לא מצליחה להכנס לקהילת המתכנתות- כתוב "פרטי"

מצב
הנושא נעול.

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וכבר הייתי רשומה שם.
משהי יודעת למה?

RRotem

משתמש פעיל
זה בפורום מתכנתות.
זה קצת בעייתי. כדי להכנס לפורום המתכנתות, אני צריכה הרשאה. כתבתי למנהלת הפורום שאני מבקשת להצטרף כבר כמה וכמה פעמים (אולי 8 או אפילו 10) וגם פירטתי את הסיבה לבקשה (אני מתכנתת). לא קיבלתי שום מענה וגם לא צורפתי לפורום. אולי יש בעייתיות עם שפות התכנות שאני עובדת עמן? אולי הבעייתיות היא כי אני דוקטורנטית ולא מתכנתת כמקצוע?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זה קצת בעייתי. כדי להכנס לפורום המתכנתות, אני צריכה הרשאה. כתבתי למנהלת הפורום שאני מבקשת להצטרף כבר כמה וכמה פעמים (אולי 8 או אפילו 10) וגם פירטתי את הסיבה לבקשה (אני מתכנתת). לא קיבלתי שום מענה וגם לא צורפתי לפורום. אולי יש בעייתיות עם שפות התכנות שאני עובדת עמן? אולי הבעייתיות היא כי אני דוקטורנטית ולא מתכנתת כמקצוע?
אני לא מנהלת הפורום אז לא יודעת לענות לך...

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא חושבת שזה צריך להיות קשור..

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש נהלים ברורים מי יכולה להצטרף ואיך, הם מפורטים פה:

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גם אותי הסירו מחוסר פעילות..
ואם אני אוהבת בעיקר לקרוא ולשמוע דעות של אנשים, מאשר לחוות את דעותיי שלי?
ככה אני גם מתנהלת ביומיום שלי.. :)
בפרט שב"ה החיים שלנו מקיפים כל כך הרבה נושאים ותחומים, שפורומים כמו "איש את רעהו" או "קורונה" רלוונטיים יותר להתנהלות השוטפת, וממילא נוכחים שם יותר.
קחו בחשבון גם את העובדה שלא כל מתכנת יכול להגיב בכל נושא שמפורסם בפורום תכנות (בעצם, אין כאלה בכלל!), כך שהיקף ההודעות שנכתבות בפועל בהכרח מצומצם יותר.
ועדיין אנחנו נהנות לבדוק מידי פעם מה חדש בקהילת המתכנתות, אם מישהי צריכה שננגיש לה מידע שקיים אצלינו ואיך למשל בימים אלו מתמודדות רעותינו למקצוע עם העבודה בבית...
ושאלה רעיונית: אם נניח, לא ביקרתי בפורום חצי שנה... היות שעניתי על תנאי הקבלה לפורום, למה שלא אהיה ראויה לעשות זאת באיזה זמן ותדירות שארצה?
@פרוגיוזרית , מסכימה איתי?

נערך לאחרונה ב:

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
קחו בחשבון גם את העובדה שלא כל מתכנת יכול להגיב בכל נושא שמפורסם בפורום תכנות (בעצם, אין כאלה בכלל!), כך שהיקף ההודעות שנכתבות בפועל בהכרח מצומצם יותר.
ועדיין אנחנו נהנות לבדוק מידי פעם מה חדש בקהילת המתכנתות, אם מישהי צריכה שננגיש לה מידע שקיים אצלינו ואיך למשל בימים אלו מתמודדות רעותינו למקצוע עם העבודה בבית...
בינתיים התנאי היחיד להישאר,
(שהודגש לפני ההעזבה, יש לציין)
היה להגיב באשכול הפרטים, ולהביע נכונות לפתוח נושא שבועי.
אני חושבת שאת זה כל אחת יכולה לעשות...
ושאלה רעיונית: אם נניח, לא ביקרתי בפורום חצי שנה... היות שעניתי על תנאי הקבלה לפורום, למה שלא אהיה ראויה לעשות זאת באיזה זמן ותדירות שארצה?
כשמדובר בקהילה קטנה ומצוצמת, הוגן להתנות היתרמות בתרומה.
זו התנהלות מקובלת בעוד מספר פורומים.
שהרי אם לא כך - מה מבדיל את הפורום מקהילת המתכנתים הפומבית?
אז חבל.
לי בכל אופן;)
אוהבת לקרוא אותך.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
גם אותי הסירו מחוסר פעילות..
ככה אני גם מתנהלת ביומיום שלי.. :)
בפרט שב"ה החיים שלנו מקיפים כל כך הרבה נושאים ותחומים, שפורומים כמו "איש את רעהו" או "קורונה" רלוונטיים יותר להתנהלות השוטפת, וממילא נוכחים שם יותר.
@פרוגיוזרית , מסכימה איתי?
בינתיים התנאי היחיד להישאר,
(שהודגש לפני ההעזבה, יש לציין)
היה להגיב באשכול הפרטים, ולהביע נכונות לפתוח נושא שבועי.
אני חושבת שאת זה כל אחת יכולה לעשות...
:D

זה נכון שכל מי שלא הראתה את מינימום הנוכחות של לקרוא הודעות חובה בפורום ולהציג את עצמה יצאה. ונכון גם שאחרי שיצאו קשה יותר להכנס.
ופורום שלם שמלא ברואים ואינו נראים, הוא פורום מת.
בכל מקרה, כרגע בעיכוב כללי עם אישור בקשות הצטרפות, בגלל שזמנית אין לי חיבור לאינטרנט. מקווה שיסודר בקרוב.

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כשמדובר בקהילה קטנה ומצוצמת, הוגן להתנות היתרמות בתרומה.
זו התנהלות מקובלת בעוד מספר פורומים.
שהרי אם לא כך - מה מבדיל את הפורום מקהילת המתכנתים הפומבית?
חלוקה עלייך מעט...
יש מאפיינים אחרים שמיחדים את קהילת המתכנתות...

בכולופן, אשמח להפגש איתכן גם בפורום תכנות הכללי :)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה