לימודי תואר בתכנות בסמנרים מה דעתכם

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ברכון

משתמש מקצוען
לא חבל כי לא ידעתי את זה.
אבל את האמת שאני בהלם חפרתי עכשיו בלב נט ומצאתי שיש כמה קורסים מאד רצינים עם הרבה נקודות זכות שלא מוצעים לכלל המכון בכלל אם סטודנטים שומעים על זה הולך להיות פה בלאגן רציני.
זה לא הסמינר שאף אחד לא מצייצת, פה יש נציגים שמתנהלים מול המרצים, סקרים על איכות הוראה וכזה.
אישית מתלבטת אם לעלות את זה בקבוצה ולדרוש שיתנו לנו גם את הקורסים הספציפים האלו.
הצורה החשאית שבה זה מתנהל פשוט מקוממת.
אני מבינה את הכעס..
ואת החוסר הוגנות...

רק רחי בחשבון שאם תפוצצי את זה,
זה "יעלה" על חשבון ההשכלה של נשות אברכים לעתיד...

זכותך להתלונן... אבל קחי בחשבון את ההשלכות .. (גם בת אחרת שהשלמה לתואר וקרעה את עצמה , ויתכן שדיין באמצע להשלים , זה וודאי מפוצץ, אבל ההשלכות לכזה דבר הן שי הרות גורל, מה עוד שיתכן שהסמינרים התנו עם מוכן לב שזה לא יפרוץ החוצה - המידע הזה....)

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כמובן שיהיו מסונננים וכו'
בלת״ק,
מבחינת התוכן אין מה לסנן.
זה לא לימודי פסיכולוגיה או השקפה.

ולעצם השאלה,
חלק מהסמינרים עשו צעד ראשוני ענק בכך שהגדילו את לימודי במתמטיקה והאנגלית עד לרמה של 5 יחידות
(כשכמובן אפשר לקחת פחות מזה.)
נקווה שזה יהיה פתח לעוד שיפורים בהמשך.

ברכון

משתמש מקצוען
בלת״ק,
מבחינת התוכן אין מה לסנן.
זה לא לימודי פסיכולוגיה או השקפה.
עדיין יש בכך פריצת דרך
ויש עוד הרבה מקצועות שאין בהן לימודי השקפה..
והסמינרים לא מאפשרים אותן..

אגב דיברתי עכשיו עם אחת המנהלות של אחד הסמינרים,
וזה לא שנה ראשונה של המסלול של רוב התואר....

נערך לאחרונה ב:

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
וזה לא שנה ראשונה של המסלול של רוב התואר....
נכון יש שנה שנייה כבר.
אני מבינה את הכעס..
ואת החוסר הוגנות...

רק רחי בחשבון שאם תפוצצי את זה,
זה "יעלה" על חשבון ההשכלה של נשות אברכים לעתיד...
את בהחלט צודקת.
אישית חשוב לי לקבל את הקורסים שלא מוצעים בשאר המכונים כי אני חושבת שהם משמעותיים.
כתבתי שאני מתלבטת אם להעלות את הנושא בפורום מורחב יותר של הסטודנטים במכון והחלטתי שלא בגלל סיבות דומות.
לדבר עם גורמים שיכולים לתת מענה לגבי הקורסים החסרים אני אדבר וזה בגלל שיש כאן בעיה אמיתית שיכולה להיפתר ואין סיבה שסטודנטים יקבלו פחות מסטודנטים אחרים.

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ממש חבל שלא היה קודם אני השלמתי במכון לב וזה היה מטורף!
שנתיים סמינר + 4 שנות השלמה תוך כדי עבודה

רק שאלה שמענינת אותי -
אחרי שמסיימים את הסמינר ויוצאים עם 74 נקודות
מה עושים איתן? משלימים לתואר במכון לב עצמו?? וזה בסדר???? לא עדיף שהסמינר ימשיך עם זה מאשר שבנות ילכו למקומות שלא לרוחו?

ועוד נקודה מאוד חשובה שימו לב- אם זה יכנס לכל הסמינרים זה יגרום שהתעודה של מה"ט כמעט כבר לא תהיה רלוונטית ותואר תהיה דרישת סף ברוב מקומות העבודה...

estiesti

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זה נראה שזה נמצא בעוד כמה סמינרים
1654509779007.png

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מה עם אלו שמקבלות תעודה מטעם משרד החינוך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה