טיול לרנקה קפריסין עזרה באירגון טיול

דירה בבית שמש

משתמש צעיר
לטיול קצרצר בלרנקה (קפריסין)
אשמח לדעת איפה אפשר לשכור טרקטרון
ואיפה עושים אופנוע ים
והאם יש מסעדות כשרות או סופר
ואם מישהו מכיר דירה זולה ומומלצת
או לחילופין סויטה עם ג'קוזי או בריכה פרטית
תודה רבה

ACK

משתמש חדש
ואיפה עושים אופנוע ים
תודה רבה
הייתם שם ?
יש לכם מידע לתת לי בענין הזה?
או סתם כל טיפ אחר לטיול קצר בלרנקה?

כדורסלנית

משתמש צעיר
ואיפה עושים אופנוע ים
תודה רבה
אני הייתי שם לאחרונה מקום מושלםם
טרקטורונים- יש אדם ישראלי שגר שם באזור והוא עושה טיולי שטח עם רייזרים, ממש מוצלח
הטלפון שלו: 35799651892+ או באינסטגרם <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אופנוע ים : יש מלא מקומות על המרינה 5 דקות מבית חב"ד כל מיני סוגים של שייט וספורט ימי וכן בעיירות ליד לרנקה.
מסעדות כשרות: בשרית וחלבית ממש מוצלחות וזולות בתוך מבנה בית חב"ד, חלבית על הגג ובשרית בקומת כניסה, יש גם פלאפל מוצלח ברחוב של בית חב"ד .
לינה: אנחנו היינו בבית חב"ד, יש להם מלון בתוך המבנה זול ונחמד סוג 4 כוכבים.
יש גם נהגים יהודיים מהקהילה שלוקחים ברכב שלהם לטיולים במקומות היפים אזור איה נאפה וכו.
באופן כללי אנשי בית חב"ד שם ממש נחמדים ועוזרים בארגון טיולים ומביאים מספרים של האטרקציות באזור.
תהנווו

• תודה
Reactions: ACK

ACK

משתמש חדש
אני הייתי שם לאחרונה מקום מושלםם
טרקטורונים- יש אדם ישראלי שגר שם באזור והוא עושה טיולי שטח עם רייזרים, ממש מוצלח
הטלפון שלו: 35799651892+ או באינסטגרם <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אופנוע ים : יש מלא מקומות על המרינה 5 דקות מבית חב"ד כל מיני סוגים של שייט וספורט ימי וכן בעיירות ליד לרנקה.
מסעדות כשרות: בשרית וחלבית ממש מוצלחות וזולות בתוך מבנה בית חב"ד, חלבית על הגג ובשרית בקומת כניסה, יש גם פלאפל מוצלח ברחוב של בית חב"ד .
לינה: אנחנו היינו בבית חב"ד, יש להם מלון בתוך המבנה זול ונחמד סוג 4 כוכבים.
יש גם נהגים יהודיים מהקהילה שלוקחים ברכב שלהם לטיולים במקומות היפים אזור איה נאפה וכו.
באופן כללי אנשי בית חב"ד שם ממש נחמדים ועוזרים בארגון טיולים ומביאים מספרים של האטרקציות באזור.
תהנווו
אטרקציות ימיות עדיף בלרנקה או באיה נאפה?
מה המחירי לינה בבית חב"ד?

כדורסלנית

משתמש צעיר
אטרקציות ימיות עדיף בלרנקה או באיה נאפה?
מה המחירי לינה בבית חב"ד?
הייתי שם לפני חודשיים והיה חורף לכן רוב האטרקציות הימיות היו סגורות גם בלרנקה וגם באיה נאפה ככה שאני פחות יודעת, אבל נראה לי שבאיה נאפה יותר מוצלח כי זה בעצם עיירת נופש מלאה תיירים בקיץ ויש שם מבחר גדול של דברים לעשות...
בקשר ללינה בבית חב"ד זה בעצם מלון שנקרא רימון, אני ספציפית שילמתי ממש קצת כי היה לי קופון הנחה אני לא יודעת ככמה בדרך כלל...
תתקשר אליהם או שלחי להם במייל הם נחמדים וזמינים, יש שם גם חנות מכולת עם מוצרים סגורים מהארץ ומארופה.

חדרי האירוח של 'רימון' ממוקמים בבניין מרכז הקהילה היהודית בלרנקה, ומציעים אירוח עם שימת לב לפרטים הקטנים הנחוצים ליהודי שומר מסורת המבקר באי.

לפרטים ולהזמנות:

RIMON CYPRUS

כתובת: Apollodorou 4. 6020 Larnaca - Cyprus

דואר אלקטרוני: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

טלפון: 00.357.96090335

www.RimonCyprus.com

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: ACK

easy_kosher_travel

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה