מחאת הסייעות במודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
1. דבר כזה הוא פרוצדורה. הסייעות איימו אם עד מחר אנחנו לא עובדות עירייה אנחנו שובתות (מוגחך הדד ליין הזה). זה הליך. ועובדים על זה. אנשים הלהטתם ת'רוחות מדי מהר.
2. שתקרא לעצמה דיני כהן ותטנף עד מחר. סתם פרדוקס כזה. (וזה שטויות, המה שכתבת על הארנונה, מישהו באמת קיבל ארנונה יותר גבוה כי הזדהה בשם? נכון שלא...)
3. אתה פשוט מואכל בספוקלציות רבות. אתה מנהלת של בית ספר? אתה יודע שהם מתחבאות תחת מורנון ורבונון? (שאגב איך שכתבת זב קצת זלזול בגדוי שמורים להם את הדרך) לא רוצה להגיב פה על זה מהסיבה הפשוטה, שיש שם הרבה תככנות בלי קשר, בתוך בתי הספר. וחבל להכנס לזה.
4. כנ"ל.

מידיעה, מנסים לעזור להם. האולטימטומים שלהם מוזרים. (אם אין תגובה עד סוף היום אנחנו פונות לרדיו, שאגב זה רק האט את התגובה.) חובה לציין.
1.מה מגוחך בדד ליין?
אנחנו מבינים שאתה מייצג את הצד הבעייתי (אני לא אכתוב המושחת והגנב) אז האנשים הפשוטים שנאנקים המון שנים חייבים לבוא עם דד ליין
לפחות זה,
הרי אין להם ביד את הכח המסיבי שיש לעיריה
2. אולי לא יעלו את החיוב בארנונה אבל כן יעשו לילדים בעיות בקבלה למוסדות כי איכשהוא כל ראשי העמותות ומנהלי הת"תים והסמינרים מקושרים זה לזה
למה שתזדהה בשם ותסתבך?
3.4. יש הרבה תככנות ברוב המוסדות (בחרדיים) למרבה הצער ומותר לעובד בהם לעמוד על זכויותיו, בהחלט
גם אם הם פועלים בדרכים שמעצבנות אתכם
זכותם וחובתם.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
וכן, מותר להם אם הם רואות שמנסים לעזור, וכולם מתגייסים. זה עלה לסדר היום. מותר להם להיות קצת פחות תוקפניות.
הם יהיו כאלה
אחרי שיעזרו להם בפועל
ולא רק ינסו לעזור להם..

לא לפרסום

משתמש פעיל
היי, הכי קל, אבל הכי קל ישר להשמיץ.

מהכרות אישית עם אחד הגורמים הבכירים במחלקת חינוך, והיכרות עם הצד השני,
אף אחד לא הזכיר כאן, אפילו לא במעט, את המאמצים שנעשו כדי לנסות לסייע להם.
שעות עג"ב שעות של דיונים, מחלקת שכר, מה לא,

וכן גם השפלות, צעקות, טלפונים אנונימיים בכל שעות היום.

אנשים, אף אחד לא רוצה להרע, כולם רוצים שיעלו לסייעות את השכר. אלימות היא לא דרך. נכון יש מגבלות, יש תקציבים שבאים אחד על חשבון השני. אבל בפגישה ההיא של הסייעות מול מחלקת חינוך,
היו גם סייעות שדיברו יפה, באו להראות את הקושי,
והיו את האלה המתלהמות, שליבו וצעקו, וצרחו, ואיימו על מנהלות ב"ס (שבעיניי הגיוני שהעירייה שעוזרת לבתי הספר בתי הספר לא יחברו למאבק נגדה, בור ששתית ממנו אל תירק לתוכו...)

"וחייבים לנו, ובדקנו, וגזלו לנו ולקחו לנו,"

תתאפסו. אף אחד לא לוקח שום כסף לכיסו האישי. מידיעה. כולם עובדים יופי...

ואגב אין שום סייעת דיני כהן. גם מידיעה. ללכת לרדיו לצעוק את לא מפחדת, אבל שידעו את השם זה ח"ו, נו, נו, שיהיה.

בתקווה שיעלו לסייעות מהר את השכר.

ושכל אלה שיצא להם החלקים הלא יפים באישיות, מה אומר, לפחות תהיינה מודעות לזה.

(ואם כבר לעומק הענין, זה לא בטוח המצב האידאלי בשבילם שהם יהפכו להיות עובדות עייריה אבל זה כבר פולמוס שלם.)
אני לא ממודיעין עלית...
ממש בושה על כל מילה...
יש לי קרובת משפחה סייעת במודיעין עלית...[לאוו דווקא בעיריה]
מחתנת ילדים ומרויחה מינימום ממש בושה[אפילו שהיא בעמותה ברגע שהשכר בעיריה יעלה מקווה שיעלה לכולם.
אני בטוח שאם הכותב הנכבד ירויח אפילו כפול מקרובת משפחתי הוא היה צועק עד לב השמים...
אין לי אלא להחל שתצליחו במאבק...
הכותב בדמע...

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
1.מה מגוחך בדד ליין?
אנחנו מבינים שאתה מייצג את הצד הבעייתי (אני לא אכתוב המושחת והגנב) אז האנשים הפשוטים שנאנקים המון שנים חייבים לבוא עם דד ליין
לפחות זה,
הרי אין להם ביד את הכח המסיבי שיש לעיריה
2. אולי לא יעלו את החיוב בארנונה אבל כן יעשו לילדים בעיות בקבלה למוסדות כי איכשהוא כל ראשי העמותות ומנהלי הת"תים והסמינרים מקושרים זה לזה
למה שתזדהה בשם ותסתבך?
3.4. יש הרבה תככנות ברוב המוסדות (בחרדיים) למרבה הצער ומותר לעובד בהם לעמוד על זכויותיו, בהחלט
גם אם הם פועלים בדרכים שמעצבנות אתכם
זכותם וחובתם.

לצערי לא, עוד לא התקבלתי לתפקיד דובר העירייה. שאתקבל אני אשתדל להלחם את כל המלחמות שלא קשורות אליי.

בנושא הזה, אני יש לי היכרות עם הנוגעים בדבר, בעירייה, שמנסים לעזור, וכן יש פתרון (ושוב זה ה-ל-י-ך שקשור בהרבה גופים)
מדובר בנשים כן, כן, לא מושחתות ולא גנבות שהעבודה שלהם היא לא לשמוע את הסייעות יום יום, וכן הם בוחרות לעשות את זה ולנסות לעזור.

מסוכם על כולם. כולל כל הגופים בעירייה. שחייבים להעלות להם את השכר.

וכן אנשים נותנים מעצמם המון בשביל זה.
אז טיפת מחשבה במרום ישר לרוץ ולקלל.

ואם כבר, אז באמת אני תכף יעלה עדכון מה קורה עם זה...

אם זה באמת מענין מישו.

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני לא ממודיעין עלית...
ממש בושה על כל מילה...
יש לי קרובת משפחה סייעת במודיעין עלית...[לאוו דווקא בעיריה]
מחתנת ילדים ומרויחה מינימום ממש בושה[אפילו שהיא בעמותה ברגע שהשכר בעיריה יעלה מקווה שיעלה לכולם.
אני בטוח שאם הכותב הנכבד ירויח אפילו כפול מקרובת משפחתי הוא היה צועק עד לב השמים...
אין לי אלא להחל שתצליחו במאבק...
הכותב בדמע...
ואהו אנשים, לא קראתם עד הסוף. ראיתם להשמיץ ישר נדלקתם.

גמלי כואב על השכר של הסייעות. גם לי יש כמה קרובות משפחה סייעות. וגם יותר מקרובות משפחה.

אם בדיון יש פה צד אחד, מן הראוי להביא גם את הצד השני.
וזהו מתחיל להיות לי חזרתי.(כתבתי פה בתגובות אחרות...)

לא לפרסום

משתמש פעיל
לצערי לא, עוד לא התקבלתי לתפקיד דובר העירייה. שאתקבל אני אשתדל להלחם את כל המלחמות שלא קשורות אליי.
מקווה שלא...
מעניין אותי האם גם הם עומדים על מינימום...
סליחה על ההתקפה...
קשה לי לסמפט אנשים שמגינים על זלזול והתעמרות...
מאוד מסקרן אותי אם היה לך סייעת קרובת משפחה האם גם היית מאווד מבין ומתחשב?
[ואם כן אין לי מה להוסיף]...

אדם הראשון

משתמש צעיר
אופס, אף אחד לא זילזל. אני הכי בעד שיעלו להם ומגיע להם שיעלו להם את המשכורת.

ומותר להביא כאן את הצד שמנסה לעזור להם, כן, כן גורמים מהעירייה תאמינו או לא.
על חשבון זמנם הפרטי.

למרות שהם מקבלים טלפונים אנונימים. איומים. בעלים של סייעות שמדברים במילים לא יפות (תאמינו לי זה עדין)

וכן, מותר להם אם הם רואות שמנסים לעזור, וכולם מתגייסים. זה עלה לסדר היום. מותר להם להיות קצת פחות תוקפניות.
אם היית מכיר את בעלי העמותות לא היית כותב את מה שכתבת......
אשתי לפני קרוב לעשור עבדה בכמה עמותות והצד השווה בכל המנהלי העמותות זה שהם יודעים לדבר מאד יפה ובנוסף יש להם כושר שיכנוע בקיצר לדבר איתם זה ביזבוז זמן כי בדרך כלל הם ניצחו אותי אבל אם כל הדיבורים היפים זה לא הוסיף לי כסף בחשבון בנק ואשתי עזבה והפסיקה לעבוד בעמותות
מה שקורה במודיעין עלית שאין להם אפשרות להיכן לעזוב אז הם שבויות ביד בעלי העמותות שעושים מהם צחוק ומשלמים להם משכורת רעב ועל זה הצעקה ומאמין שכל עם ישראל בכל מקומות מושבתם מתפלל ומיחל שהמאבק יצליח!

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אם היית מכיר את בעלי העמותות לא היית כותב את מה שכתבת......
אשתי לפני קרוב לעשור עבדה בכמה עמותות והצד השווה בכל המנהלי העמותות זה שהם יודעים לדבר מאד יפה ובנוסף יש להם כושר שיכנוע בקיצר לדבר איתם זה ביזבוז זמן כי בדרך כלל הם ניצחו אותי אבל אם כל הדיבורים היפים זה לא הוסיף לי כסף בחשבון בנק ואשתי עזבה והפסיקה לעבוד בעמותות
מה שקורה במודיעין עלית שאין להם אפשרות להיכן לעזוב אז הם שבויות ביד בעלי העמותות שעושים מהם צחוק ומשלמים להם משכורת רעב ועל זה הצעקה ומאמין שכל עם ישראל בכל מקומות מושבתם מתפלל ומיחל שהמאבק יצליח!
דיי כל פעם עובר לי בראש, פעם אחרונה שאני מגיב את זה.
אז זהו פעם אחרונה.

חייבים להעלות לסייעות את השכר אבל חייבים. הם עושות עבודת קודש במינימום משכורת
ובשביל @לא לפרסום כן, יש לי יותר מאחת מקרובות המשפחה\סביבה הקרובה סייעות.

חייבים להיות לזה פיתרון, גם לי אין אמונה גדולה בבעלי עמותות.

בקשר לכל שאר. בתגובות הקודמות...

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
שואלת באמת, כדי להבין,
אז לאן הכסף הזה שהסייעות זכאיות לו ולא מקבלות הולך?
לברר בדיוק בדיוק איך מתחלק התקציב? (אל דאגה זה לא למשכורת של אף אחד...)
בהמשך היום אשתדל להעלות את הסכומים ולאן זה הולך...

חוחית

משתמש סופר מקצוען

אנשים, אף אחד לא רוצה להרע, כולם רוצים שיעלו לסייעות את השכר. אלימות היא לא דרך. נכון יש מגבלות, יש תקציבים שבאים אחד על חשבון השני. אבל בפגישה ההיא של הסייעות מול מחלקת חינוך,
והיו את האלה המתלהמות, שליבו וצעקו, וצרחו, ואיימו על מנהלות ב"ס (שבעיניי הגיוני שהעירייה שעוזרת לבתי הספר בתי הספר לא יחברו למאבק נגדה, בור ששתית ממנו אל תירק לתוכו...)

ואגב אין שום סייעת דיני כהן. גם מידיעה. ללכת לרדיו לצעוק את לא מפחדת, אבל שידעו את השם זה ח"ו, נו, נו, שיהיה.

(ואם כבר לעומק הענין, זה לא בטוח המצב האידאלי בשבילם שהם יהפכו להיות עובדות עייריה אבל זה כבר פולמוס שלם.)
סליחה!
ההודעה הזאת מקוממת אותי.
בכיו של הקוזק הנגזל! כפשוטו!
את מי עושקים?
איך כסף נעלם בצינורות?

ומה היה קורה ל"דיני כהן" אם היא היתה מזדהה בשמה?

יש כאן אלימות מסוג אחר...

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
סליחה!
ההודעה הזאת מקוממת אותי.
בכיו של הקוזק הנגזל! כפשוטו!
את מי עושקים?
איך כסף נעלם בצינורות?

ומה היה קורה ל"דיני כהן" אם היא היתה מזדהה בשמה?

יש כאן אלימות מסוג אחר...

בנושא הזה, אני יש לי היכרות עם הנוגעים בדבר, בעירייה, שמנסים לעזור, וכן יש פתרון (ושוב זה ה-ל-י-ך שקשור בהרבה גופים)
מדובר בנשים כן, כן, לא מושחתות ולא גנבות שהעבודה שלהם היא לא לשמוע את הסייעות יום יום, וכן הם בוחרות לעשות את זה ולנסות לעזור.

ואם כבר, אז באמת אני תכף יעלה עדכון מה קורה עם זה...

אם זה באמת מענין מישו.
ואהו אנשים, לא קראתם עד הסוף. ראיתם להשמיץ ישר נדלקתם.

גמלי כואב על השכר של הסייעות. גם לי יש כמה קרובות משפחה סייעות. וגם יותר מקרובות משפחה.

אם בדיון יש פה צד אחד, מן הראוי להביא גם את הצד השני.
וזהו מתחיל להיות לי חזרתי.(כתבתי פה בתגובות אחרות...)
דיי כל פעם עובר לי בראש, פעם אחרונה שאני מגיב את זה.
אז זהו פעם אחרונה.

חייבים להעלות לסייעות את השכר אבל חייבים. הם עושות עבודת קודש במינימום משכורת
ובשביל @לא לפרסום כן, יש לי יותר מאחת מקרובות המשפחה\סביבה הקרובה סייעות.

חייבים להיות לזה פיתרון, גם לי אין אמונה גדולה בבעלי עמותות.

בקשר לכל שאר. בתגובות הקודמות...

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אפשר אולי שתפרטו את ההליך?
אמנם, אני לא עובדת בעירית מודיעין עלית,
אבל אולי אוכל לסייע להם להתקדם בהליך.
גמני עוד לא קיבלתי תפקיד בעירייה, זרקו אותי וככה הם זוכים להגנה:cool:

אישור תקציב ממשרד החינוך(לא בטוח ממשרד החינוך אבל לא רוצה לצאת לא אמין אז אני אבדוק את זה ואם יהיה תיקו אני אתקן, )אישור משרד החינוך שהסייעות יהיה עובדות עירייה, קליטה שלהם בתור עובדות עירייה, אין הוקוס פוקוס במשרדי ממשלה. ידוע...

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אין הוקוס פוקוס במשרדי ממשלה. ידוע...
מסתבר שגם לא בעירית מודיעין עלית.
יש להם צפי כמה זמן יקח ההליך?
לפעמים שביתות מסיעות בקיצור הליכים

עם השנים התפתחה אצלי תזה קצת עצובה
יש מי ששמח ורוצה את העוני הזה, זה מאפשר לו להתעצם ולגדול...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לברר בדיוק בדיוק איך מתחלק התקציב? (אל דאגה זה לא למשכורת של אף אחד...)
בהמשך היום אשתדל להעלות את הסכומים ולאן זה הולך...
כן אשמח.
מעניין אותי מאד לאלו תקציבים ומטרות הולך הכסף שמתקזז לנשים מהשכר.

מרפס

משתמש צעיר

מאוד מאוד כיף לייצג את העירייה שלא מסכימה אפילו להעביר דוח של הכספים שמעוברים אליה מהמדינה כמו"כ זה שצועקים זה בהחלט מובן איגוד הסייעות הם גוף שקם רק מפיצוץ שלא נותנים את המגיע ולטענת העירייה זה ללא ידעתם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה