דרוש מידע מחירי שכירות לדירת 3 חדרים ברמת בית שמש ד

מקצועיות

משתמש פעיל
דירה ישנה בקרית גת עולה 1 מ'.
דירה חדשה עולה 2 +
נכון,
בחריש 50 אחוז מהדירות הם של משקיעים/קבלנים.
היצע ההתפתחות העתידית היא גדולה ולא מוגבלת למספר דירות יד שניה
וכמו שאתה כתבת היא זולה ב550,000 ש"ח!!! (אין שם דירות ישנות)

משפחה מאושרת

משתמש רשום
לעזוב שוב קהילה מוסדות וכ'ו לשלם זול שנתיים ואז המחירים יקפצו כי אין דירות וב"ה כל שנה מתחתנים אלפי זוגות ואין כזו כמות דירות ואחרי זה יגידו אין מה לעשות מי שרוצה זול שיחפש מקום אחר
ולכן הפתרון למי שרוצה שכירות זולה לטווח ארוך הוא ללכת לפריפריה האמיתית ולא לערים מרכזיות יותר. למרות שאין ספק שעם כל העליות בית שמש זולה מבני ברק ומירושלים. יש מצב שהיא תגיע למחירים של בני ברק רק עם דירות גדולות וחדשות יותר... בעולם הזה יש מחיר לכל בחירה, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. היו כמה שנים של מחירים זולים מאוד בבית שמש, לכאורה תם עידן. זה עדין אטרקטיבי מאוד למי שמשפר תנאי דיור מבני ברק וירושלים, לא מספיק למי שמחפש דיור זול יותר.

יעקב מי-ם

משתמש חדש
מנוי פרימיום
זוית ראיה נוספת:
אנחנו מוציאים עכשיו דירת 3 חד' להשכרה.
מתלבטים מאד
מצד אחד- אנחנו בעצמנו שוכרים דירה בינונית ב 5000 ש"ח, ובנוסף משכנתא על דירה בבניה.. זה מטורףףף!!!
ובגלל שמכירים את צד השוכר, אנחנו מאד רוצים להתחשב ולא להגזים
מצד שני- השכירות שתשולם לנו- (ילך לחלק מהשכירות שלנו, או הכל..אם נחליט כך)
נצטרך להוסיף השלמה+ משכנתא
כל הדיבורים על משקיעים, רווח על החשבון וכד', לפעמים רחוקים מאד מאד מאד!! מהמציאות!
בס"ה הגיוני לכסות את הדיור שלנו. לא?

ברוך אדלר

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
האם קיים אפשרות לשכור זאת 4500 בלי תיווך?
בכל מקרה לא נשכיר דרך תיווך
יש כבר כמה שביקשו להשכיר..
ואני יודעת שאוכל להשיג משכיר גם ב5500....
אבל אין לנו כיוון כזה
הדירה מהממת!
בד'4
3 חד'
ברח' ר' חנינא
חזית
נוף מטורף....
וברגע שיהיה טופס4, ניקח את מחיר השוק
זה אמור להיות בימים הקרובים ב"ה

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

פשלמה

משתמש צעיר
זה הבעיה שיש אנשים שבמקום להיות ברחוב ישלמו כזה מחיר אפלו שהערך האמתי לכזה דירה לדעתי הכי הרבה 4000

ידיד ה'

משתמש צעיר
בכל מקרה לא נשכיר דרך תיווך
יש כבר כמה שביקשו להשכיר..
ואני יודעת שאוכל להשיג משכיר גם ב5500....
אבל אין לנו כיוון כזה
הדירה מהממת!
בד'4
3 חד'
ברח' ר' חנינא
חזית
נוף מטורף....
וברגע שיהיה טופס4, ניקח את מחיר השוק
זה אמור להיות בימים הקרובים ב"ה
@ברוך אדלר
בבקשה לא לחיות בסרטים!
לי יש דירה בד3 שהיא מבוקשת הרבה יותר
5 חדרים+מרפסת של 30 מר
ומתווך מוכר מאד אמר לי שאני יכולה להשיג 5.5-6.5
כיום מושכרת ב5.35
לא להשתכנע ממה שכותבים פה
לפני שישלמו 5..5 עח דירת שלושה בד 4
ישלמו את זה על דירה בשכונה טובה בירושלים..

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ישלמו את זה על דירה בשכונה טובה בירושלים..
בבית וגן דירת 3 חד' 56 מ"ר קומה רביעית 60 מדרגות ללא מעלית, הושכרה לבן משפחה לפני חודש ב5500
דירת 4 חדרים אין פחות מ8500 ו'אין' היינו 'אין'.

משפחה מאושרת

משתמש רשום
אני לא בטוח
יש אנשים שהולכים היום לרמה ד' בכל מחיר כתוצאה מסחף של חברים/משפחה
לא חושבים על עבודה תחבורה וכו'
בסוף זה גם לא רק כמה עולה אלא גם מה התמורה למחיר. יש דירת 4 חדרים של בירושלים או בני ברק, לרוב קטנה, לא חדשה ומשופצת, בלי מעלית וכו'... ויש דירת 4 חדרים מרווחת וחדשה בשכונה חדשה בבית שמש עם מרפסות, מעליות וחניות וכו'. כמה היתה עולה דירה בתנאים כאלו בבני ברק או ירושלים? מיותר לציין...

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אני לא בטוח
יש אנשים שהולכים היום לרמה ד' בכל מחיר כתוצאה מסחף של חברים/משפחה
לא חושבים על עבודה תחבורה וכו'
אנשים הולכים לרמה ד גם בגלל ההתלהבות מדירות גדולות, חדשות ונוצצות
שאין למצוא כמוהם בשכונות הירושלמיות הוותיקות (והיקרות)

עוד נקודה. שעדיין לרמה ד יש את הסטיגמה של 'המקום הזול' עם הדירות הענקיות במחירי רצפה
ברגע שתחלחל אצל כולם התפיסה שהמקום אינו כה זול והמחירים אינם מחירי מציאה יתכן שירד הביקוש ומי שמחפש מחירים זולים באמת יפנה לפריפריות או ישקיע עוד קצת כסף וימשיך לשכור בירושלים

סימולציה

משתמש חדש
הביקוש לגור ברמה ד רק הולך וגובר עם הזמן, ההתפתחות המואצת רק מעלה את הביקוש וככה את המחירים.

ברוך אדלר

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
הבית שמשניקים מחתנים ילדים בשנים האחרונות
הילדים מעוניינים להמשיך לגור ליד ההורים,
ואין להם מה לעשות בירושלים או ב"ב
בנוסף לנהירה מהערים היקרות והישנות...

לארג'

משתמש מקצוען
בסוף זה גם לא רק כמה עולה אלא גם מה התמורה למחיר. יש דירת 4 חדרים של בירושלים או בני ברק, לרוב קטנה, לא חדשה ומשופצת, בלי מעלית וכו'... ויש דירת 4 חדרים מרווחת וחדשה בשכונה חדשה בבית שמש עם מרפסות, מעליות וחניות וכו'. כמה היתה עולה דירה בתנאים כאלו בבני ברק או ירושלים? מיותר לציין...
אין לי בעיה שיקחו דירה חדשה אבל שלא יתבכיינו פה כל יומיים שאין להם איך לשלם את עליית המחירים
כל אחד צריך להכיר את מקומו ואת חשבון הבנק שלו.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
דיברתי עם מתווך היום
אמר לי שמחפש משכירים בנרות

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מחירי השכירות ברמה ד' בשנתיים האחרונות, היו כדלהלן:
- דירת 3 חדרים - כ-3,000 ש"ח.
- דירת 4 חדרים - כ-4,000 ש"ח.
- דירת 5 חדרים - כ-5,000 ש"ח.
לא כ"כ נכון
גם פה יש הגזמות לכיוון השני אז הנה לאיזון:
אחותי משכירה את דירתה מלפני שנה פלוס
דירה בפרויקט של וולפסון 5 חדרים +מרפסת 130 מ
ב6500 אלף
וזה היה עוד לפני העליה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק פח

א שִׁיר מִזְמוֹר לִבְנֵי קֹרַח לַמְנַצֵּחַ עַל מָחֲלַת לְעַנּוֹת מַשְׂכִּיל לְהֵימָן הָאֶזְרָחִי:ב יְהוָה אֱלֹהֵי יְשׁוּעָתִי יוֹם צָעַקְתִּי בַלַּיְלָה נֶגְדֶּךָ:ג תָּבוֹא לְפָנֶיךָ תְּפִלָּתִי הַטֵּה אָזְנְךָ לְרִנָּתִי:ד כִּי שָׂבְעָה בְרָעוֹת נַפְשִׁי וְחַיַּי לִשְׁאוֹל הִגִּיעוּ:ה נֶחְשַׁבְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר הָיִיתִי כְּגֶבֶר אֵין אֱיָל:ו בַּמֵּתִים חָפְשִׁי כְּמוֹ חֲלָלִים שֹׁכְבֵי קֶבֶר אֲשֶׁר לֹא זְכַרְתָּם עוֹד וְהֵמָּה מִיָּדְךָ נִגְזָרוּ:ז שַׁתַּנִי בְּבוֹר תַּחְתִּיּוֹת בְּמַחֲשַׁכִּים בִּמְצֹלוֹת:ח עָלַי סָמְכָה חֲמָתֶךָ וְכָל מִשְׁבָּרֶיךָ עִנִּיתָ סֶּלָה:ט הִרְחַקְתָּ מְיֻדָּעַי מִמֶּנִּי שַׁתַּנִי תוֹעֵבוֹת לָמוֹ כָּלֻא וְלֹא אֵצֵא:י עֵינִי דָאֲבָה מִנִּי עֹנִי קְרָאתִיךָ יְהוָה בְּכָל יוֹם שִׁטַּחְתִּי אֵלֶיךָ כַפָּי:יא הֲלַמֵּתִים תַּעֲשֶׂה פֶּלֶא אִם רְפָאִים יָקוּמוּ יוֹדוּךָ סֶּלָה:יב הַיְסֻפַּר בַּקֶּבֶר חַסְדֶּךָ אֱמוּנָתְךָ בָּאֲבַדּוֹן:יג הֲיִוָּדַע בַּחֹשֶׁךְ פִּלְאֶךָ וְצִדְקָתְךָ בְּאֶרֶץ נְשִׁיָּה:יד וַאֲנִי אֵלֶיךָ יְהוָה שִׁוַּעְתִּי וּבַבֹּקֶר תְּפִלָּתִי תְקַדְּמֶךָּ:טו לָמָה יְהוָה תִּזְנַח נַפְשִׁי תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:טז עָנִי אֲנִי וְגוֵֹעַ מִנֹּעַר נָשָׂאתִי אֵמֶיךָ אָפוּנָה:יז עָלַי עָבְרוּ חֲרוֹנֶיךָ בִּעוּתֶיךָ צִמְּתוּתֻנִי:יח סַבּוּנִי כַמַּיִם כָּל הַיּוֹם הִקִּיפוּ עָלַי יָחַד:יט הִרְחַקְתָּ מִמֶּנִּי אֹהֵב וָרֵעַ מְיֻדָּעַי מַחְשָׁךְ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

גורל • אתגר 103

לוח מודעות

למעלה