מחיר למשתכן מחיר למשתכן רמת בית שמש ד

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אפשר לשנות את זה עוד היום. להקטין את הקוטר של הכיכר, ולהרחיב את הקטע לפני הכיר לשנית נתיבים. אבל אולי לקראת הבחירות. יש הרבה פרוייקטים בעיר שתוזמנו לסיום לפני הבחירות.
הפקק נוצר מכך שהכביש נהיה צר לנתיב אחד כעשר מטרים לפני הכיכר. אני צופה היטב על הפקק, ורואה איך כל הרכבים מנסים להידחף לנתיב הצר הזה.

מהכיכר של כביש 10 ועד לתוך רמה ד' (דרך אליהו הנביא), כל הכיכרות הם שני נתיבים. ברצף. רק כיכר אחד קוטע את הרצף עם נתיב אחד: הכיכר של רמה ה'. ורק שמה גם פקוק. ברור שזה לא הסיבה, וברור שאם זה כן הסיבה משהו פה לא תוכנן טוב ואחיד.
אין ספק שפתיחת הכיכר לשני נתיבים תשחרר את הפקק, ואני כמעט בטוח שזה יקרה.

היום התפרסם שבקרוב יקטינו את הכיכר ויפתחו נתיב נוסף בכיכר הכניסה לרמה ה' (ויהיה רצף של 2 נתיבים לכל האורך) מה שאמור לפתור את בעית הפקקים בבוקר
זה אמור להיות במסגרת עבודות הפיתוח הסופיות של השכונה, והעירייה סיכמה עם הקבלן שיקדים את העבודות
לא התאפקתי, הייתי חייב להעלות את הציטוט שלי מפעם... במענה ל @די שהסביר כמה שזה טוב ומתוכנן ומצוין ובכוונה. פשוט זה היה ברור שזה הולך לקרות

די

משתמש סופר מקצוען
ציטוט מעיתון "חדש":
"על פי התוכניות עתיד להיסלל במקום נתיב נוסף, וכל הסדרי התנועה סביב אזור זה צפויים להשתנות משמעותית".

לכאורה הכוונה לנת"צ שמחוייבים לעשות במסגרת דרישות בה"ת של רמה ה'2 (נת"צ/מת"צ אליהו הנביא-ירקון)

נערך לאחרונה ב:

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
היום התפרסם שבקרוב יקטינו את הכיכר ויפתחו נתיב נוסף בכיכר הכניסה לרמה ה' (ויהיה רצף של 2 נתיבים לכל האורך) מה שאמור לפתור את בעית הפקקים בבוקר
זה אמור להיות במסגרת עבודות הפיתוח הסופיות של השכונה, והעירייה סיכמה עם הקבלן שיקדים את העבודות
לא התאפקתי, הייתי חייב להעלות את הציטוט שלי מפעם... במענה ל @די שהסביר כמה שזה טוב ומתוכנן ומצוין ובכוונה. פשוט זה היה ברור שזה הולך לקרות
הסיוט כל בוקר וצהריים בכל הכניסה לד' 1 נהיה גרוע מיום ליום.
חייבים פה פתרון דחוף.
לא להאמין שכונה חדשה נראית כמו כניסה לבני ברק....
הזוי.
תכנון לקוי.
ומדוע לא פותחים את הכביש באביי???

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אולי זה התשובה?
פשוט משמש כחנייה לכלי העבודה של הקבלן
1726347982977.png

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה