דגים מה מתכון הדגל שלכם לסלומון?

חיימצוק

משתמש חדש
להרבה מסוגי הדגים יש טעם לוואי אפרורי ומגעיל וכדי להסיר אותו צריך להשרות אותו בלימון ומלח או במים כמו טונה וכדומה דג סלמון אין לו שום טעם כזה אפילו לקפוא. יש לו שומן טבעי חיצוני שמופרש באפייה זה הלבן שרואים אחרי האפייה. ברגע שמשרים אותו כל השומן הזה יוצא והדג נהיה קשה. או במצב טוב יותר הוא מאבד את הטעם שלו המקורי. אז אם זה קריטי לך את יכולה לשטוף אבל כדאי לך לנסות לא לשטוף אותו פעם אחת ותבדקי

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

טעים ממש!!! וקל להכנה
אני אישית מכינה הרבה פעמים ונהנית כל פעם מחדש...
כנ"ל
מוצלח מאד

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שלי הוא כזה, עושה אותו כל שובע לא זזה ממנו מרב שהוא מוצלח!!!
חצי כוס צילי
חצי כוס ברביקיו
3 כפות סויה
3 כפות דבש/ סילאן
3 כפות יין מתוק
קצת שמן זית
שום לפי הטעם אני שמה 8 שינים בערך
מלח
פלפל שחור

בבלנדר יד היטב היטב לרביכה אדמדמה
לחתוך את הסלומון להניח בתבנית ולשפוך עליו את הרוטב
להשרות שעה שעתיים
לתנור על 220 לעשרים דקות בערך

בהגשה אני מפזרת מעל פקאן גרוס וטבעות בצל ירוק
ליגה!! סטייל טעים אש
בתאבון (לא יכולה לדבר ולראות אוכל אחרי שבועות....😉)
תודה! מתכון מהמם!
מפזרת פקאן סיני או רגיל?

לושינה

משתמש פעיל
שלי הוא כזה, עושה אותו כל שובע לא זזה ממנו מרב שהוא מוצלח!!!
חצי כוס צילי
חצי כוס ברביקיו
3 כפות סויה
3 כפות דבש/ סילאן
3 כפות יין מתוק
קצת שמן זית
שום לפי הטעם אני שמה 8 שינים בערך
מלח
פלפל שחור

בבלנדר יד היטב היטב לרביכה אדמדמה
לחתוך את הסלומון להניח בתבנית ולשפוך עליו את הרוטב
להשרות שעה שעתיים
לתנור על 220 לעשרים דקות בערך

בהגשה אני מפזרת מעל פקאן גרוס וטבעות בצל ירוק
ליגה!! סטייל טעים אש
בתאבון (לא יכולה לדבר ולראות אוכל אחרי שבועות....😉)
@רוחי בלבוחי
את שוטפת/משרה את הדג קודם?

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
  • תודה
Reactions: to

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה