לימודי תואר בתכנות בסמנרים מה דעתכם

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מה עם אלו שמקבלות תעודה מטעם משרד החינוך? מישהי יודעת?

D

Deleted 66182

אורח
הצורה החשאית שבה זה מתנהל פשוט מקוממת.
להלחם בזה זה לנסות לייבש את הכינרת חבל על האנרגיות
וגם אם תצליחי לעשות בלגן/לעורר/לבקש דו"ח זה עלול לפגוע בתהליך עדין שמתנהל בצורה החשאית כנ"ל
ואת בודאי לא רוצה לפגוע בו או במי שמרויחה ומצליחה בו.
תבקשי בשביל עצמך.
אולי זה מקומם אבל זה המצב.
בציבור שלנו תהפוכות לפעמים מתרחשות בשקט.
בודאי לא בפורום פתוח.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה קצת מצחיק אותי כל השרשור הזה,
כי רוב הנושאים שבתואר בכלל לא רלונטים לתעסוקה בפועל,
אני לא רואה ייתרון לתואר יחסית למשאבים שהוא לוקח,
מניסיון עדיף לקחת את ההשקעה בתואר לכיוון של התמקצעות בנושאים מבוקשים בשוק, הרווח יהיה הרבה יותר גדול.
בתואר לא לומדים את החלק המעשי אלא בעיקר מתמטיקה ֿ70 אחוז לעומת מה״ט שלומדים מתמטיקה 40 אחוז ואחוזים גבוהים של הבנות מוצאות עבודה ממש טובות, במיוחד עם קמא טק...

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
להלחם בזה זה לנסות לייבש את הכינרת חבל על האנרגיות
וגם אם תצליחי לעשות בלגן/לעורר/לבקש דו"ח זה עלול לפגוע בתהליך עדין שמתנהל בצורה החשאית כנ"ל
ואת בודאי לא רוצה לפגוע בו או במי שמרויחה ומצליחה בו.
תבקשי בשביל עצמך.
אולי זה מקומם אבל זה המצב.
בציבור שלנו תהפוכות לפעמים מתרחשות בשקט.
בודאי לא בפורום פתוח.
בציבור שלנו.
יפה אמרת.
המרכז האקדמי לב הוא לא הציבור שלנו ותאמיני לי שיש בזה הרבה מעלות...
אין לי כוונה לפגוע באף אחד ולכן גם ציינתי מקודם שלא העלה את הנושא בפורומים אחרים בהם אין לי מושג איך דברים יתגלגלו.
אבל לדבר עם ההנהלה? בוודאי.
דבר חשוב שאפשר ללמוד, לא על כל דבר צריך לשתוק ואין ענין לשבת בשקט אם אתה מרגיש שהזכויות שלך נפגעות.

אמא plus

משתמש מקצוען
בעיקרון לא צריך תואר כדי להגיע למשרות טובות בתכנות, העיקר להעמיק את הידע והנסיון בשפות העכשויות כמו אנגולר וריאקט. ויש הרבה בנות סמינרים שמגיעות לעבודות מצוינות.
התואר נדרש למי שרוצה להכנס לגופים הגדולים/הממשלתיים כדוגמת התעשיה האוירית/אלתא/רפאל וכו'
שם התנאים והשכר מדורגים לפי תארים
אני כן בעד להשלים לתואר
אבל שכל אחד ישאל את רבותיו

זהבית87

משתמש מקצוען
מניסיון עדיף לקחת את ההשקעה בתואר לכיוון של התמקצעות בנושאים מבוקשים בשוק, הרווח יהיה הרבה יותר גדול.
בתואר לא לומדים את החלק המעשי אלא בעיקר מתמטיקה ֿ70 אחוז לעומת מה״ט שלומדים מתמטיקה 40 אחוז ואחוזים גבוהים של הבנות מוצאות עבודה ממש טובות, במיוחד עם קמא טק...

אז את אומרת שעדיף ללמוד קמא טק שזה יותר קל ונגיש מאשר את התוכנית של מכון לב?
אשמח לשמוע דעות של מבינות בתחום..

D

Deleted 66182

אורח
בציבור שלנו.
יפה אמרת.
המרכז האקדמי לב הוא לא הציבור שלנו ותאמיני לי שיש בזה הרבה מעלות...
אין לי כוונה לפגוע באף אחד ולכן גם ציינתי מקודם שלא העלה את הנושא בפורומים אחרים בהם אין לי מושג איך דברים יתגלגלו.
אבל לדבר עם ההנהלה? בוודאי.
דבר חשוב שאפשר ללמוד, לא על כל דבר צריך לשתוק ואין ענין לשבת בשקט אם אתה מרגיש שהזכויות שלך נפגעות.
גם מלדבר עם ההנהלה אין לך מושג איך דברים יתגלגלו
ייתכן שזו אכן רק הרגשה שהזכויות שלך נפגעות... לא בטוח שזה בא על חשבונך
אכן זה מעלה תמיהה אולי גם מקומם אבל זה בחירה של כל אחת איפה ללמוד על כל ההשלכות מכל הבחינות.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
גם מלדבר עם ההנהלה אין לך מושג איך דברים יתגלגלו
ייתכן שזו אכן רק הרגשה שהזכויות שלך נפגעות... לא בטוח שזה בא על חשבונך
תראי אני אגיד כאן קצת בזהירות שבציבור שלנו יש יותר מידי את השמירה על הגב של אחרים גם במחיר של פגיעה בעצמינו שמא חלילה וחס נהפוך ל'מוסרים' או נפגע באי מי מעסקני הציבור.
את יכולה להציץ אל האשכול הסמוך בנושא ניצול מורות במסגרת החינוך החרדי.
לא כל מה שהוחלט ב'דרגים הגבוהים' צריך לקבל חותמת כשרות אוטומטית, מותר לנו גם להפעיל את הראש ולהיות ביקורתיים.
אין לי מושג אם לדברים שלי תהיה השפעה או לא, לי אישית זה מפריע ואני בהחלט לא רואה מקום למחוק את דעותיי בשל מוסכמות גורפות שפעמים רבות הזיקו יותר משהועילו.
ובהערה אומר שיודעת בבירור שלא רק לי מפריע.

D

Deleted 66182

אורח
תראי אני אגיד כאן קצת בזהירות שבציבור שלנו יש יותר מידי את השמירה על הגב של אחרים גם במחיר של פגיעה בעצמינו שמא חלילה וחס נהפוך ל'מוסרים' או נפגע באי מי מעסקני הציבור.
את יכולה להציץ אל האשכול הסמוך בנושא ניצול מורות במסגרת החינוך החרדי.
לא כל מה שהוחלט ב'דרגים הגבוהים' צריך לקבל חותמת כשרות אוטומטית, מותר לנו גם להפעיל את הראש ולהיות ביקורתיים.
אין לי מושג אם לדברים שלי תהיה השפעה או לא, לי אישית זה מפריע ואני בהחלט לא רואה מקום למחוק את דעותיי בשל מוסכמות גורפות שפעמים רבות הזיקו יותר משהועילו.
ובהערה אומר שיודעת בבירור שלא רק לי מפריע.
צודקת. אני בעד לשמוע ולהישמע שצריך, בצורה עניינית ומכובדת
רק כדאי שנהיה חכמים ובמבט גלובלי אם אנחנו רוצים שעניין ההכשרה והתעודות בציבור שלנו יתקדם
נצטרך לשבת קצת בשקט...וד"ל. ודאי שזה מפריע כי זה נראה לא פייר ואולי באמת לא פייר
מה לעשות. זה המצב והוא לא משהו.
בכ"א מה שמגיע לנו-איש לא יכול לקחת מאיתנו והכל ממנו. שיהיה לך בקלות...

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כתבתי את זה בשרשור אחר,
אני נחשפת כאן ככה חופשי כי אך אחד כאן לא מכיר אותי...
אני סיימתי מלפני 3 שנים את הלימודים (אז רק התחיל קמא טק ואני התחחלתי לעבוד לפני תחילת התוכנית שלהם),
אני וחברותי נטולות התואר עובדות במקומות טובים יותר מאשר חברות שלי שהלכו להוציא תואר בלוסטיג,
כי בתואר לומדים מתמטיקה ומתמטיקה ואני למדנו מתמטיקה אבל גם הרבה לקודד ששזה מה שחשוב בתכלס.
אני לא גאון יוצא דופן ומרויחה 30, יש לי חברות גאוניות שמרויחות יותר...
כן יש לי ניסיון טוב בשפות טובות ואני משקיעה בעבודה שלי כי אני אוהבת אותה, אבל לא רואה כל יתרון בתואר.
בסופו של דבר מה שחשוב זה ההשקעה וכמובן הרבה ס״ד

נערך לאחרונה ב:

נערת סמינר

משתמש פעיל

בעיקרון לא צריך תואר כדי להגיע למשרות טובות בתכנות, העיקר להעמיק את הידע והנסיון בשפות העכשויות כמו אנגולר וריאקט. ויש הרבה בנות סמינרים שמגיעות לעבודות מצוינות.
התואר נדרש למי שרוצה להכנס לגופים הגדולים/הממשלתיים כדוגמת התעשיה האוירית/אלתא/רפאל וכו'
שם התנאים והשכר מדורגים לפי תארים
אני כן בעד להשלים לתואר
אבל שכל אחד ישאל את רבותיו

כתבתי את זה בשרשור אחר,
אני נחשפת כאן ככה חופשי כי אך אחד כאן לא מכיר אותי...
אני סיימתי מלפני 3 שנים את הלימודים (אז רק התחיל קמא טק ואני התחחלתי לעבוד לפני תחילת התוכנית שלהם),
אני וחברותי נטולות התואר עובדות במקומות טובים יותר מאשר חברות שלי שהלכו להוציא תואר בלוסטיג,
כי בתואר לומדים מתמטיקה ומתמטיקה ואני למדנו מתמטיקה אבל גם הרבה לקודד ששזה מה שחשוב בתכלס.
אני לא גאון יוצא דופן ומרויחה 30, יש לי חברות גאוניות שמרויחות יותר...
כן יש לי ניסיון טוב בשפות טובות ואני משקיעה בעבודה שלי כי אני אוהבת אותה, אבל לא רואה כל יתרון בתואר.
בסופו של דבר מה שחשוב זה ההשקעה וכמובן הרבה ס״ד
בדיוק לכן יש בנוסף ללימודי התואר הרגילים גם לימודי פולסטאק (fullstack)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה