מחאת הסייעות במודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.

מרפס

משתמש צעיר
ואגב אין שום סייעת דיני כהן. גם מידיעה. ללכת לרדיו לצעוק את לא מפחדת, אבל שידעו את השם זה ח"ו, נו, נו, שיהיה.
שקוראים מה שכתבת מבינם כמה אנו בשלטון יחיד ואני עדין שלא קורה לזה רודנות....מאיפה אתה יודע שאין כזו סייעת ??? ואם ביררת זה הסיבה שהיא פיחדה להציג עצמה בשם

מרפס

משתמש צעיר
הם יהיו כאלה
אחרי שיעזרו להם בפועל
ולא רק ינסו לעזור להם..
אם אתה גם היית משקיע את נשמתך בתלמידות ולא היו מתייחסים אליך הרבה זמן גם אתה היית נהיה חשדן ולא מאמין עד שרואה תוצאות ובפרט שמי שיודע הרבה דברים שעלו לכותרות ירדו אחרי השתקה או הבעת סולידריות. אסור שזה ישתתק עד שיראו תוצאת. והלואי שזה היה תקדים לכל הרשתות החרדיות בכל הארץ

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
מידיעה, מנסים לעזור להם. האולטימטומים שלהם מוזרים. (אם אין תגובה עד סוף היום אנחנו פונות לרדיו, שאגב זה רק האט את התגובה.) חובה לציין.
הרדיו ניהיו היום ככלי מאיים(ככה זה נראה לפי דעתך)

מרפס

משתמש צעיר
נכון. מסוכם על כולנו לגמרי שחייבים להעלות להם את השכר.

אני הכי בעד שיעלו להם.זה לא בסדר השכר מינימום. רק שלא מסוכם עלי רוח הדברים של כמה סייעות שפשוט מסיתות ומלהיטות את הרוחות

בהדברות נורמלית אפשר ויש רצון לעזור ולסייע. חבל
מההודעה הראשונה שלך לא נראה שאכפת לך מהמצב

מרפס

משתמש צעיר
עם השנים התפתחה אצלי תזה קצת עצובה
יש מי ששמח ורוצה את העוני הזה, זה מאפשר לו להתעצם ולגדול...
משפט קצת מקומם ולא נכון יש לי חבר שמנהל את המאבק הזה לאחר שאשתו 11 שנה בתחום והלך לר' קסלר שאמר לו לנהל מאבק ונלחם על זה בעור שיניו

מוטי כץ

משתמש חדש
אני לא יודע מה הסיפור במודיעין עילית אבל כן ישנן סייעות כל אחת מטעמה עובדת בעבודה זו ומקדישה את כל כולה למען הילדות ונעשקות ע''י בעלי העמותות לדוגמא סייעת שעובדת בעמותה גדולה עד לפני כמה חודשים היה לה רק 81% משרה והורידו לה ל72.5% משרה ללא כל שינוי בהיקף עבודתה וללא כל הודעה מטעם אי מי מההנהלה כמובן אין זה בשביל להיטיב עם הסייעות השלכות מצעד זה הינן רק לשלול כל מיני זכויות שתלויות באחוזי המשרה ועוד כהנה וכהנה תןפעןת שאין פוצה פה ומצפצף ואין למי לפנות שיעזור בענין בסופו של דבר ישנן סייעות ממורמרות ובצדק ומה יעזור שיחליפו עבודה בסוף תבוא אחרת פחות טובה ומי שזה ישפיע עליו יותר מכולם הן הילדות הגיע הזמן לעשות סדר בענין כל העובדות תחת העמותות ויפה שעה אחת קודם

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לצערי לא, עוד לא התקבלתי לתפקיד דובר העירייה. שאתקבל אני אשתדל להלחם את כל המלחמות שלא קשורות אליי.

בנושא הזה, אני יש לי היכרות עם הנוגעים בדבר, בעירייה, שמנסים לעזור, וכן יש פתרון (ושוב זה ה-ל-י-ך שקשור בהרבה גופים)
מדובר בנשים כן, כן, לא מושחתות ולא גנבות שהעבודה שלהם היא לא לשמוע את הסייעות יום יום, וכן הם בוחרות לעשות את זה ולנסות לעזור.

מסוכם על כולם. כולל כל הגופים בעירייה. שחייבים להעלות להם את השכר.

וכן אנשים נותנים מעצמם המון בשביל זה.
אז טיפת מחשבה במרום ישר לרוץ ולקלל.

ואם כבר, אז באמת אני תכף יעלה עדכון מה קורה עם זה...

אם זה באמת מענין מישו.
1. ממתינים לעדכון
2. יש הרבה דברים בעיריה ש"רוצים לעזור בהם" כבר עשרות שנים , הבעיה ששום דבר לא זז
3. השביתה היא לא פתאומית, על הויכוח הזה שמעתי כבר מדיין בכיר בעיר לפני שבועיים ויותר
4. כשנהגי קווים שובתים יודע רה"ע לרוץ אליהם למסוף, במקרה הזה זה לא כך וד"ל.

פרפקט מושלם

משתמש רשום
כי הרב קסלר הכניס דיין מיוחד שיעזור לסדר את העניין הזה,
זה בדיחה מצחיקה זה היה שנה שעברה עם הסיעות של חינוך רגילה והדיין לא הבין מה רוצים כי ידעו לסובב אותו טוב כמו שמנהלי העמותות יודעים שניםםםם...

שומרת החומות

משתמש מקצוען
בתחום המעונות(לפחות מהיכרות בבני ברק)
היה מחסור במטפלות טובות ובלית ברירה המעונות העלו את השכר
היום כמעט ואין מטפלת מתחת ל35
ככה גם עם הסייעות,שיתאגדו פה אחד שהן לא מוכנות לעבוד בפחות משכר כזה
בעירייה/בעמותה תהיה מצוקה של עובדות ולא תהיה ברירה והשכר יעלה
ככה קרה גם עם הסייעות בעיריית בני ברק
הכל עניין של היצע וביקוש
כנראה שבמודיעין יש הרבה שמוכנות לעבוד בשכר הזה
ופריירים כידוע רק מתחלפים!!

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודע מה הסיפור במודיעין עילית אבל כן ישנן סייעות כל אחת מטעמה עובדת בעבודה זו ומקדישה את כל כולה למען הילדות ונעשקות ע''י בעלי העמותות לדוגמא סייעת שעובדת בעמותה גדולה עד לפני כמה חודשים היה לה רק 81% משרה והורידו לה ל72.5% משרה ללא כל שינוי בהיקף עבודתה וללא כל הודעה מטעם אי מי מההנהלה כמובן אין זה בשביל להיטיב עם הסייעות השלכות מצעד זה הינן רק לשלול כל מיני זכויות שתלויות באחוזי המשרה ועוד כהנה וכהנה תןפעןת שאין פוצה פה ומצפצף ואין למי לפנות שיעזור בענין בסופו של דבר ישנן סייעות ממורמרות ובצדק ומה יעזור שיחליפו עבודה בסוף תבוא אחרת פחות טובה ומי שזה ישפיע עליו יותר מכולם הן הילדות הגיע הזמן לעשות סדר בענין כל העובדות תחת העמותות ויפה שעה אחת קודם
בקרוב בע''ה תוכר תביעה ייצוגית בבית המשפט ויהיה קצת סדר בתחום

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בבני ברק זה לא כך יש שכר מאוד גבוה גם לסייעות אני מדבר אחרי שראיתי נתונים
שכר הסייעות לא מאד גבוה ואפילו לא גבוה, וגם בבני ברק יש סייעות שמועסקות ע"י העיריה ויש שע"י החברה הכלכלית, ויש הבדלים לרעת אלו האחרונות.

למעשה

משתמש פעיל
בית המשפט אינו מקובל
יזעקו העשקנים ושופרותיהם 'ערכאות' 'התערבות מסוכנת בחינוך הטהור' וכו'

בסוף יצאו הסייעות מוכפשות וחוטאות שהיו מוכנות להמיר דתם בעד בצע כסף.

מה שנשאר זה לספר לילדנו את המציאות,
ולא להשאיר לכשיגדלו,
השיח בחברה ככל שיגדל,
ימנע מהדור הצעיר ליפול קרבן.

ולכאורה אין פיתרון ל'דור המדבר' שמכלה את מיטב כוחותיו בזול.

צריך לחשוב על הדור הבא.

פישל ברטלר

משתמש חדש

למעשה

משתמש פעיל
חברים !
הכח שלנו זה בדיבורים על הנושא,

מכיוון שהעשקנים נהנים בד''כ להוציא את כספם
באופן שיכבד אותם,

רק שיח ציבורי כאוב 'קלא דלא פסיק'
יאתגר אותם.

הם רוכשים בחלק מהכסף כבוד ומעמד,
וכשתיווצר אווירה שמעריכה הוגנות ע''פ ערבוב ועשקנות,
לכה''פ כשזה נוגע ללחמם של המוחלשים,

יהיה להם אינטרס קל לתת יותר.
ובעיקר נצליח שפחות יעבדו כשפחות .

נ.ב.
לענ''ד זה מותר ע''פ הח''ח 'לגנות עושי רשעה ולהציל עשוק מיד עושקו'

לא תעשוק שכיר עני ואביון מאחיך !

לגבי עו''ד ספציפי,
הוא צריך להתפרנס במשך השנים, ופעילות כזו יכולה לגרום לעניות רח''ל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה