מה ההודעה הזו אומרת?

רחל שטרן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מחשב טוב וחזק ומיד כשקניתי אותו כבר העלה לי את ההודעה הזו מידי פעם והתנתק ללא התרעה..
ב"ה היה הרבה זמ שקט ופתאום זה חזר שוב:
IMG_3834.JPG

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
גם לי קורה
בחנות מחשבים אמרו לי להביא להם את המחשב, ותוך יום יומיים הם יחזירו לי.
לא מצאתי לי יום פנוי שאוכל להשאיר להם את המחשב. אז בינתיים אני סוחב עם זה קרוב לשנה וחצי, לפעמים זה קורה הרבה לפעמים מעט.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
לי זה קרה אבל בבעיה הרבה יותר מסובכת.
לא הצלחתי להתקין את ווינדוס על מחשב חדש, כי הדיסק קשיח היה מסוג מדי חדש...
החנות החליפה את הדיסק, ועבד.
בדרך קורה כשההתקנה הראשונה של ווינדוס לא הייתה חלקה
@יוסי מחשבים

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
וואי, בדיוק אתמול זה קרה לי פעם ראשונה, אני אמורה לדאוג? זה יקרה לי עכשיו הרבה פעמים?
עכשיו קנינו נט סטיק חדש אחרי שהשני נשבר, זה קשור לזה שהחדש הוא אל חוטי?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא מבין גדול במחשבים אבל מסך כחול זה אומר שהמחשב קרס. בד''כ למטה מופיע סיבת הקריסה האם יש בעית תאימות של זיכרון (בד''כ מחשבים מהרכבה) או במערכת ההפעלה או כל דבר אחר. לפעמים המחשב לא מצליח לזהות איך זה קרה. בכל אופן הגיוני שהוויפרי גורם לבעיה מאז שיצא העדכון האחרון של וינידוס ואני מאמין שכבר כתבו את זה ולכן מומלץ לא לעדכן את המחשב בכלל -יש תוכנה שחוסמת את העדכונים של המחשב

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז מה צריך לעשות? ללכת לוטרינר מחשבים?
קודם כל אחריות... דבר שני ללכת לטכנאי ולציין שיש חסימה על המחשב לכאורה הוא ימליץ על פירמוט המחשב ולהתקין הכל מחדש אז קודם כל לגבות את כל החומר על דיסק אחר... שוב אני לא מבין גדול זה קצת נסיון...

מ.ל.ב. י

משתמש מקצוען
היה לי פעם אחת אתמול אחרי שהנטסטיק החדש התנתק כל רגע(הוא ניתען דרך המחשב, וכל רגע עשה קולות של התחברות והתנתקות) ושיגע לי ולמחשב את השכל ואז הוא עשה פתאום מסך כחול לכדקה ועבר אני צריכה ללכת לטכנאי דחוף לפני שיקרה שוב?
ממש תודה על התשובה!

aeb

משתמש סופר מקצוען
וואי, בדיוק אתמול זה קרה לי פעם ראשונה, אני אמורה לדאוג? זה יקרה לי עכשיו הרבה פעמים?
עכשיו קנינו נט סטיק חדש אחרי שהשני נשבר, זה קשור לזה שהחדש הוא אל חוטי?
סליחה, אבל קפצתם על אשכול שהבעיה בו הייתה וויפרי, ולא ידוע כלל אם זה אותו בעיה שלכם, מלבד העובדה שגם אתם סובלים מ'מסך המוות', לא ידוע פרטים נוספים על הבעיה שלכם...
דבר הראשון כדי לאבחן את הבעיה, צריך לצלם את המסך הזה כאשר הוא עולה, כמו שעשו פה בתחילת האשכול...

אולי מעניין אותך גם...