רכבים פורד פוקוס ותיק ועייף

95567

משתמש רשום
שלום וברכה
יש לי פורד פוקוס סטיישן 2008 עם 270000 ק"מ עובד וסוחב מצויין חוץ מ...
בתקופה האחרונה נדלקו לי כל מיני התראות עם ובלי קשר, יכול להידלק לי הנורה והצלצול!! של החגורה למרות שאני חגור [הפתרון לשחרר ולחבר את החגורה, הוא נרגע עד הפעם הבאה]
נדלקת מידי פעם התראה על תקלה במנוע נורה בצורת שביל מתפתל אפילו היה פעם על בעיה בגיר
לפני תקופה קצרה נתקעתי על אם הדרך ללא יכולת להתניע וחזרתי על גרר,
המכונאי פסק שצריך להחליף סטרטר - הוא חלש מידי, אחרי שהחליף התריע שתוך כדי החלפה ראה שהגלגל תנופה שחוק וזה עניין של זמן עד שאהיה חייב להחליף אותו,
די מהר אח"כ לפעמים לא הצלחתי להתניע, אבל אם סובבתי קצת את הפולי [הוא מסובב את הגלגל תנופה] הרכב התניע בלי בעיה
החלפתי גלגל תנופה, היו לו 3 שיניים שבורות, בעיני ראיתי כשהוציאו אותו, אבל הנורות ממשיכות להידלק ולפעמים האוטו לא רוצה להתניע,
עכשיו כשזה קורה לא צריך לסובב דברים וכו' אלא לחכות רגע ולנסות להתניע שוב, זה עוזר.
כשהנורה נדלקת תוך כדי נסיעה התאוצה קצת יורדת וגם המזגן ה' ירחם
בבדיקת מחשב העלה המכונאי 2 בעיות
א. חיישן קרנק פגום
ב. תקלה באימובילייזר מה שלדעתו מצריך החלפה של סט הנעה כלשונו, קרי סוויץ' לוח שעונים ומחשב [נראה לי] הוא חושב שעיקר הבעיה היא באימובילייזר ועדיף להתחיל עם זה [זה יותר יקר - איך לא]
מישהו מכיר? נתקל פעם? יודע משהו בעניין?
אשמח לשמוע
מעוניין לגמור עם זה לפני בין הזמנים
תודה מראש

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום וברכה
בתקופה האחרונה נדלקו לי כל מיני התראות עם ובלי קשר, יכול להידלק לי הנורה והצלצול!! של החגורה למרות שאני חגור [הפתרון לשחרר ולחבר את החגורה, הוא נרגע עד הפעם הבאה]
נדלקת מידי פעם התראה על תקלה במנוע נורה בצורת שביל מתפתל אפילו היה פעם על בעיה בגיר
המכונאי פסק שצריך להחליף סטרטר - הוא חלש מידי, אחרי שהחליף התריע שתוך כדי החלפה ראה שהגלגל תנופה שחוק וזה עניין של זמן עד שאהיה חייב להחליף אותו,
די מהר אח"כ לפעמים לא הצלחתי להתניע, אבל אם סובבתי קצת את הפולי [הוא מסובב את הגלגל תנופה] הרכב התניע בלי בעיה
החלפתי גלגל תנופה, היו לו 3 שיניים שבורות, בעיני ראיתי כשהוציאו אותו, אבל הנורות ממשיכות להידלק ולפעמים האוטו לא רוצה להתניע,
עכשיו כשזה קורה לא צריך לסובב דברים וכו' אלא לחכות רגע ולנסות להתניע שוב, זה עוזר.
א. חיישן קרנק פגום
ב. תקלה באימובילייזר מה שלדעתו מצריך החלפה של סט הנעה כלשונו, קרי סוויץ' לוח שעונים ומחשב [נראה לי] הוא חושב שעיקר הבעיה היא באימובילייזר ועדיף להתחיל עם זה [זה יותר יקר - איך לא]
אשמח לשמוע
תודה מראש
אני לא מבינה גדולה ברכבים
אבל נשמע שהאוטו מזדקן ואתה משקיע בו מלא בתיקונים
אולי כדאי לשקול למצוא משהו יותר טוב במקום להשקיע בתיקונים כל כך הרבה? (אני לא יודעת כמה זה עולה)

בנצי מיוזיק

משתמש פעיל
קופץ על האשכול אשמח אם מישהו יגיד לי כמה שווה למכור פורד פוקוס 2008
יד חמישית 147 אלף קילמוטר טסט עד סוף 2023 היה בבעלות ראשונה בהשכרה
רכב שמור ומטופל

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
באיזור 10.000 גג
כנראה בפחות

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום וברכה
א. חיישן קרנק פגום
אשמח לשמוע
תודה מראש
סליחה על ההקפצה
מה יצא בסוף?

95567

משתמש רשום
היסטוריה....
היה של באמת בעיה במגעים מאחורי הלוח שעונים [אימובולייזר] הלכתי לחשמלאי רכב שחיזק לי את ההלחמות במקום להחליף ומאז היה בסדר [לפחות כל עוד שהרכב היה אצלי, החלפתי אותו כבר]

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
היסטוריה....
היה של באמת בעיה במגעים מאחורי הלוח שעונים [אימובולייזר] הלכתי לחשמלאי רכב שחיזק לי את ההלחמות במקום להחליף ומאז היה בסדר [לפחות כל עוד שהרכב היה אצלי, החלפתי אותו כבר]
שיערתי שזה העניין, עניין אותי לדעת אם אכן כך היה
תודה על המענה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היסטוריה....
בכמה הצלחת למכור אותו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה