לימודי תואר בתכנות בסמנרים מה דעתכם

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
הבדל חמישי: אין אנגלית
אוקי רק הסבר קצר סטודנט שלא מסיים קורסי אנגלית עד סוף שנה ב' (ברמה המינמאלית מדובר ב4 קורסים) יש לו בעיה רצינית להמשיך ללמוד וזה קשור לוועדת הוראה.
איך אפשר לעשות תואר בלי פטור אקדמי מאנגלית?
תראי אני לא מתווכחת שיש תוכנית כזאת כי עכשיו בררתי ויש.
מה ההיקף שלה, כמה היא נותנת וכו' זה אני גם אברר.
אבל בכללי יש כאן משהו קצת מפלה ואת זה אני בהחלט רוצה להבין יותר לעומק.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
חבל שביזבזתי כ"כ הרבה אנרגיה לשכנע אותך...;)
לא חבל כי לא ידעתי את זה.
אבל את האמת שאני בהלם חפרתי עכשיו בלב נט ומצאתי שיש כמה קורסים מאד רצינים עם הרבה נקודות זכות שלא מוצעים לכלל המכון בכלל אם סטודנטים שומעים על זה הולך להיות פה בלאגן רציני.
זה לא הסמינר שאף אחד לא מצייצת, פה יש נציגים שמתנהלים מול המרצים, סקרים על איכות הוראה וכזה.
אישית מתלבטת אם לעלות את זה בקבוצה ולדרוש שיתנו לנו גם את הקורסים הספציפים האלו.
הצורה החשאית שבה זה מתנהל פשוט מקוממת.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
לא חבל כי לא ידעתי את זה.
אבל את האמת שאני בהלם חפרתי עכשיו בלב נט ומצאתי שיש כמה קורסים מאד רצינים עם הרבה נקודות זכות שלא מוצעים לכלל המכון בכלל אם סטודנטים שומעים על זה הולך להיות פה בלאגן רציני.
זה לא הסמינר שאף אחד לא מצייצת, פה יש נציגים שמתנהלים מול המרצים, סקרים על איכות הוראה וכזה.
אישית מתלבטת אם לעלות את זה בקבוצה ולדרוש שיתנו לנו גם את הקורסים הספציפים האלו.
הצורה החשאית שבה זה מתנהל פשוט מקוממת.
אם יש לכל המידע הזה גישה לסטודנטים, כנראה שזה לא כזה סודי (השערה שלי..) רק פשוט אף אחד לא ראה צורך לדבר על זה...

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אם יש לכל המידע הזה גישה לסטודנטים, כנראה שזה לא כזה סודי (השערה שלי..) רק פשוט אף אחד לא ראה צורך לדבר על זה...
זה חדש בלב נט, אישית ראיתי את הקטגוריה הזאת רק עכשיו ואני בודקת שם הרבה פעמים.
מאד הגיוני שהרבה לא ראו.
בדקתי אגב את התוכניות (מצאתי עם שמות של כל סמינר וכתוב שם במפורש לא לתואר;)) והתוכנית נותנת 74 נקודות כלומר 2/3 שזה יפה וככה נשארות שנתיים להשלמה או שנה וחצי בלחץ.

gt12

משתמש חדש
בדקתי אגב את התוכניות (מצאתי עם שמות של כל סמינר וכתוב שם במפורש לא לתואר;)) והתוכנית נותנת 74 נקודות כלומר 2/3 שזה יפה וככה נשארות שנתיים להשלמה או שנה וחצי בלחץ..
אם 2/3 לוקח שנתיים למה השליש הנותר אמור לקחת גם הוא שנתיים?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אוקי רק הסבר קצר סטודנט שלא מסיים קורסי אנגלית עד סוף שנה ב' (ברמה המינמאלית מדובר ב4 קורסים) יש לו בעיה רצינית להמשיך ללמוד וזה קשור לוועדת הוראה.
לגבי זה מציעה לך לבדוק בתקנון של המוסד הספציפי בו את לומדת
כי יש אופציה שאם סטודנט עשה מספר מסוים של נזים עד שנה ב' הוא יכול להמשיך גם ללא האנגלית ולסיים את חובת האנגלית מתישהו עד סוף התואר

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אם 2/3 לוקח שנתיים למה השליש הנותר אמור לקחת גם הוא שנתיים?
א. חסר אנגלית שלוקח זמן להשלים.
ב. הקורסים של שנה ג' לא קלים בכלל חלק חוזרים עליהם.
בנוסף לא כל הקורסים זמינים בכל סמסטר ויש כמה קורסים בשנה ב' שלא זמינים כרגע בתוכנית הזאת. כמו מבנה נתונים ב' ואוטומטים.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
א. חסר אנגלית שלוקח זמן להשלים.
ב. הקורסים של שנה ג' לא קלים בכלל חלק חוזרים עליהם.
בנוסף לא כל הקורסים זמינים בכל סמסטר ויש כמה קורסים בשנה ב' שלא זמינים כרגע בתוכנית הזאת. כמו מבנה נתונים ב' ואוטומטים.
אנגלית עדיף לעשות אמירם ולהיפטר מזה

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אנגלית עדיף לעשות אמירם ולהיפטר מזה
הלוואי שאמירם היה עוזר להיפטר מזה.
בדרך כלל אם לומדים מאד טוב אפשר לחסוך קורסים אבל אפילו לדוברות אנגלית קשה לפעמים להשיג פטור מלא.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בדרך כלל אם לומדים מאד טוב אפשר לחסוך קורסים אבל אפילו לדוברות אנגלית קשה לפעמים להשיג פטור מלא.
ספציפית על זה אני ישראלית מבטן ומלידה והוצאתי פטור באמיר בפעם הראשונה. עם רצון טוב והשקעה זה אפשרי.

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
הסמינרים לא רוצים שזה יצא לבחוץ, כי זה נוגד את כל מה שהם דברו עליו עד היום
הבנתי שגם הרבנים הסכימו לתוכנית בתנאי שלא ידובר בגלוי שזה תואר
זה ממש לא נכון
אני יודעת שבשרנסקי יש גם את התוכנית הזו של מכון לב ואמרו לבנות שם בידיוק איך להשלים אח"כ לתואר
גם הנתוני קבלה עלו (ציון תיל, חוצים, בגרות וכד) בגלל שזה תוכנית של תואר
רובם של הבנות שעושות את התכונית הזו מתכננות בגמירת הלימודים ללכת להמשיך לתואר
קיצור, הם מכוונים אותם לשם בצורה ברורה.
וחבל שרק בתכנות הגיעו להבנה שצריך דבר כזה יש עוד עשרות מקצועות פוטנצילים ללא בעיה בתכנים שבשביל
ללמוד אותם בנות יוצאות בסוף י"ב למכללות והמצב הרוחני יורד בצורה דרסטית! הלוואי שמישהו יכניס
לסמינרים תוכנית מהסוג הזה לכלל המקצועות

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
לא דוברת אנגלית
לקח לי כמה פעמים אבל בסוף קבלתי 146

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה