב גם יכול להשיג לך ריביות טובות ע"י התמקחות, הצעות של בנקים אחרים וכו'
רק אל תלך לאיש משכנתאות שיש לו שם.
לך לאיש משכנתאות שמישהו אחר עשה אצלו ואתה יכול לברר אם הוא מתאים גם לך, כי יש הרבה סוגי יועצי משכנתאות (מומחים לבעיות וכו' וכו').
אני הוצאתי דרך יועץ שבדק אם הוא בכלל יכול לעזור לי, הוא בדק מה היכולות שלי, ורק אז הוא הודיע לי שהוא יכול להועיל לי. הייתי מאד מרוצה, המלצתי לחבר וגם הוא היה מאד מרוצה (לא רק מהשירות אלא בעיקר מתנאי המשכנתא).
אחותי לקחה דרך יועץ שנחשב לגדול בתחום והיא לא קבלה את מה שהיא רצתה על אף ההבטחות שלו ועוד כמה בעיות שהיא אוכלת קש כל יום בגלל זה
יועץ כמעט לא מתמקח או מקבל הצעות מבנק מתחרה שמוזיל בהרבה
לבד כן אפשר לתמחר בין כמה בנקים ולצאת מורווח בגדול
(מידיעה ובדיקה מהסביבה )

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
(מידיעה ובדיקה מהסביבה )
אני קיבלתי ביד מהיועץ שהוציא לי את המשכנתא הצעות מ3 בנקים והוא עשה תחרות ביניהם

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
(מידיעה ובדיקה מהסביבה )
אני שב ואומר (כותב) יש יועצים ויש יועצים שעובדים בשבילך
צריך לברר טוב טוב אצל אנשים שהוציאו משכנתא אצל אותו יועץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה