מה עושים שלא נירדמים?

מצב
הנושא נעול.

אהובה ג.

משתמש רשום
מעניין באמת לבדוק את זה פעם, האמת עצם זה שמסתכלים על בן אדם גורם לו לשים לב אליך.
נראה לי שיש בזה משהו
נכון, אין ספק שזה עובד. אני לא מתעוררת בקלות בד"כ והוא הצליח להעיר אותי ככה.
חייבת לציין שזה לא הכי נעים להתעורר ככה ולראות שמישהו עמד והסתכל עלי כשאני ישנה.

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא אמרתי את זה
אבל זה התענוג הגדול!!!
בלי זה לא שווה הביקור...

זה השוס!!
פה אין לך את זה!
אתה מנסה לישון רצוף לבד1!!!

למה? תראה כמה דברים טובים!
למי שממש סובל,
שווה לסבול לילה אחד מאשר לסבול לילות שלמים..

אני למשל, מגיל קטן תמיד התקשיתי להירדם.
זוכרת מגיל 6 (בערך),
הייתי הולכת לישון ב-19:00 19:30
ונרדמת ב-1:00/2:00 בלילה וקמה לפנות בוקר ב-5:00-6:00
סיוט!!

עכשיו כשאני כותבת את זה,
עלו בי תובנות שאף פעם לא חשבתי עליהם וזה מרגיע אותי .
ההורים שלי והאחים זוכרים אותי כמעט קבוע עצבנית ולא מבינים למה.
ועוד כמה דברים שאותם אשאיר לעצמי לחשוב עליהם.

מה אתם אומרים:unsure:
ילד/ה שלא ישן כמעט ובאופן קבוע, יכול להישאר רגוע וחייכן
עם כ"כ מעט שעות שינה:unsure:

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי צריך לנעול את האשכול הזה מדי לילה החל מהשעה 24:00...
כי הוא (ושכמותו) גורמים לבעיה עצמה של נידון האשכול... חחח
א"כ,
היה צריך להגביל בשעות את כל האתרים לא רק של פרוג..
לא לגמרי יעזור

אלי7:)

משתמש מקצוען
אתם יכולים לנסות, מה יזיק

חחח כמה שאני לא קשורה לאשכול הזה, ראש על הכרית ונרדמת אבל בשל הצורך ללמוד הלילה אני מצ'פרת את עצמי בכניסה קצרצרה לפרוג אחרי כל יחידת לימוד ;)

robot-avatar.702efde7fab65ee21ef1.png

ישנם מזונות מסוימים המכילים מלטונין באופן טבעי, אם כי הרמות בדרך כלל נמוכות למדי. מלטונין הוא הורמון שעוזר לווסת מחזורי שינה-ערות.
כמה מזונות המכילים כמויות קטנות של מלטונין כוללים:
1. דובדבנים: דובדבנים חמוצים, במיוחד דובדבני מונטמורנסי, ידועים כבעלי רמות גבוהות יותר של מלטונין בהשוואה לפירות אחרים.
2. ענבים: גם ענבים אדומים וגם לבנים מכילים מלטונין, אבל ענבים אדומים נוטים להיות בעלי רמות מעט גבוהות יותר.
3. עגבניות: עגבניות מכילות כמויות קורט של מלטונין, כאשר ריכוז גבוה יותר נמצא בעגבניות שרי.
4. אגוזי מלך: אגוזי מלך הם מקור טוב למלטונין, במיוחד כשאוכלים אותם עם העור.
5. אורז: באופן ספציפי, סובין אורז ונבט אורז מכילים מלטונין, אך הרמות יכולות להשתנות.
ראוי לציין כי ייתכן שרמות המלטונין במזונות אלו אינן משמעותיות מספיק כדי להשפיע באופן ניכר על השינה. עם זאת, שילוב מזונות אלו בתזונה מאוזנת עדיין יכול לתרום לרווחה הכללית.

ניק 5801

משתמש רשום
בלתק
עוד רעיון לכתוב כל מה שיש בראש על הדף ואז העומס קצת נרגע...
יש כבר שיפור?
כמה מצער, ניסיתי את הרעיון כתבתי מה שעלה לי בראש
נכנסתי למיטה ואז כל מה שכתבתי עלו חזרה ( כאילו השניה חשבתי עליהם אז איך יעלמו פתאום?)
אז היום נשאר גם ערים

ניק 5801

משתמש רשום
אגב ,
אני בנוסף לזה שקשה לי להירדם
מקשה עלי עוד יתר הרעש של המזגן של השעון וכו (עושה מהרעש כל מיני מקצבים...)
מי שקורה לו גם , אטמי אוזניים עוזרים בבעיה הזאת . אבל אטמים טובים.

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
אפשר לנטרל רעש עם רעש סטטי אחר (הרצאה למשל, בקול שקט).
לענין נדודי השינה, נראה לי צריך לשאול אחרת: למה זה כל כך מפריע?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה